Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

Jeremiah

Měl bych napsat něco hodně milého, protože se určitě jednalo o příjemný a optimismem protkaný film, který nemůže nikoho urazit. Svedl jsem úporný vnitřní boj o to, zda dát tři nebo čtyři hvězdičky. Rozum mi říkal - "hele vole, vždyť je to červená knihovna po americku, nereálný, člověka lakující a oblbující film o slušném světě a hodných lidech, kterých je stejně hrozně málo" . Srdce se však vzpíralo a říkalo - "proboha alespoň si připusť, že mohou existovat i hodní a slušní , kteří si rozumí a dokáží si i vzájemně nezištně pomoci ". Nedal jsem na rozum, upřednostnil cit, a proto ode mě sice slabší, ale přesto 4 * . ()

Tred2

Taková klasická televizní romantika s několika příjemnými prvky. Krom běžné naivní romantiky to má i koule (aspoň části filmu) a několik cool inovací. Bohužel ve finální části to spadne do patosu jako jiné filmy z této kategorie a tak zůstane ve výsledku u průměru. Ale celkově je to pohodová záležitost s moc sympatickými herci. V rámci žánru doporučuju. ()

atmen

Cítím, jak se chvíle ztrácí - Ztrácím cestu, ty ztrácíš víru - Hledáš tu jedinou osobu - JSEM TAKOVÝ JAKO TY? - Jak se cítíš, když nesvítí slunce? Jak se budeš cítit, když příjdou temné mraky? Jak se budeš cítit, když zůstaneš sám? JSEM TAKOVÝ JAKO TY? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Děkuji Canis za titulky, v nichž jsou přeloženy i texty písní. Film tak zaujme hned od první minuty. Co je na něm tak zajímavé? Pro někoho to budou originální trička Priestlyho ( opravdu vede zachraň strom, sněz bobra ), pro někoho krása Elisabeth Harnois, pro někoho přátelství hlavních hrdinu v restauraci, kde pracují a pro mě je to všechno dohromady. + Je potřeba vidět pozitvní náhled na svět, ve kterém není místo pro podrazy, ve kterém je přátelství a láska stále důležitější než moc peněz... Bod srážím za nudy svatbu a změnu image Priestlyho... ()

Heroine

Myslím že problém je v přílišné sentimentalitě, a ne vždy vtipném humoru. Taky ne všechny kladné postavy jsou sympatické, a závěrečný happy end není tak docela (podle mne) ideální. S tímhle tématem by se dalo ještě rozpracovat trochu víc příběhu, ale myslím že by stačilo jenom trochu víc vkusu, a hned by byl film lepší. Jinak je tam pár vtipných míst, a hlavně člověk občas rád vidí, že i totální loser může skončit dobře podle jeho představ. Především ale nemusel Priestly na konci rušit svojí punkovou image, a stát se tuctovým "sladkým hochem", to se mi na konci nelíbilo :-( ()

Blaogranas

Na tomhle perfektním a superpohodovým filmíku mi vadila jediná momentka, a to "Tuckerovo karate", ale tahle drobnost mi rozhodně nijak nekazí dojem z jinak výborné podívané. Už dlouho sem si nepřál, aby film ještě nekončil a nabídl mi ještě něco, protože u Ten Inch Hero si člověk odpočine od všeho a příjemně se pobaví. Výborné ve všech směrech. ()

maciii

Od teď vím, že na každého znás někde čeká ta pravá láska, a je uplně jedno jak vypadáme, jak jsme na tom s inteligencí, jak moc jsme ušlápnutí, nebo jakou tragédii jsme v minulosti prožili. Svět je krásny ... s teebou ()

the.emef

Příjemná oddechovka. Jen kdyby nebylo hned od začátku úplně jasné, jak to skončí. Hnidopišsky ještě musím poznamenat, že nechápu, jak může v jednom bufetu, kam chodí 3 lidi denně pracovat tolik lidí, kteří tak nemají nic jiného na práci než tlachat o životě. Do toho se zjeví blondýnka, nakreslí sluníčko, je přijata a na první směně si vybalí vodovky. Je tam těch nesmyslností víc,ovšem za pozitivní pohled na život a vztahy za 3*. ()

