ian6565

Náramně mě baví se dívat na předhánění v tom, kdo nakonec ten dokonalý trik odkryje. Ti dva kouzelníci si ani v nejmenším nic nedarují. Skvěle zrežírovaný a zahraný film. ()

helrohir

Vynikajúci film, ktorého najsilnejšou stránkou (okrem hereckých výkonov) je to, že v podstate jednoduchý príbeh o zákulisí kúzelníckeho umenia je tu podaný nesmierne zložito a dramaticky, čomu je na príčine majtrovská Nolanova réžia a scenár. Herecky sa mi z celého obsadenia najlepši javil Christian Bale ako muž dvoch tvárí, ale vynikajúci bol aj po úspechu bažiaci Hugh Jackman. Trochu mi prekážal nechronologický priebeh filmu, ale v podstate to len pridalo na zložitosti príbehu, čo zrejme bol režisérov zámer. Na plný počet to ale nebolo, možno sa to zmení po ďalších zhliadnutiach. ()

J*A*M*B*O

Nolan sa možno nezdá, ale určite spomedzi režisŕov sa už asi ako jediný vyrovná Tarantinovy na 100%. The Prestige je výborne stvárnený snímok od Nolana. Najlepší film čo sa týka takýchto kúziel atď.. Len tak ďalej Christopher .... 10/10 bodov. ()

anyonecek

Zase perfektní Nolanův film. V hlavních rolích Hugh Jackman a Christian Bale, což jsou moji dva oblíbení herci. No dopadlo to dle mého očekávání a to tak, že opět na 1*. Ten příběh byl perfektně propracovanej a i efekty a ta doba, vše se prostě podařilo. Určitě jeden z mách TOP filmů co jsem kdy viděl. Tohle můžu jen doporučit. ()

curfew77

Kdysi dávno jsem tomuhle filmu nějakým nedopatřením šoupl jen čtyři hvězdy, na což teď zpětně zírám s nefalšovaným úžasem, protože jsem ho od té doby viděl nejmíň třikrát znovu a snad pokaždé se mi líbí ještě víc a víc. Tady je dobře vidět, že skvělý restart batmanovské série nebyla náhoda: ďábelská zápletka, po jejímž pochopení budete mít chuť pustit si film okamžitě znova, famózní Baleův herecký výkon a jako bonus Bowie v roli Nikoly Tesly. Pro mě čirá filmová rozkoš. 100 %. ()

Hawaj

Skvělá kamera, oproti Iluzionistovi přímo fantastická. Pamatuju si pouze Bowieho a kočky, zbytek byl zamotanej. Trapnej umělej sníh. Bale mě nepřesvedčil, byl nesympatickej a lez mi na nervy. ()

Turby

Ikdyz jsem film uz viděl a pár podstatných částí si pamatuji, tak mi to na zážitku neubralo, ba naopak jsem si film utřídil a měl tak lepší dojem. Je to ten typ příběhu, kdy máte zdánlivě spolu nesouvisející stopy, ale jak film beží odhalujíc drobešky a když už je máte všechny na kabátě, tak přijde záblesk a vy přemítáte nad celou tou složitou pavučinou, do které jste se jako muška chytili. Opravdu nevšední filmový zážitek. ()

MartinTerran

Zajímavý film o tom kam až může vést rivalita nejen mezi iluzionisty. Jasně je zde ukázáno, že posedlost pomstou je špatná věc a mnohdy se nevyplácí. Film je poměrně dlouhý a tím pádem plyne děj v pomalém tempu, ale je v celku zajímavý. Pořád jsem přemýšlel kdo koho nakonec dostane a jak to dopadne. No netrefil jsem se, ale konec je velmi zajímavý a totálně mě dostal. V hlavních rolích jsou známí herci, kteří se postav zhostili dokonale. Vcelku velmi dobrý film o soupeření a o tom kdo převede dokonalý trik. Hodnocení: 82/100. ()

Berty00

The Prestige.Je to film ktorého hlavnou úlohou je aby si ho diváci pamätali..No a aj to tak je...Neviem aké slová by najlepšie vystihovali tento film...možno brilantnosť,dokonalosť,precíznosť....Dvaja brilantný herci a jeden úžasný v pozadí.Nič nieje tak ako sa zdá...Niekto tento film pochopý na prvý krát...Niekto nepochopý ani na piatykrát...niekto môže byť pobúrený že to až príliš spletité...Premňa je to jeden z najlepších filmov ()

Brano

Veľmi originálny film s hviezdnym hereckým obsadením z ktorého ma najviac zaujal Bale. Dej bol celkom zaujímavý, ale na môj v kus až príliš nudné podaní divákovi. Od Nolana by som očakával trocha zaujímavejšie spracovanie. Hudba od Julyana bola dosť nezáživná, ktorá ma vôbec neoslovila. Najviac ma zaujala posledná polhodina filmu a záver, ktorý bol geniálny a naprosto nečakaný. Začiatok filmu ma až tak veľmi neoslovil a veľa krát som sa aj pri ňom nudil. /69%/ ()

Slunik

Nápad skvělý, obsazení dokonalé, neotřepaná zápletka, propracované postavy, vztahy mezi nimi, vše do sebe nádherně zapadalo a ladilo... Jen proboha kde se tam vzala ta sci-fi rovina, která všechno tohle přerazila a hodila do koše, aby zbyla jen pachuť podobně jako v Lostu, protože nikdo nedokázal vymyslet aspoň trošku uvěřitelné řešení. ()

mrclTV

Jeden z tých filmov, ktorý je pri ďalšom pozretí stále lepší a lepší. Núti síce diváka skutočne pozorne sledovať, ale v závere bude odmenení krásnym vysvetlením predchádzjúceho záhadného (možno až zmätočného) deja, ktorý neustále skákal v čase i priestore. Vynikajúco vymyslené, spravené a aj dobre zahrané. Rivalita dvoch iluzionistov doslova až za hrob ukáže čoho sú tí dvaja schopný aby jeden druhého zničili. Kvalitné herecké obsadenie, tiež atraktívne a neopozerané prostredie na začiatku 20. storočia a akože len tak popritom zopár vedeckých vynálezov na okraji deja. Môj tip na dobrý film, vždy a všade. ()

fimler

Dokonalý film vše úžasné..... mě nejvíc zaujali známé tváře.Hlavně Michael Caine a Scarlett Johansson.Role jim velice sedli.A konec co dodat to nejlepší na konec! P.S. Počkejte si na něho! .....100% ()

RafaKrakal

Scénář: bratři Nolanové, režie: Christopher Nolan, v hlavních rolích: Christian Bale, Hugh Jackman, Michael Caine, myslím, že netřeba mnoho dodávat. Už podle scénáře, režie a hereckého obsazení je patrné, že dokonalý trik slibuje neskutečně kvalitní podívanou, avšak film samotný předčil veškerá má očekávání a zaslouží si přídomky jako spektakulární transcendentní apod. Pečlivě vystavený děj, obrovské množství nečekaných zvratů a geniálních zápletek,brilantní herecké výkony, neskutečně inteligentní příběh, jenž však přes velké množství zvratů zůstává pro diváka stále přehledný a pochopitelný a jedno z nejlepších zakončení filmu jaké jsem měl kdy tu čest vidět mě nutí dát dokonalému triku úctihodných 95% ()

WolfIssen

Mistrovské, impozantní dílo, které od začátku do konce nepostrádá originalitu a doslova bere dech. Přesně ten typ filmu, který se vidí jednou za život. Ohromující je především styl vrstvení děje a vyprávění příběhu. Okouzlující. ()

Daertelon

Velmi originální snímek s několika legendárními herci je posazen do prazvláštního konceptu spojení vědy a kouzel. Kvalitní film s dobrou estetikou, zvukem, scénářem a tak dále a tak dále. Mám ale několik výtek. Nikolu Teslu jsem si představoval poněkud jinak. Jako jeho dlouholetý obdivovatel a čtenář několika jeho životopisů jsem popravdě očekával víc, protože je skvělá a záživná postava na zpracování. Díky celé věci s Teslou se příběh zamotává a tak nějak se přitahuje za vlasy a odchází do nepravděpodobných krajin. Konec pak kvůli tomu stagnuje na úrovni předvídatelnosti a my zjišťujeme, že onen dokonalý trik vůbec není trik ani mistrovské dílo, po jehož shlédnutí bychom se plácali přes pusu, že jsme jej neodhalili dříve. Škoda toho. 76% ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel