Jigsaw i jeho učednice Amanda jsou mrtví. Dva ostřílení agenti FBI, agent Strahm a agent Perez, uslyší o vraždě detektiva Kerryho a pomáhají detektivu Hoffmanovi vyřešit, co zůstalo z Jigsawovy poslední hry. Ale velitel útvaru rychlého nasazení Rigg byl sám zatažen do vražedné hry a má jen hodinu a půl na to, aby zvítězil nad řadou zvrácených a hrůzných nástrah a zachránil starého přítele i sebe před strašlivým koncem. (Filmbox)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Stejný komentář pro 2-7 díl: NUTNOST zkouknout NAJEDNOU všechny díly!! Někdy přitažené za vlasy, někdy hloupé a totálně nelogické a někdy dokonalé. Každopádně kult! ()

papadoce

Ja si asi tie Sowi budem musieť pozrieť po poradí, lebo pravda je, že táto IV vôbec nie je takou tragédiou ako som ju ohodnotil pred rokmi. Celkom slušné strihy, občas aj vábny nápad, no proste nie úplne zlé. Už som veľký a preto už neodsudzujem film len z princípu ako za pochabej mladosti. Slabou stránkou IV sú až príliš prešpekulované na seba naviazané pasce (často v domoch od seba na míle vzdialených, napriek tomu časovo naplánované) a teda sú stále menej uveriteľné. Potom je tu (najmä výrazom tváre) trápne vyznejúci Patterson. Všetko ostatné je ale celkom dobré, extrémne surové, proste obstojné. Chce to riadnu dávku fantázie, ale na tri môže byť. ()

Clark_Kent

Je to jak na houpačce, jeden díl je slabější a druhej zase trochu diváka parádně natahuje. Furt jsem to rád sledoval, hlavně díky Johnu Kramerovi. ()

hrumsrt

Saw je jistota! Nenudím se tam, neustále jde jeden zvrat za druhým... Dokonce i příjemný casting v čele s Scott Pattersonem. Ale je to přeci jen pořád dokola, kdy tady to nakonec tak nějak dává smysl jen díky odkrytí časové linky. Co ale určitě uspokojilo, je "zrod" vraha Jigsawa.. 55% ()

RAFT

Režisér druhého a třetího dílu. Se nám vrátil natočit čtvrtý díl.Pasti jsou vychytané,spousty krve teče proudem.Pořád se jedná o slušný film .Flashbecky dobré.Tenkrát film viděný v kině .60% ()

Lukisjama

V podstatě nic novýho. Samý hnusárny a nechuťárny. V podstatě ani jako horor se to nedá brát, protože jsem v kině seděl naprosto klidně. Ani lehce nechutný humor tam nebyl. Vlastně tam nebylo nic. Nevím proč bych měl na něco takovýho koukat. Z kina jsem odcházel tak jak jsem do něj přišel. Nic mi to nedalo. ()

Havala

ZAse o krok menší zábava než předešlý díl, jak to nemá jiskru tak mě to nebere. Ale na poabavení dobré - pro toho kdo má rád horor. 45% ()

jojoping

Na jedničku už pravdepodobne nedosiahne žiadne z pokračovaní, ale v porovnaní s trojkou sa mi zdá, že nastal mierny pokrok. Ale fakt len mierny. ()

LukeSharp

Už zcela zbytečné pokračování (ale to už byla i trojka) u kterého jsem se docela dost nudil. Tentokrát už ani rádoby překvapivé finále nepomůže s celkovým dojmem a Saw už tak pouze čerpá ze svého názvu a jede pouze na prachy. Pokud to tak půjde dál tak v dalších dílech začne masakrovat lidi ta malá týraná holčička,která se tady na několik sekund mihla,ale jen aby bylo s čím pracovat tak se šoupne do hlavní role i když už to vlastně vůbec nedává smysl. Jigsaw je už definitivně mrtev ()

papadoc

Druhý dílem měla tahle serie skončit, ale na druhou stranu musím zase přiznat, že jsem se u filmu nenudil a po celou dobu jsem byl zvědavý co pro nás Jigsaw připraví za hry :) ()

LuNaj

Saw mělo zůstat u 1. dílu, popř. ještě u 2., i když už to nebyla žádná sláva. Trojka byla neskutečná sračka, 4 pouze mírně vylepšuje zmatenost předchozího dílu. Závěr není až tak překvapivý, jak jsme byli zvyklí, už to není ono. Doufám, že 4 to všechno skončilo, ale soudě dle konce asi ne... ()