MDesign

Možno príjemný pekný príbeh, ale na môj vkus až príliš presladený, predvídateľný a o otravnej hudbe ani nehovorím. ()

gidziga

Najväčší megasladák aký som videla, ktorý mi vždy zdvihne náladu, keď si ho pozriem. Síce je trochu naivný, ale v tomto prípde je všetko odpustené! Navyše krásny a úžasný Jensen! ()

Erichy

Ať už dvě krásné herečky Elisabeth Harnois ( Piper) a Danneel Harris (Tish), pohodovej děj, parádní soundtrack, příjemné prostředí nebo každodenní Priestlyho střídání účesů a originálních triček " Zachraň strom, sněz bobra " dávají tomuto filmu neobyčejné kouzlo, které si lepší 4 hvězdy zaslouží. Dal bych i plnej počet hvězdiček, kdyby nebyl tak velkej happyend. Ale opravdu mám z tohoto snímku o hledání velké lásky velice dobrej pocit. ()

Katy19

Je to sladké a předvídatelné, ale ke konci jsem měla vlhké oči. Partička lidí, s kterou by chtěl asi každý pracovat nebo se alespoň přátelit. Ta 4.hvězda je za Jensena, který je se svým účesem a nápisy na tričkách originální a k tomu je i krásný. Jen mi vadila scéna s karatem a nahatá svatba na pláži, ale vše ostatní bylo OK. ()

imaginer21

Když tenhle film se netváří, že by měl být v něčem výjimečný. A přesto nakonec je. Ackles a jeho tolik komentovaná trička - takovou přehlídku fakt jinde nenajdete. A jeho logická proměna? Lépe nekomentovat (ale hádám, že pod tím sakem nějaký tričkový skvost stejně schovával). A Elisabeth Harnois byla tak krásná a milá, že jsem v krátký okamžik fakt věřil, že takové holky po světě chodí... A vůbec všechno bylo tak krásné, milé, příjemné, trefné... To prostě víc slov nepotřebuje. Malý rozpočet, ale velké srdce v příběhu. Díky za něj. ()

Monika22

Na mě je ten film až moc pohodový a strašně snadno se tam všechno vyřeší. Je to spíš podrůměrný než průměrný romanťák. Neurazí ale ani si z něj nic neodnesete. ()

kikin01

Trošku mi to připomělo Café s JLH, ale toto bylo teda o hodně lepší. Strašně příjemný, sladký, možná až moc, ale to je jedno... ()

Ioanne

Pro mě moc příjemný způsob, jak zabít volný čas a trochu si zvednout náladu. Rozhodně se neztotožňuji se všemi názory, které film prezentuje, nicméně myšlenka, že každý člověk je jedinečný a cenný, to vyvažuje. Život je tu krásný, zábavný a zajímavý i přes to, že postavy si sebou nesou tíživou minulost nebo řeší trable každodenního života... Z hodně sladkého bývá člověku špatně, ale Tench Inch Hero jsem se zatím nepřejedla :) ()

Vala

Mě se to líbilo moc! :) Rozhodla jsem se pro shlédnutí kvůli Jensenu Acklesovi,kterého znám ze Supernatural a trochu i kvůli jeho ženě Danneel,abych ji trošku "poznala" skrz filmovou roli. Nečekala jsem nic extra,ale výsledek překvapil,bylo to super,vtipné,nenudilo to a hlavně,po shlédnutí má člověk takovou opravdu příjemnou náladu... :)) Jensen samozřejmě nezklamal,byl výborný,jako vždy a Danneel a zbytek taktéž. Moc se mi to líbilo. 5* ()