YoZo8

Akčný miestami primitívny thriller s drsným Clivom Owenom. Nereálne akčne scény s krkolomnými situáciami. To malé bábätko si toho veľa vytrpelo, ale vždy ho dokázal Owen pomocou mrkvy zachrániť. Krásna Monica Belluci zdvíha tento film aspoň do znesiteľnejšej roviny. Inak to bol trápny podpriemery akčnák kopírujúci Zastav a neprežiješ. ()

xaver odpad!

Odpad je ještě lichotivé donocení pro tento hnus. Něco tak primitivného se hned tak nevidí. Nesmyslné vraždění v takovém rozsahu se hned tak nevidí. Začínám pochybovat o zdravém úsudku nejenom režiséra, ale i hlavních hrdinů. Po scéně, když hlavní hrdina padá dolů prostředkem schodiště, odhadem tak z dvanáctého patra, zavěšený na laně, drží nemluvně a samopal, kterým kosí armádu zabijáků, kteří běží po schodech nahorů (samozřejmě nikdo z nich ho netrefí), jsem se musel začít smát. Vymyslet takovou stupiditu může jenom nemocný mozek. Podle některých hodnotitelů, který neváhali dát dokonce 4 nebo 5* se má jednat o film, který má především pobavit diváka. V duchu se ptám, kdo se může bavit nad snímkem, ve kterém se od začátku do konce nesmyslně vraždí lidi po destíkách. To je panečku zábava! Ať si to probere každý sám v sobě, kdo se tímto snímkem bavil. ()

hefoo

Tak to bol teda masaker! A ja tomu dám plný zásah pretože tak dlho som sa fakt nebavil. Michael Davis nám namixoval akčný kotail a s neskutočným množstvom nápadov a hlášiek o ktorom sa Vám ani nesnívalo! Čo viac si v rámci žánru priať kde mrkvožrút, ktorý je neustále nasratý vykosí všetko čo mu prišlo do cesty a to myslím doslova vykosí! Kde sa hrabe Bourne alebo Rambo ... a ktomu si prirátajte deathmetalové decko, ultra-sexy kurvu s dobrým srdcom a ešte geniálnejšími kozami(tá Monica Bellucci je s pribúdajúcim vekom viac a viac pritažilová, nemôžem si pomôcť proste) a jeden fanatický 'hitman' so zbraňami fungujúcimi len na otlačok, ktorý si myslí, že je cool. Clive Owen sa predviedol ako nikdy predtým, toho drsňaka som mu fakt žral v každej zasranej minúte tejto pecky. Niektoré pásaže som si musel pustiť ešte raz pretože si stále budete vravieť, že wtf? plus pásaže s krásnou Monicou povinnosť pozrieť aspoň 2x o:) "Do you know what i hate? No. I hate these 40-year-old jack-holes wearing ponytails. That ponytail doesn't make you look hip ... young, or cool." [DVD] ()

Darth_Jenda

Nejkomplexnější film všech dob. Nezáleží, jestli jste vegetarián, profesionální matka, milovník stříleček, romantických filmů, hustejch hlášek, fanoušek stavebnic a hádanek, rychlých aut nebo obyčejný nadržený honimír, tenhle film se vám bude určitě líbit. Všichni v posledních dnech straší s Vlčákem z vůl strýt a mě stačí zapnout Novu Cinemu pro pořádnou komedii. Už ani nevím, jestli jsem dal pět hvězd za nejgeniálnější scénáristický nápad všech dob a to spojení porna s akční přestřelkou, nebo za hlášku o řádném výstřiku, ale film si je rozhodně zaslouží. ()

iXtr3m3

(ne)komix jak sviňa. Záporáci padajú rýchlejšie a skôr, ako stihnú nastúpiť ďalší, hlavný antiklaďas ich kosí všetkým možným naokolo, snáď aj nadávkami, jediné, čo mi tu nesadlo bola Monica, ktorá inak vždy ako sexi MILFka zdvihne náladu, ale tu by som ju bol hneď zastrelil. Inak v tom tempe, v ktorom umierali a padali všetci poskokovia hlavného záporáka, bol v podstate hlavný záporák nesmrteľný, keďže jemu sa všetky strely vyhýbali... :) ()

cab

Není sice vždycky jasné, kdy jde o záměrnou parodii a kdy to nezkušený režisér totálně nezvládl, ale zábavné je to od začátku do konce. 60% ()

Rssa

Zábavná a svižná žánrovka, kdy se Clive Owen proměňuje na nezastavitelného robota s přesnou muškou. Giamatti celkem slušně hláškuje, takže moc příjemných 75 % ()

MareT.

Film se nesmí brát vážně, což je vlastně největším kladem! Owen se snaží a v akčních scénách je cool, ale hlášky nejsou podány moc vtipně. Jinak o ději nemá smysl se bavit, protože tam vlastně ani pořádně není a když už bysme vzali nějaký v úvahu, je shrnut v jedné větě! Ale pohodovka to je, uteklo to rychle a nenudilo! Takže účel splněn! ()

Ripley

Šílené,bez děje,ale naprosto cool.K dokonalosti mi chybělo jen zpomalování ala John Woo.Clive Owen byl patřičně drsný a Paul Giamatti výborný záporák na to že hrál v komedii...jen si nemůžu vzpomenout ve které. ()

SirSez

1.film 9 min a 20mrtvých 2.Clive Owen hl. role 3.výborná hudba 4.asi 200 mrtvých 5.ze 76min 56min akce a střílení 6.krve jak z prasečáku 7.akčnífilm který se nám líbí :D ()

NalHutta

Je to blbé, tupé, ale zábavné. Sympatičtí herci střílí všude kulky jako hlášky, akční scény srší vtipem, rocková hudba... „Mám rád tvrďáky se zbraní v ruce, ne kundy se zbraní v ruce. Doufám že nejsi kunda se zbraní v ruce?! Ne, já jsem tvrďák s kundou v ruce!“ 6/10 ()

dopita

Zoufale nezvládnutej film. Děj je veleblbej, ale to by vubec nevadilo, kdyby to natočil někdo aspoň trochu schopnej. Takhle mě Owenovo potácení se filmem s mrkví v hubě velmi nudilo a i přes hodně skromnou stopáž mě film připadal nekonečně dlouhej. Všechny ty rádoby cool nápady, scény (souložící Owen odpráskne osm protivníků, kteří zběsile střílej samopalem (a ani jednou se samozřejmě netrefjej), jednou ranou a ještě přivede Bellucciovou k orgasmu...) a průpovídky („tos mě ještě neviděl chcát do sněhu moje jméno“) se míjej účinkem. Místo aby to bylo dementně a úchylně zábavný, tak je to strašná nuda, bez nadhledu a invence. Akční scény jsou doslova fušerácký. Režisér Michael Davis akční scény slepuje rychlým střihem obrázků se všech možných úhlů, celků, polocelků, detailů a já nevim čeho ještě, bez jakéhokoli citu pro akci (takhle blbě bych to poskládal taky a to jsem pako). Dynamicky odvyprávěnou scénu asi viděl z ponorky a na periskop mu chcala žába, protože jinak by to musel pojmout uplně jinak. Velká škoda, bže parádně úchylných nápadů je ve filmu celkem dost, mohl to bejt kult jak prase. Takže pozitivní je snad jen výběr hudby, radost udělala hitovka „If You Want Blood You´ve Got It“ která v podstatě evokuje celej film. Jo a taky by mě zajímalo, kdo ten film financoval, asi ňáká Společnost přátel mrkve ne?? ()

AngiS

Wohooou.. Svižnej spád, parádní hudba, dobrej humor a ty pseudo lítačky a skákačky byly tak nereálný, až mě to bavilo. Zastřel toho psa!! - Ne. - Proč ne?!!! - Mám rád psy... :D Edit: brutálně mě to bavilo!! Akorat mi ve výpisu žánrů chybí obřím písmem - "komedie", protože já se tlemila od začátku do konce. ()

showxman

U žánru mi chybí komedie, protože tohle je především komedie! Dívat se na tento film jako na akční podívanou je čirý nesmysl. Akční scény jsou většinou směšné nikoliv akční (zabíjení mrkví, přestřelka ve vzduchu, střelba kulek z ruky). Film vás dokonale zrelaxuje a navodí lepší náladu. Doporučuju sledovat na koupáku u vstupu, když je zrovna nějaký ne moc rušný den;) ()

bila.tecka

Takhle si představuju akční film dneška. S velkou nadsázkou, nabušený přemrštěnou akcí a parodicky pomrkávající na všechny strany. Bond je kult, ale proč kulty nebořit nebo aspoň si z nich nedělat řádnou legraci? Nejsou zde nablblé trapné vtípky ani přímé odkazy na známé scény z jiných filmů akčního žánru, černý humor tu pulsuje od počátku do konce. Je to ovšem minoritní záležitost, takové milé béčko s pěti hvězdami :) ()