Jízda smrti

• Kanada End of the Line
všechny plakáty

V noční lince podzemní dráhy se několik osamocených cestujících vydává na jízdu smrti! Nic netušící lidé jsou vydáni na pospas tajemné sektě, která v temných tunelech praktikuje své vražedné rituály. Vyznavači zvráceného náboženského kultu brutálně likvidují své vyděšené oběti. Před svými šílenými pronásledovateli se malá skupinka snaží uniknout ve spleti podzemních cest. Z podzemní pasti však není úniku! (oficiální text distributora)

jamesjimbo

neuvěřitelné překvapení! nic jsem od toho nečekal a musím uznat, že jsem se dost zmýlil. tento film mne cyhtil za vlasy a nepustil, je velmi oroginální (i když nějaké to klíše tam je no :D) a napínavý. sympatičtí herci, nemůžu se ubranit nešetření superlativů... NAPROSTÁ BOMBA ()

Kolssteyn

Být film takový jako začátek a konec, myslím, že by si zasloužil i pokračování... ale tvůrcům na to chyběl dech. ()

drankeryth

Tak znova dalsi dobry horor, ktory ma vobec nenudil pocas sledovanie tohoto filmu. Dej filmu sa zameral na sfanatizovanych krestanov, ktori bez mrknutia oka aj isli cez mrtvoly. film disponuje aj nejakymi lakackami, ktore boli dobre zapasovane do urcitych situacii, kde uplne a spravne sadli. Na zaciatku filmu sa vyskytli nejake taketo hororove prvky, ale pocas filmu zas ich tak vela nebolo, ale dej filmu to skvele vynahradil a vobec mi to nevadilo, pretoze prebiehajuci dej ako sa vyvijal ma bavil sledovat. Film sa odohraval cely v metre a v temnych zakutiach podzemnej drahy. Krestania posadnuty svojim bohom zabijali dykami, znazornujuce svate krize do ludi a to s velkym usmevom na tvari. Hlavne ta stara zenska, ktora mi fakt liezla na nervy. Zabijali v mene boha, aby ich spasili pred zlom, pretoze vraj prichadza armageddon. Nejaki prezivsi z metra sa im nemienili len tak lahko vzdat a vyzbrojili sa roznymi tupymi zbranami. Jeden podareny utok medzi nimi a fanatikmi vyznavajuci krestanskeho boha sa pustili do seba v podzemi. Jeden medzi tymi fanatikmi mal aj mec, mozno to aj bol kultovy Excalibur:) Jedenz tej tlupy prezivsich mal sekeru a tomu s mecom ju zasekol priamo do lica, to bol fajnovy zaber pre oci. Aj ta japonka, ktora z chuti svoje kladivko rovno udrela do cela jednemu z nich, nedala sa tiez zahanbit a bojovala ako lev:) Este jedna scena bola vydarena, kde zabiju manzelov a ich nenarodene dieta vyberu priamo z hrudnika, ale to uz neukazali, len mrtve dieta polozene medzi nimi. Tej zenskej to vobec nevadilo, len dookola mlela, ze su spaseni. To bola teda krava a ti posluhovaci boha, by si len zasluzili gulku do hlavy. Co ma prekvapilo bolo, ked fanatici dostali znova signal, ze uz maju zastavit svoje vrazdenie a potom si dali otravene pilulky a zabili sa navzajom. A na konci filmu som to aj pochopil, preco tak urobili, pretoze fakt prisiel ten armageddon a podivni demoni zacali vyliezat z temnych zakuti a asi fakt chceli ovladnut svet. Skoda, ze dalej film nerozvetvili dalej a neukazali co maju v umysle ti demoni. Mne to tak pripadalo, ako len taky uvodny film, kde nadvladu dostanu do ruk demoni. To by uz bol pohlad na sledovanie tohoto hororu, keby bol film dlhsi a sustredeny na tych demonov. Herci tiez boli dobri a doveryhodne to aj zahrali, ako sa od nich aj cakalo. To len cloveka potesi. Film mi pocas sledovania neskutocne rychlo ubehol, co len znamena, ze ma naozaj bavil a to je dobre. Aspon koniec filmu nebol klasicky happyend, ako to maju v hororoch robit vacsinou. To je dalsie plus a to znamena, ze vsetko nemoze byt na strane dobra. ()

Hapretor

Levné, naturální, syrové, na nic si to nehraje, vtipné a jednotlivé postavy nejsou protivné, dokonce jsou dobře zahrané. Na noční "brainwash" před spaním ideální. ()

merigieren

nejdřív poznávačka se členy týmu a pak jejich postupný zabíjení za pomoci chytlavé motliby bratři sestry slyšte hlas... Holky jsou docela hezký, mají tam i jednoho ďáblíka, není to jen plochá vyvražďovačka, takže dokáže i zabavit. ()

helraiser

Tak tohle byla nádhera, atmosféricke masakr se vším všudy. Dočkáme se pár nechutných scén, přijatélného množství krve, dobrého příběhu. Jen škoda toho nedotaženého konce. ()

Ondr@932

Hororová ujetina jak má být ! Začátek byl celkem slibný, ale jak se objevila náboženská sekta a začali do toho ještě zpívat. Nic moc ... ! 40% ()

vlado90

Velmi dobry horor s množstvom krvavých scén a varaždiacich magorov zo sekty.Film je dobry natoceny ale k dokonalosti mu nieco chyba. 80%. ()

Bastinka

Prilis fanaticke...ubohe...a myslenka zabit dite a vydelat ho z bricha matky mi prijde spis nechutna nez desiva...vuec nesouhlasim s tim ze je to horor..ja jsem se spis hodne nasmala ()

Doomer

Náboženský fanatici v apokalyptické vyvraždovačce kde se děj odehrává v metru tu ještě nebyl a musím říct že tento zombie like je daleko lepší než samotné zombie které mám tak rád, no ono vlastně není moc rozdílu mezi mrtvým mozkem a věřícím člověkem. ()

Megynka

Už nikdy více, díky :). Bylo to tak strašné, až se mi to vlastně chvílemi snad i líbilo. Ale pošahance věřící v Boha fakt nemusím, navíc ten konec s těma ... ufounama? To mělo být jako .. wtf? ()

dannyd14

Ak za x dosadíte blbého režiséra, za y dej a vynásobíte, výjde vám tak blbosť na n-tú. Ale snaha tam nejaká bola a tá sa do istej miery cení. ()

Solverino odpad!

Naprostej děs, samej nesmysl, dětičky ve skautskejch oblečcích s nožíkama na dopisy! Hnus velebnosti! Taková pitomina obecná za pár kaček a "démoni" na konci, málem jsem si krůpnul smíchy! :o( ()

intro

Velké překvapení. Po dlouhé době opravdu temný,drsný a atmosférický horor. Některé scény jsou opravdu gore. Na tenhle kouse určitě jen tak nezapomenete. ()

Brano

Horor, ktorý nemá hlavu ani pätu. Počas celého filmu som sa iba nudil. Len ďalšia vyvražďovačka bez nápadu. A to chovanie postáv bolo tiež stupídne. ()