Mafstory

Slovensko, (2006–2012), 122 h 2 min (Minutáž: 21–51 min)

Peter Batthyány, Peter Sklár, Ivan Macho, Martin Vanek, Gabriela Dzuríková, Igor Adamec, Roman Fratrič, Ján Lehotský, Martin Malachovský, Karol Čálik (více)

Príbehy Mafstory ponúkajú divákom obrázky zo života slovenskej mafie plné smiešnych situácií a drsných bonmotov, ktoré nikoho nešetria. Humor v Mafstory je niekedy veľmi tvrdý, svoje miesto by pred desiatou hodinou hľadal iba ťažko. Základná zostava hercov (Peter Batthyány, Roman Fratrič, Igor Adamec, Martin Vanek a Ivan Macho) bude hrať všetky úlohy – mužské aj ženské postavy. Časom sa však určite objavia aj hosťujúce celebrity a herci. (TV JOJ)

anderson odpad!

"Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami ...." píše ripo. No a ja tvrdím, to že sa to tam hemží podobnými vyberanými slovami ešte nerobí z tejto zlátaniny slovenský SOUTH PARK. Po MOJSEJOVCOCH ďalší dôkaz toho kam až je komerčná televízia v honbe za sledovanosťou ochotná klesnúť. Navyše tentokrát neúspešne. (9.11.2006) Časom tento paškvil nabral kultový status a JOJka žne peoplemetrové hody. Takže opravujem poslednú vetu z môjho predošlého komentu - tentokrát úspešne. (2.4.2008) ()

bax

Po prvých dieloch, keď táto séria len začínala, bol môj verdikt nemilosrdný: "odpad!", ale musím uznať, že tvorcovia sa vydali ďalej po dobrej ceste a momentálne tvoria na slovenské pomery dobrý sitcom (aj keď stále si myslím, že sitcom, ktorý by bol hodný nosiť to označenie, na Slovensku ešte nebol natočený). Ale stále je to pre mňa len na tej priemernej úrovni a sledujem to len príležitostne. ()

chalp

Medzi televíznymi sračkami typu susedia, priateľky, ordinácia v ružovej záhrade atď. toto svieti ako diamant a ja sa pobavím pri každej časti, takže 5 hviezd dám pokojne ;)//EDIT: bohužiaľ to varenie z vody sa nedá tolerovať navždy a inač sympatické postavičky začínam pomaličky nenávidieť, treba vedieť kedy prestať! ()

THE_Joko odpad!

Tak toto je sračka jedna z najväčších akú som mal kedy "česť" v TV vidieť. Prosím Vás vysvetlite mi, ako sa na tomto môže inteligentný človek zasmiať! Alebo ešte lepšie,ako sa môze KONKRÉTNE na ktorej scéne kedy a kde zasmiať? Sračka s velkým S...radšej sa budem pozerať hodinu na monoskop ako na tuto demenciu 2 minúty! ()

Makky

V poslednej dobe som viac nazrel do tohto slovenského mafiánskeho sveta a priznávam, že Mafstory je občas pozerateľná. Síce kvalita dialógov je niekedy na úrovni hendikepovaného klokana, na niektorých vtipných dialógoch sa skutočne dá pobaviť. "Alinko ty si v poriadku? Ty nemáš Alzheimera?" - "Alzheimera nemám, ale keď chceš, ja ti ho kúpim." ()

• V prvej sérii stvárnil Pipinu Martin Vanek, na začiatku série druhej absolvovala postava plastickú operáciu a odvtedy ju hrá Gabriela Dzuríková. (m.a.t.o.)
  • Banán má aj prezývku Sóso (syn), ktorou ho prezýva jeho mama Márgit. (VasylDeBylak)