David Rice jako patnáctiletý žije v Ann Arboru v Michiganu, kde se zamiluje do své spolužačky Millie a dá jí skleněnou sněhovou kouli jako dar. Jejich spolužák, Mark Kobold, Davida šikanuje, vezme mu skleněnou kouli a hodí ji na zamrzlou řeku. David jde na řeku, ale propadne se pod ním led. Proud ho táhne pod ledem, ale najednou se ocitá v místní knihovně, a objeví tak svou schopnost „skákat“ neboli přemísťovat se v prostoru z jednoho místa na druhé během okamžiku. Ohromen svou novou schopností opouští svého násilnického otce a uteče z domova. O osm let později již dospělý David žije na vysoké noze díky tomu, že „skočil“ do bankovního trezoru a ukradl velké peníze. Jednoho dne ho v jeho bytě přepadne Roland Cox, což je velitel Paladinů, tajné společnosti náboženských fanatiků. Ti si slíbili, že vystopují a zabijí všechny „skokany“ (jumpery), protože jejich chování berou jako rouhání. Takové schopnosti, jaké mají jumpeři, má mít pouze bůh... (TV Nova)

BoncheR

Vravte si čo chcete. Mne sa tento film páčil. Bolo to zaujímavé aj keĎ niektoré pasáže boli trošku oničom, páčilo sa mi. to. ODporúčam si pozrieť, je to taká oddychovka. :) ()

lennyd

Až do svých čtrnácti let si David (Hayden Christensen) o sobě myslí, že je úplně obyčejný kluk. Ale když právě ve čtrnácti letech v sobě objeví schopnost přemístit sama sebe (skočit) kamkoliv si jen usmyslí, rozhodne se této vlastnosti parádně využít. O několik let později ale zjišťuje, že nejenže s touto schopností není na světě úplně sám, ale že on, jako i ostatní Jumpeři jsou trnem v oku agentovi Rolandovi (Samuel L. Jackson), který si nedá pokoj dokud posledního Jumpera nesmaže z povrchu zemského ... Když jsem si tento film pouštěl, vůbec jsem netušil do čeho jdu (to je tak když si člověk ani nepřečte obsah filmu), ale teďka zpěně zjišťuji, že mi to vůbec nevadilo. Už docela dlouho jsem v ruce žádný film o superhrdinech neměl, a tak mi Jumper docela hezky padl do noty - a navíc je moc hezky natočený (efekty na velmi slušné úrovni), a ani po herecké stránce nemám nic moc vytknout - pro Haydena mám slabost od jeho účinkování v Domě života, Jamie Bell je více než zábavný a Samuel L. Jackson s blonďatým přelivem -- no věru, velmi neobvyklé :). Celkově jsem docela spokojenej.. ()

Pavlínka9

Když opominu to, že jsem se na to dívala hlavně z důvodu pohledu na Haydena Christensena a Jamieho Bella, který, jak už tu bylo řečeno, každý záběr, ve kterém se objevil, ukradl pro sebe :), ten film je příšerný a zbytečný. Myšlenka je sice skvělá, ale celý film na mě působí hektickým a nepřehledným dojmem, kdy plácá jeden záběr za druhým a pohledy Christensena, který v té době podle mého názoru ještě nebyl "dospělým" hercem, byly spíše k smíchu. Rachel Bilson pro mě byla asi tak nejlepším nejméně nepříjemným elementem ve filmu. Už nikdy víc to nechci vidět. :D ()

venison

Nápad zajímavý, ale celkově velmi odfláklý film, co do děje, to do pointy.. Dalo se z toho vytřískat o mnoho víc.. Tak nějak to začalo a v podobném duchu skončilo.. Nějak mi asi unikl důvod vzniku tohohle filmu, snad jedině ztratit necelou hodinku a půl svého života.. Teen film bez ducha.. ()

Mihail123

Oddychovka s neuveriteľne blbým scenárom a kopou nelogickostí. Hayden Christensen bol ok, ale Samuel L. Jackson s čudným účesom mi tam akosi nesedel, jeho postavu by som zahral lepšie aj ja. Liman si odskočil do akčného sci-fi žánru, ale nevišlo mu to. Dosť ma zaskočilo že tvorcovia vôbec nevysvetlili odkial sa Jumperi vzali, ako získali svoju schopnosť, kto presne sú paladinovia atď. Film by som natiahol ešte aspoň o 30 minút a vsunul by som tam vysvetlovačky... no potom by to bola asi veľká nuda. Dúfam že Jumper je plánovaný ako trilógia, inak si to neviem vysvetliť. Film mal veľký potenciál no nedopadlo to najlepšie. ()

VasaX

Ani dobré, ani špatné...takové nemastné neslané uskákané akční sci-fi, které zavání potenciálem, ale spadlo do rychlé osmdesáti osmi minutové rychlovky. ()

Timak

Kouknul jsem se na to znovu s nadějí, ze objevim neco dosud neobjeveneho, neco kouzelneho a uchvatneho, kvuli cemu bych zvednul sve hodnoceni. A dosel jsem k zaveru, ze je to blbost. Proste tohle se nepovedlo. Samuel mi tady i celkem vadil. Hayden je sympatak, ale nejak se mi nikam nehodi. Ani do Star Wars se nehodil. Stejne jako Samuel. Proste oba mi to cele nejak znechutili. S jinymi herci by to bylo mozna lepsi a tim by bylo lepsi moje hodnoceni. ()

PanFilmov

Celkom v pohode haluz, jedno čo mi dosť vadilo bol pocit že mi niečo uniká len som nevedel prísť na to že čo, až nakonci som na to prišiel, úplne odflákli vysvetlenie celého príbehu odkiaľ sa jumperi vzali, odkiaľ majú takú moc, proste naraz sa zjaví típek, daľší jumper z ničoho nič a hneď sa rozbieha akcia, zase bez akéhokoľvek vysvetlenia, jednoducho povedaná skazilo to celý film:( ()

Antek

Haydena Christensena mám zafixovaného jako sympaťáka ... Limana jako výborného režiséra, který (doposud) zvládl libovolný žánr ... a o Samuelovi L. Jacksonovi nemá cenu ani mluvit. Proto ve mě Jumper vzbuzoval velké naděje, a to i přes slabé recenze ... které ovšem nelhaly. Christensen je zde za blbečka, který kazí, co může ... pobíhá po plátně jako pacient po lobotomii a dělá stupidní chyby (a když ve filmu fandíte protivníkovi (Jamie Bell) hlavního hrdiny je něco určitě špatně). Liman se jakousi metamorfózou mění na o několik tříd horšího Rattnera (to jde???!!!) a točí naprosto bez zájmu a invence (navzdory faktu, že zainteresované osoby mluví o "srdečním projektu" tohoto režiséra). A Samuel? Samuel je zde naprosto zbytečný (ale i tak dělá, co může a dělá to dobře :-) ). Blbá sci-fi, blbý hrdina ... jednoduše: BLBOST = opak KLASIKY ;-). ()

Aven

Snad nejvíc zfušerovaný nápad, co jsem kdy viděl. Námět skákání v prostoru by si zasloužil daleko lepší ztvárnění. Bohužel Liman udělal z Jumpera naprosto nesourodou tuctovou záležitost na jedno zkouknutí. Jo a Christensen je fakt dřevák - to jak ho Jamie Bell při každé scéně strčil do kapsy, bilo do očí. ()

JohnSmith

Tak tohle se Limanovi moc nepovedlo,doufám,že připravovaná serie se konat nebude,páč je to všechno vlastně o ničem. Novodobej hon na čarodějnice se slušnejma trikama a sympatickým Christensenem,ale to jaxi nestačí. ()

Jolinar

Hu huu já jsem si to užila :-) a to přebíjí všechny nedostatky. Tečka. ------------------- Je to na 3 hezké hvězdičky, ale když má Jumper takové slabé hodnocení, tak mu budu fandit :-) ()

tere.z

To je přesně jeden z těch filmů, kdy se ze všech sil snažíte najít pozitivní body a přitom se neustále chlácholíte, že to mohlo být horší. No, blbý je to dost. Třetí hvězdička jenom a pouze za postavu Griffina Jamieho Bella a za to, že jsem přesně na takovouhle odreagovačku měla náladu. I tak mě to ovšem stačilo dost nas*at. Hloubka nulová. A vyústění Griffinova příběhu? wtf? ()

sahe

Smysl natočení tohoto filmu mi asi unikl. Určitě u toho nezůstanete dřepět s otevřenou pusou... prostě jen taková blbost. ()

Youtube chystá vlastní seriálový obsah

Youtube chystá vlastní seriálový obsah

18.10.2016

V Česku Youtube Red ještě nemáme, v Americe, Austrálii, Mexiku a na Novém Zélandě už si ale vylepšenou verzi Youtube užívají skoro dva roky. Správně tušíte, že se jedná o placenou službu bez reklam a… (více)

Karlík a továrna na mrtvoly

04.03.2012

Další Tři mušketýři

Další Tři mušketýři

05.04.2010

Úspěch Sherlocka Holmese přinutil studio Warner Bros. pátrat po dalších klasických námětech, které by bylo možné zpracovat podobně osvěžujícím způsobem a přiblížit je současnému publiku. Jedním z… (více)