Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

freddy

Romantická komedie s nesmírně otravnou matkou a hlavní hrdinkou, která má celou dobu před nosem ideálního a milého chlapa a dává přednost arogantnímu, egoistickému a sobeckému chlapovi, který mi nepřišel ani trochu milý. A svůj velký omyl si, jak jinak, uvědomí až ve chvíli, kdy o ní ten ideální sympaťák ztrácí zájem. Některé americké romantické komedie mohou být zajímavé, originální, sympatické a neotřelé, tahla romantická komedie k nim však opravdu nepatří, nemá ani jedno z výše použitých synonym, a tak nemůže být divu, že u tohoto filmu jsem se převážně nudil, osud hlavní hrdinky mi byl vcelku lhostejný (říkal jsem si sám pro sebe, že když je tak blbá a nevidí, jak hodného chlapa má před sebou, tak jí to patří) a její matka byla opravdu zralá na odstřel. Pokud tahle komedie něčím zaujala, tak to bylo odlehčenými pasážemi, jejímiž aktéry byla sestra hlavní hrdinky (psycholožka) a její poněkud neurotický pacient, to byla jediná příležitost se u tohoto filmu zasmát, jinak zde bohuižel nic příliš pozitivního nevidím. Naštěstí ale hlavní hrdinka a její sestry byly sympatické a pohledné, takže aspoň na něco se v tomhle filmu dalo koukat. Zkrátka tenhle film je velkým zklamáním (a to jsem toho od něj příliš mnoho nečekal) a nemohu ho označit jinak než jako podprůměrný. Uděluji dvě hvězdy. ()

4daPeace

Verdikt: Dle jmen vytecne herecke obsazeni Vas primeje tesit se az si film pustite/podivate se na nej, ale az to udelate, kazdou dalsi minutou, kdy zjistujete, jak klisovite a pruhledne to cele je, se budete zoufale tesit na zaverecne titulky. Lauren Graham a Piper Perabo jsou na scene minimum casu, vse je v rezii otravne postavy Diane Keaton a puvabne Mandy Moore (ano, bude ve filmu 2x zpivat), k tomu snaha o lacine vtipky ala film typu Bulsit/Not Another Teen Movie a vyjde vam Not Romantic or Funny movie at all. ()

LordSnape

Moje dojmy: Diane Keaton se asi už nikdy nestane mojí oblíbenkyní. I tady mi přišla trapná. Mandy Moore celkem dospěla (i zkrásněla) a z mladé ušmudlané hvězdičky se stává prvotřídní zboží první jakosti. Lauren Graham je pořád solidní kus, škoda jen, že nedostala více prostoru. To ostatní je už jen zředěná a několikrát předdestilovaná komediální voda. ()

IBBY

...já asi opravdu nechápu pojem "romantická komedie"...romantika v podání pana L. a scénáristů je spíš histerie říznutá trapností a nějakou tou psychickou poruchou matky (závislost na dcerách) a co teprv chudák Milly ...napřed neuloví nic kloudného a pak tahá za nos hned dva rádobybezva chlápky...nechápu jak mohla celkem dobrá herečka jakou D.K je tak strašně jančit pitvořit se ječet šílet a vůbec nehrát...a taky nevím co by pro mě jako ženskou byla větší noční můra...mít takovou matku nebo takovou matkou být... ()

kleopatra

Můj čich, vyburcovaný starou láskou k Diane Keaton a Lehmannovým Rockerům, mě zradil. Máma a její dcery byly fešandy, stejně tak i ženiši, ale ječení, poryvy pláče a nosového smíchu, divoká gestikulace a přitroublá konverzace si moje srdce ani mozkové závity nezískaly. Takže: pokud kvalitní rodinný babinec, tak Hana a její sestry. ()

• Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)
  • Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)