Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

(fjw)

Průměr. Ale na Vánoce to jde. Sice žádná ohromná legrace jako při celovečeráku, ale to nahrazuje vánoční atmosféra:) ()

Gadamf

Dva podobné krátke animáky išli tieto Vianoce - Shrekovské Vianoce a Madagaskarovské Vianoce. Aj keď ma celovečerný Shrek bavil viac a mal aj lepšiu grafiku, v týchto kraťasoch bol Madagaskar výrazne lepší. Shrek bol len ďalší klasický detský aha-sú-Vianoce filmík, ktorý priniesol zopár vtipov, ale nič extra. Naopak Madagaskar bol výborný a mám dokonca pocit, že do tej necelej polhodiny dokázali nasúkať viac vtipu a zábavy ako do celovečerného Madagaskaru. Doteraz budem mať navždy nezabudnuteľné scény s "Džulienárom", či studenou vojnou medzi sobmi a tučniakmi. Na malé Shrekčatá si však nespomeniem tak ľahko. ()

lobo87

Vtipné, originálne a vianočné. Shrek a všetky obľúbené postavy v krátkom filme opäť nesklamú a dočkáme sa peknej vianočnej jednohubky, ktorá poteší nielen Shrekových fanúšikov... 80% ()

Elis009

Bez tohoto filmu si prostě nedovedu představit Vánoce... Pokaždé, když ho vysílají, voní vzduchem kapr, cukroví a vánoční filmy... Ikdyž je to americký animák, je prostě kouzelný... Když ho letos nedávali, Vánoce byly prostě jiné... A všechny vánoční pohádky, jak od oslíka nebo koucoura, jsou stejně vtipné a super... Prostě atmosféra jak má být :) ()

kubilov

Už nevím jakej animák s tím začal, ale už se nám stává pravidlem, že každá úspěšná série má svůj vánoční díl (Doba ledová, Madagaskar...) ne, že bych z toho byl nějak naštvanej nebo tak. to rozhodně ne, ale ono se moc různejch variací na Vánoce vymejšlet nedá, proto hold ani Shrekoleda není nijak originální a tak u mě moc kreditu nezíská. No a když jí nevyjde ani hra na emoce, hned mi z toho vyjdou dvě hvězdy. ()

Hezonja7

Nebylo to vůbec špatné, takové vánoční DLC Shreka, samozřejmě se to nemůže rovnat původním animákům, tedy první a druhý díl. ()

blondboss

Klasická vianočná šablóna obalená do extravagantnej shrekovskej formy. Opäť raz obľúbené postavičky, opäť raz odviazaná atmosféra, ale zároveň opäť raz jeden z tých priemernejších vianočných kraťasov, ktorých už je natočených neúrekom. 60 % ()

Methos-SK

vsetko co bolo v inych shrekoch pospajane do kopy zas sa shrek oduje a na konci sa udobri a povie ze bol retard a ze uz bude ok..... proste az na tu vianocnu naladu nic moc ()

racing666

Docela blbost. Oslík a spol. jsou pitomci, Fiona souhlasí s pitomcema a Shrek má prakticky pravdu, že chce slavit Vánoce s jeho a JENOM jeho rodinou. Ale samozřejmě to dobře skončí. 30% ()

kishi_SO

pri Vianocnom zdobeni stromceka alebo vypomoci v kuchyni idealne Vianocne kuknutie. Sice i keby davali hovienko v kostyme Santa Clausa bolo by to Vianocne (hold Mr. Hankey) ()

Jirka1111

Dávám jednu hvězdičku za Perníčka, prasátka a myšky. V podstatě jsem se asi 2x uchichtnul. Bohužel Shrekovi dochází dech. Snad bude čtvrtý díl alespoň trošku dívatelný. ()