Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

Pichi9

Skvělé akce, střelba, výbuchy, vtípky, a páradní Will Smith film mě bavil a tady za to tomu dávám 4*, ale jedna hvezda dolu za děj mohli si s tím trošku víc pohrát a udělat lepší scénář. 2 supeerhrdinové kam jdou nebo letí tak sto let nic neroste :D. To nebylo moc domyšlené. ale co už... těším se na díl druhý doufám že z toho udělají i tu pátou hvězdičku. ()

Bull2

Zastávám nepopulární názor, že tohle je vynikající film. Vtipy jsou super, příběh je super a gradace s polt pointy je perfektní. Znovu je Will Smith v hlavní roli a znovu dělá skvělou práci. Na tohle se dá říct jediné: "Good Job". ()

Camel91

Jeden z lepších filmů Willa Smitha. Mě to bavilo, zábavná oddechovka, k tomu pivko, chipsy a je to celkem dobrý večer. ()

Skylwalker42

Zajímavý nápad. Smith je výborný. Celá řada fórků a filmařsky je to docela odvedený dobře. Jenomže to celé zbortilo konec :( Poslední půl hodiny si mohli filmaři odpustit. ()

Bragi66

Inu, někdo má rád čolky, jiný zase superhrdiny. Z těch komiksových předělávek beru jen Sin City a Rychlé šípy. Tohle je pro mne nic než planý výkvět animací, který se brnkáním na rodinné emoce dostává do roviny vlezdokonečníkových amerických celorodinně korektních oddychovek. ()

Holly_Molly

Na tohle jsem skoro už za ty roky zapomněl! Tchotl Hankokot co z lidí dělá vláčky je přesně ten typ filmu, kde je lepší si pustit sestřih hlášek na youtube a nic se nestane...To nejlepší a nejzábavnější se stane během první půlhodinky a jakmile přijde "redemption" moment, stane se z toho totálně tuctová zapomenutelná superhrdinská blbina..:-) ()

Little_Sawy

Hancockokot, je vcelku povedený film, vidět že tvůrci měli malou inšpiraci u supermana, tohóž využili u Hancocka. Já se smála, já se bavila, je to taková skvělá mišmaš fantasmagorie. Will svou roli hrá báječně když chlastá a demoluje vše co mu příjde pod ruku, jenom mu krapet nedochádzí že když chce zachraňovať lidi, zdemoluje přitom půlku města. Když dojde víceméně k závěru, film se už netáhne tak akčný formou což trochu překáží. ()

Thalin

Nenadchne, ani neurazí. Bylo fajn a trošku jiné vidět "superhrdinu" v tomhle duchu, jako obhroublého ožralu. Ale ta jeho transformace v dobrýho chlapíka se tak úplně nepovedla a působila křečovitě. A Bateman to samé, ale ten na mě křečovitě působí ve většině svý rolí, tady byl vyloženě za troubu. Možná kdyby to bylo pojaté jako seriál, s minulostí Hancocka a všemi potřebnými vysvětlivkami, nepůsobilo by to tak prázdně. Je vidět že tam něco chybí a spousta nudné vaty přebývá. ()

Gudar

V tomto filmu je opravdu žánrově vše dle popisku jak drama, fantasy, komedie tak i akce. Bohužel vše až moc okatě ohraničeno a žádny z žánru se skoro neprolíná. Kdyby Peter Berg lépe smíchal jednotlivé přísady dal bych 5 hvězdiček. ()

Booman

První polovina filmu byla výborná. Jak kdyby jste nakombinovali Dr. House se Supermanem. Plno vtipných hlášek, přímo Housovská lhostejnost k lidem. To jsem se ještě královsky bavil, ALE..... Všechno dobré jednou skončí, což se v tomhle filmu stalo, ale ne tak jak by mělo. Kdyby film v polovině skončil, odcházeli by jste se stejným pocitem nedotaženosti jako u celého filmu, ale i tak by jste odcházeli s relativně dobrou náladou. Film ale pokračoval, a vtip nahradila nuda a vykrádání známých nápadů. Škoda, protože zpočátku to vážně byla zábava. ()

P3ky

Tak opravuji hodnoceni na tak 70%, takze 3silne hvezdy, zacatek super a pak uz se mi to nejak prestalo libit, tak "jen" 3 hvezdy. ()

krijo

Najväčší výtlk v ceste do ktorého môžete zapadnúť. Nezmysel, ktorý sa hrá na zmysel. Peter Berg týmto filmom u mňa skončil. To čo sa deje na plátne je guláš, absolútne otrasne zahrané, Will Smith sa hrá na niečo a ostatní mu buď nadávajú alebo tlieskajú. Najhorší zážitok z kina. What a piece of hanCOCK... PS: Hankokot dabing LOL ()