Cortesz

Považuju se za fanouška této série, ale co už je moc to je moc. Tvůrci předtím než se rozhodli natáčet pokračování, které tak skvěle začalo a stalo se kultovním. postava Jigsaw se zařadila mezi takové legendy jako je Fredy Krueger, Michael Myers nebo Jason Vorhes. Měli spíše přejít na seriál což už se z toho pomalu a jistě stává a to je myslím škoda, kdyby se hned na začátku rozhodli pro seriál tak by udělali lépe. Je sice pravda, že i když to za moc nestojí tak je to určitě jeden z nejlepších hororů roku 1997 a každej díl je rozhodně nadstandart narozdíl od těch jiných co vznikají a jde určitě o jednu z nejlepších hororvých sérií, ale všeho moc škodí a to platí vždy i u této série. Hodně doplácí na špatné herce, kterých tu je docela hodně, jediný kdo stál za to byl Tobin Bell. Pasti jsou pořád promyšlené, a i scénář za něco stojí. Těším se rozhodně na další díl a modlím se už aby byl poslední. Nakonec kultovní věta z tohodle snímku "Zahrajeme si takovou hru." ()

deep

Připadá mi to o malinko lepší než třetí díl. Nejspíš to bude těmi flashbacky nebo protože to není taková prasárna... Ale i tak nic moc a lepší už to nejspíš nebude. ()

Dinsberg

A hle, další série, co se shlédla v "Pátcích třináctého". Jason má ale stokrát větší charisma než skládačkový vrah. ()

Křepi

Čtrtý díl jak má být. Všechno už je vyřešeno, proto se přidává další záporák (kterej je úplně naprd). Snaží se napodobit předchozí úspěšnější filmy (ale nedaří se to). Překombinovanost dosahuje vrcholu a člověk si musí dělat poznámky aby to pořádně pochopil. Celý film je v zásadě sled gore efektů (samozřejmě větších a lepších než minule). Prostě nic moc... Tohle všechno jsem vymyslel tak týden po sledování tohoto filmu. Ale já nehodnotím za týden, ale hned po skouknutí. Možná jsem byl zblblej ze všech dílů SAW za sebou, ale mě se to fakt líbilo. ()

Bigfuckman

Nejslabší díl z celé série. No uvidíme co nabídne pátý díl. Už to nemá tu šťávu, to napětí na jakém si tahle série tak zakládala. Asi nejzajímavější je začátek filmu odehrávající se na patologii (jen pro silné žaludky) jinak nuda a děs. No a jestli se chová policejní elita jak hlavní černej hrdina tak potěž pánbůh ty záchrané mise. Scéna kdy jsem se fakt musel řezat (smíchy :) ) byla když svalnatej nigga zachraňoval ženu z křesla jenž jí namotávalo vlasy. No newím myslím, že i středně cvičenou opici by napadlo jí ty vlasy nečím ustříhnout či přeříznout nebo aspoň hodit nějakej bordel do ozubených koleček a tím je zastavit. Ale to je jen můj názor. hold lidé ze zásahovky to řešej jinak :) ()

DoubleJo

Od pveho dielu to uz islo dole to je jasne, no napriek tomu, aj ked bude tych casti 58 a budu mat stale aku taku stavu, tak si ich pozriem. Pri 3. a 4. pokracovani sa mi naozaj pacilo, ako to bolo vyriesene, ze v podstate obidva filmy sa odohravali paralelne, to bol velmi dobry napad a realizacia. ()

monty.cl

i když se to už trochu opakuje, pořád nadstandart, pastičky dobrý, brutální více než dosti, tentokrát i příběh trochu přidal. Tahle série mě baví...70% ()

Cikinko odpad!

Chápem že točenie Saw 4 znamená biznis a peniaze pre režiséra ale čo je veľa to je veľa. Nasilu pokračovanie a brutálne scény už niesu ničím novým a preto hodnotenie ODPAD! z mojej strany poukazuje na nezmyselnosť tohto diela ktoré už diváka ničím neobohatí po predchádzajúcich. ()

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

14.01.2019

Studio New Line se rozhodlo oživit svoji brutální hororovou sérii Nezvratný osud, najalo přitom scenáristy posledních několika Saw Patricka Meltona a Marcuse Dunstana. Předchozích pět snímků… (více)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš