Lukadlo

S odstupem času nemůžu jinak. Je to maximální úlet, a ten drive, ten prostě nekončí. Nesnažte se přemýšlet nad tím, zda to, co vidíte, je, či není možné. Shoot em se nepáře s žádným úvodem do děje...po prvních dvou minutách se to rozjede a jede to, jede, jede až do konce... Režisér měl občas zajímavé nápady.... Za zmínku rozhodně stojí první vážnější přestřelka...jeden mrtvej, druhej mrtvej, dvacátej mrtvej ...a pozor - střih - vidíme padající nábojnice na bříško rodící matky, kde se odrážejí jako na trampolíně a směrem k zemi - střih - třicátej mrtvej...No napadlo by vás to? ()

lucky777

Chtěl sem na hodinu a půl vypnout a jen se tak bavit a dostal sem přesně to co jsem čekal. Ani víc ani míň. Skvěle natočená oddechovka. '-D ()

Kroup4

Ten film je peklo,v dobrým i ve zlým.Stupidní je až běda,spousta blbostí,ale taky spousta nadsázky,svkělé akce a spousta záběrů na krásnou Monicu Bellucci která je film od filmu hezčí a hezčí.Film si vlastně ani na nic nehraje a slouží k tomu aby jste vypli a nechali se bavit,což mu jde. ()

Henry Morgan

Z počátku se to tvářilo hrozně hloupě a dost jako parodie, ale asi po 15 minutách se to úžasně rozjelo. Zběsilá akce, promíchaná s nádhernou ironií, jízlivým a černým humorem a to vše v podání sympatického Owena. Hlavní ženská postava v podání Belluci byla stejně úžasně nepředvídatelná a rozporuplná, jako hlavní hrdina. Další úžasně zábavnou postavou byl Giamatti, který si střihnul hlavního grázla a musím říct, že mu to koukalo z očí. Navíc jeho chlípnost a odpornost podtrhovalo geniální uvažování, kterého by schopen při chytání protivníků. Tenhle film mě příjemně překvapil, jedná se o pecku, kterou lze označit buď za geniální nebo za odpad, rozhodně mi to sedlo, takže se hlásím k plnému hodnocení. Krátká, zběsilá, vtipná, dynamická a gradující akce bez zbytečně rádobychytrých úvah má určitě své místo. Chválím režii i kameru, protože to co dokázali s minimem materiálu pro děj a úžasně promyšlenými, invenčními, kreativními a šokujícími akcemi ještě doplnili o ironické prvky a zaslouží si pochvalu. ()

Shaleman

Drsný, věčně nasraný střelec se nechtěně stane opatrovatelem malého mimina na cestě plné nudné akce, nevhodně vybrané hudby, tupých rádobyvtipných dialogů a nápadů jak vystřižených jak z parodie na Tarantina. ()

vrata.zami

Parádní béčko! Co víc k tomu říct, širší komunitě se holt nezalíbí, prostě 40+ nezaujmete tím, že tu holku bude šukat a zároveň střílet (mě to totiž dostalo!). 85% ()

balcazar

Nadpriemerná jednohubka. Hoci uveriteľná ako lietajúce prasa, bavila ma, hlavný hrdina s mrkvou tu ešte nebol, a mám taký čudný pocit, že už ani nebude. P.S. Monica Bellucci mi naozaj učarovala! :-) ()

Kingjiri

Dedukce hlavních postav je často čirym jasnovidectvim (heavy metal, rozsypaný sklo z auto-okna), schopnost objevit se vždycky ve správnej čas na správnym místě je neomylná a nějaký scény jsou už přehnaně za hranou jakejkoliv fyzikálních zákonů (přestřelka při pádu z letadla nebo "náboje a krb"). Jinak je však Shoot ´Em Up velice líbivá no brain podivaná se spoustou akce (přidal bych ještě nějaký bitky nebo honičky), krve, údernejch hlášek a dobrym soundtrackem. Hodně práce pak taky odvedli Clive Owen s Paulem Giamattim, kterejm role krásně sedli a náležitě si je užívali. Hlavně díky nim letí čtvrtá slabší hvězda. ()

Nix

Čekal jsem víc teda. Ne, že by mne film nebavil, ale v té hromady akce jsem čekal i tu akci o něco lepší. A celkově film byl takový nudný s né moc velkým tempem. Ano u filmu nabitého akcí to asi není dobrá věc. Chtělo by to lepší strukturu a lépe si s tím pohrát, ale Clive byl fajn. Ale jako přiznivce tvrdé metalové muziky mne potěšila a opravdu rozesmála scéna s metalovým mimčem. Jinak bohužel film za moc nestojí. ()

Lichty

Osobně moc nerozumím některým téměř odpadovým hodnocením, avšak zaradovat se s plným počtem rovněž nemůžu. Michael Davis si asi několik let dával do krabičky své vymyšlené akční nápady, které by rád někdy v budoucnu užil v akčním filmu. Když mu tedy před rokem dali scénáristé peníze, vysypal krabičku a všechny velmi dobré, průměrné i horší nápady smíchal do devadesáti minut. Přál si být druhým Johnem Woo a zabavit tak, jak to dokázal Crank. Bohužel všechny naděje, které mi připravila úžasná první půlka spolkla ta druhá, horší a dějově zbytečně zamotaná. Díky Clivovi se ale vyšplhám alespoň na sedmičku. ()

dino.h

Vetsinou tyto filmy preskakuji, ale na doporuceni kamarada (ze mrtvolmetr nabiha od prvni sceny :-) ) jsem toto dilko zkouknul a nebylo z toho rozhodne zklamani. Btw: Clive Owen je v podobnych rolich opravdu vynikajici. ()