Konikolec

Na úvod musím říct, že Will Smith je můj nejoblíbenější herec. Dokážu mu leccos odpustit, protože jeho charisma vyzařující z obrazovky na stovky metrů je nepřekonatelné. Trochu jako z pohádky o Chytré horákyni, oholený – neoholený, oblečený – v potrhaných hadrech, chodící – létající, prostě Willa Smithe si dokážu naservírovat na všechny způsoby. Avšak způsob servírování tak, jak si to představoval Peter Berg je tak ve čtvrté cenové, přinejlepším. Dle mého je největší chybou fimu jeho dokonalá žánrová nevyváženost. Dobře, superhrdina umí kde co, trocha fantasy tedy musí být, ale rozmixovaná s romantikou, komedií, akčňovkou a spoustou dalších žánrů, které ani neumím pojmenovat dělá z filmu babiččin bramborový salát, kdy chvíli nevíte, jestli jíte mrkev nebo salám. Trpím, při těchto řádcích, jako ti obyvatelé Los Angeles, protože mi taková kritika je fakt proti srsti, ale nemůžu jinak. Každý skvěle započatý a rozjetý okamžik okořeněný hláškou procvičující bránici je v polovině případů utnutý trapnou dohrou, kterou má na svědomí většinou Charlize Theron, u další poloviny vtipů buď ještě před prvním slovem víte, jak skončí a nebo se sice povinně zasmějete, jenže vlastně ani nevíte čemu. Proč proboha stylizovali Mary taktéž do role superhrdinky, vždyť to je vrchol filmového nevkusu. Lacině z ní udělali ještě silnější postavu než je Hancock, aby vůbec měli možnost film ukončit a stejně se to nepovedlo; ať přemýšlím sebevíc, scény, kdy Mary umírá v nemocnici a Hancock jí oživí jakýmsi poskakováním na ulici působí lacině. Stejně tak, jako ve chvíli, kdy už už nastane klasická líbačka mezi Hancockem a Mary a ona se najedou promění v superhrdnku a přibije ho na ulici ke kapotě auta. Další důkaz žánrového mišmaše. Pravý charakter Hancocka je alespoň ze začátku těžké rozlousknout, docela dlouho se mistrně dařilo skrývat jeho citovou nevyrovnanost, což je plus, alespoň nějaké překvapení, ovšem opět…kdyby ho nezazdili tím, že Mary s Hancockem jsou vlastně manžele…bože! Na obhajobu filmu se sluší říct, že to opravdu odsejpalo, žádná zbytečná rozvláčnost, hluché pasáže, aby se film natáhl. Další plus je zápletka postavená na neobvyklém základu – na jedné straně stojí superhrdina, který je vlastně anitsuperhrdinou, je ochlasta a smrdí (tak mistrně zahráno, že jsem to cítila až do třetí řady od shora!), bydlí v přívěsu a celkem vzato jsou mu lidé ukradení (tak proč je sakra zachraňuje ?) a na druhé straně obyvatelé Los Angeles, kteří ho nesnášejí a volají po jeho potrestání. Efekty Sony Pictures Imageworks se docela povedly, žádné zbytečné až příliš nepředstavitelné prvky v rámci charakteru filmu se nekonaly, i když Bořiči mýtů by se jistě v hrobě obraceli, kdyby v nějakém byli. Plus minus autobus, Hancock je pěkná podívaná, hlavně na samotného Willa Smithe, ale raději si nechám zdát o jeho v porovnání s Hancockem reálnější roli v Já, legenda. ()

lip2

Uf tak tady to bylo promně hodně složité Hancock tady jako prototyp určitého hrdiny hodně chyběl ,ale bohužel zbytek filmu mě nenadchl jak příběhem tak i vizualnímy efekty bohužel tenhle kousek upadne v zapomnění.Možná se pletu uvidíme. ()

destl

čekal sem krapet víc, jak už tady někdo psal...z tohoto námětu se dal vyždímat o hooooodně lepší film ()

Vandislav

Příjemný film. Žádný zázrak, ale dostal jsem co jsem čekal. Ze začátku mě vyděsila až příliš roztěkaná kamera a nadabování Will Smitha. Kamera se naštěstí poté sklidnila a nadabovaný Will se mi dokonce líbil více než originál ve scéně tiskové konference před jeho vstupem do vězení. Správná stopáž. První část - plus minus do přepadení banky opravdu dobrá - pár vtipných hlášek, neotřelá akce. Pak se na to začínají namotávat trochu motivy. Samotný nápad (mluvím o konečném rozuzlení by chtěl zřejmě natočit úplně jinak a ne přilepit na tuto bezmyšlenkovitou, přesto zábavnou, akci). ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)