Pátek třináctého 7

• Česko Pátek třináctého 7: Nová krev (více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Bodycount : 16 mrtvých. Vím, že cenzura většinu těch výživných mordů zazdila, ale asi ani to by tenhle vejvar nespasilo.

SidVicious

SidVicious (hodnocení, recenze)

Tenhle film je na to že už je sedmý v pořadí velmi kvalitní a má vše co slasher potřebuje

JasonIX

JasonIX (hodnocení, recenze)

dobrý pátek ale scifi je na hovno a žádné drama to nebylo co je to za blbost ale když vezmu atmosféru a krvavost bečkař
John Carl Buechler  uspěl z filmem je o o moc lepší než 8 díl a konečně je tu za Jasona Kane Hodder který je i ve dílech 8 9 a 10 když už je to lepší než 4

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

jarkolar: A proč by nemohl být ve vodě? I v předchozích dílech byl ve vodě.

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

SPOILER ! !  Jason v jezeře co stahuje ženský pod vodu? Kam jsme se to dostali? :D já jenom ještě čekal, že kolem ní začně kroužit...

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

Dalo by sa povedat že je to jedne z najlepších dielov Piatka trinásteho !

majo25

majo25 (hodnocení, recenze)

Ohm, dvaja fandovia Vorheesa sa tu stretli. Podľa mna séria ide týmto filmom zase dole kvalitou. To už nevedeli, čo nového dat, tak tam dali dievča s telekinetickými schopnostami, hmm "originálne". Pre mna nič nové, zase len vyvraždovanie teenegerov a zase tie nelogičnosti. Vždy dokokola to isté. Nuda, nuda. Moje hodnotenie: 30%

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Tak já viděl normálně dokument i ty nový. Jak Kene bojuje s Lar na molu a hodí s ní o to molo,tak si málem zlomila nohu,ten bolestivý výraz v jejím obličeji byl opravdický.

Stocki (hodnocení, recenze)

Já mám všechny ty verze, který jsou k dostání u nás. Jak tam je 5 druhů dabingů a 15 druhů titulek...Kromě jedničky to je úplně bez bonusů, když nepočítám trailery. Připadá mi ale, že je všechno nějak různě zkráceno. Alespoň u dvojky jsou ty mordy taky takový moc rychlý...Teď jsem ještě zvědav na 8...a pak mi bude chybět jen Jason goes to hell a Jason X.

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Na americkém originálním DVD to je. Viděl jsem to. Mluvil Buchler a Hodder,nejtěžší prý byla scéna s pytlem. Byla v něm dost těžká pohyblivá loutka. O dvojce moc nevím,ale pětka není moc setříhaná. V česku vyšla však ta dobrá verze,naštěstí.

Stocki (hodnocení, recenze)

Moc díky za odkaz. Scény malej nářez, je velká škoda, že to na dvd chybí, kdyby to alespoň bylo v bonusech jako vynechené respektive vystříhané scény, ale bohužel nic. Hodně sestříhaná musí být i dvojka a mám dojem, že pětce taky chybí pár hutných scén...Zrovna si jdu objednat díl 8 :-)) Měním na 5 hvězd.

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Tak tady je link na ty vystřižené scény,je to propojeno s jedničkou,ale ty vystřižené tam jsou. V některých videích se scény opakují,ale za to nemůžu. Ale stejně nejsou úplně všechny celé. Scéna s pytlem je na šest úderů a hlava až do úplného zničení. http://cz.youtube.com/watch?v=asyV7Uz6Uao&feature=related http://cz.youtube.com/watch?v=dwXi2hEl4vk&feature=related http://cz.youtube.com/watch?v=2qrajVLuYHw&feature=related

Stocki (hodnocení, recenze)

Souhlasím s LION-MR.T, film je naprosto výtečný ačkoliv se jedná už o sedmé pokračování, i když já mám nejvíce oblíben díl 5 ale 7 je po dnešku můj druhý nejoblíbenější. Je velká škoda, že to je takhle strašně sestříhané, mám pocit, že skoro o 6 minut...Jason vypadá vážně luxusně a totéž musím říct i Lar Park-Lincoln, která se mi zde opravdu líbila, škoda, že něco neodhalila :-)...Takže za ****, kdybych ale viděl ty vynechané scény, mám dojem, že bych šel na 5

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

.Nebudu psát to co ostatní.Jason vs.super nadaná telekinézní dívka.Super bomba film.Stále se něco děje,nejlepší dílz celé série.Potěšil mě i pan Kene Hodder coby Jason a hrál ho i v dalších dílech.A o mladé paní Lar Park Lincoln ani nemluvě.Hrála přesvědčivě a velmi dobře,podle mě její nejlepší film vůbec.Vypadala pěkně,sekli jí ty džíny a ta džínová bunda a pořádně a řekl bych,že i nejvíce,nejlépe a nejpřesvějčivě nakopala Jasonovi zadekAle ty její ostatní jsou taky príma.Je to můj nejlepší film vůbec.Bohužel,že dnešní doba nám nenabízí tak dobré filmy a hlavně postavy jako byl Jason Voorhees.Tomuhle se nic nedá vyčíst.Pro mě film číslo jedna.A komu se to nelíbí,tak ať jde spát. Je to super biják.