Studio 60

• USA Studio 60 on the Sunset Strip
USA, (2006–2007), 15 h 54 min (Minutáž: 37–60 min)

Tvůrci:

Aaron Sorkin

Matthew Perry, Amanda Peet, Bradley Whitford, Steven Weber, D.L. Hughley, Sarah Paulson, Donna Murphy, Nate Torrence, Merritt Wever, Columbus Short (více)

Seriál s fenomenálním obsazením přináší na obrazovku strhující drama, odehrávající se v zákulisí oblíbené noční komediální show Studio 60 on the Sunset Trip.
Když tvrdě kritizovaný výkonný producent dlouholeté noční show, uvádějící komediální skeče, přeruší živé vysílání a využije té chvíle, aby s hořkostí řekl, co si doopravdy myslí, lidi z branže, média i diváci jsou zmateni... (oficiální text distributora)

Jasmín

Moc jsem tomu jazyku, kterým postavy většinou mluvily, nerozuměl. Tím jazykem nemyslím angličtinu. Zřejmě tohle hollywoodské tlachání z přípravy televizní show, která smíchy bourá Ameriku, moc nechápu. Třeba skeče, které se prolínají celým seriálem, mi nepřišly vůbec vtipné - ani jeden. Celkem jsem se zasmál za 22 dílů asi 6 x. Většinou to způsobily peripetie režiséra show (hadi, gilotina, kokosové ořechy, stávkující nápověda), což je přibližně pátá vedlejší postava. Drama? Ale jo, až v posledních 4 dílech to vyšroubovali do několika dramatických větví, které se všechny vyřešily v posledních cca 10-ti minutách skoro najednou. Nebo mysleli dramatem těsné scénáristické stíhání pátečních premiér - to přestane být zajímavé tak po 4. díle. Normálně bych dal 2 hvězdičky. Třetí přihodím za vánoční 11. díl, který snad jako jediný měl koule. ()

mirekdr

Hodnoceno po 14 dílech...Příliš inteligentní a sofistikovaný humor na to, aby ve Spojených státech přežil víc než jednu sezónu. Neuvěřitelně zábavná rychlopalba sarkasmů, narážek a vtípků, která ač Vás nepřinutí válet se smíchy na podlaze (až na výjimky, jako např. díl s hady v divadle) vám udrží úsměv téměř po celou dobu každého z dílů. Těžko vyzdvihovat někoho z herců, všechny hlavní role jsou skvěle zahrané a snad jedinou výtkou může být absence jakékoli "záporné" postavy, ve Studio 60 musíte prostě milovat všechny :-). Zrušení po první sezóně pravděpodobně pomohlo seriálu udržet si vysoký kredit (nestihl vyčpět), ale my všichni, kteří se na něm stali závislými by si aspoň jednu navíc zasloužili - a to nemluvím o hercích. ()

supEnoc

Hodně silnej začátek i střed, ale bohužel konec šel kvalitativně dolu paralelně s ratings studia 60 v samotné show. Kvůli tomu konci (únos+flashback+děcko=no fun) musím ubrat 1*. V posledních čtyřech dílech byl nejvtipnější ten comfort captain. Nicméně jinak velmi entertaining show se super dialogama a často originálníma momentama - notable některé přechody kamery, Disaster show je moc zajímavá epizoda - skoro je cítit atmosféra neúspěchu ve vzduchu a potom to poslední dvě věty ve scénáři otočí a instantně je pocit sladší. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry