Reklama

Reklama

It's Always Sunny in Philadelphia

(seriál)
  • USA It's Always Sunny in Philadelphia (více)
TV spot
USA, (2005–2023), 61 h 5 min (Minutáž: 18–43 min)

Hrají:

Charlie Day, Rob McElhenney, Danny DeVito, Glenn Howerton, Kaitlin Olson, Jaimie Alexander, Autumn Reeser, Kristoffer Polaha, Ted Rooney, Sabrina Machado (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(16) / Epizody(169)

Seriál It’s Always Sunny in Philadelphia sleduje "partu", majitele neúspěšné hospody u Paddyho; parta zhýralců, která nemiluje nic jiného než plánovat, konspirovat a většinou si libovat ve vzájemném neštěstí. Ať už obcházejí systém sociálního zabezpečení, zneužívají děti z popelnic, předstírají, že jsou mrzáci, vydávají se za policisty nebo falšují pohřby, parta se nikdy nesníží k tomu, aby vydělávali peněz. (Disney+)

(více)

Videa (4)

TV spot

Recenze (67)

Zik2 

všechny recenze uživatele

Po první sérii trochu zklamání. Nekorektní a černohumorné to je hodně, ale to samo o sobě neznamená vtipnost - tenhe seriál ne že by nebyl vtipný, ale zdaleka ne tak, jako třeba South Park nebo Family Guy. Postavy jsou vtipní outsideři, ale s výjimkou Sweet Dee si je dost těžko oblíbíte, narozdíl třeba od postav IT Crowdu. Není to úplně špatné, ale špička to není - uvidíme po druhé sérii. ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Zábavná šou, která vyniká v tom, že se zaměřuje na ožehavá, často tabuizovaná či jinak nekonveční témata. Postavy jsou dostatečně trhlé, dokáží věci řešit netradičně a šokovat diváky. Je to sranda, ale přeci jen k dokonalost seriálu tomu ještě leccos chybí... s postupem času přechod od vtipnosti k trpanosti zaručen. (1. sezóna - 90 %, 2. sezóna - 80 %, 3. sezóna - 40 %) ()

Reklama

Drnqonovic 

všechny recenze uživatele

Banda absolutních zmrdů dělá amorální a sobecká rozhodnutí, která (naštěstí!) ke konci nezůstane nepotrestána. Zatímco první série se teprve rozjíždí, druhá, s příchodem Dannyho DeVitta nabere hned v úvodu grády a nezpomalí. Dělají si prdel ze všeho, od černochů a gayů počínaje, až po postižené a umírající děti konče. Každá alespoň trochu sympatická postava je nakonec rozemletá na prach a že by na konci epizody ostatní dospěli k nějakému morálnímu závěru? Kdepak! Seriálu by možná slušela trošičku delší stopáž a některá témata nejsou úplně dotažená do konce, ale to jsou jenom takové maličkosti. Rozhodně se divím, že tuhle nekorektní a hrubou zábavu sleduji na Disney+. Paráda! ()

Azrael515 

všechny recenze uživatele

Normalni psani pro normalniho cloveka, po letech.. <3 :D <3 (A serka na autoplay vyda za mirne preboosteny celoveceracek, AKA idealni format pro insomniaky!) PS:  K te politicke korektnosti; serial funguje ponevadz se smejem na dezolatech s ultra-dezolatnima nazorama. Na rozdil od ruznych bojovnicich za svobodou slova, ktery ocekavaj ze nekdo bude tect z jejich omezeneosti kterou se snazi prodavat jak humor. PPS: Srovnani s Prateli nechapu. IASIP je cira anti-teze tomu kyblu sracek, kteri ponekteri trogloidi povazujou za "nejlepsi sitcom".. ()

neoBlast 

všechny recenze uživatele

[Po sedmi sériích] Živá verze South Parku. Opravdu, až takhle dementně se naše white trash pětice chová, zaslouží srovnání s Cartmanem a jeho bandou. Je těžké je nemilovat a zároveň ve stejný moment nimi pohrdat. Sebranka loserů z Pennsylvánie, vlastní irskou hospodu a chlamtá pivo značky Coors - původem z Colorada, je tohle snad odkaz na South Park? Už jste si udělali představu? Tak přidejte sedm slonů nekorektnosti, 5 tygrů hnusu a 4,5 veverek urážek. Dává to smysl? Ne? Tak jste tady správně a objevujte. Škoda sitcomové schematičnosti a přece jenom se seriál po několika sezónách unaví. Prvních sedm sezón 65 % [Revize po 11. sezónách] Haha, to jsem se pobavil, když ten předešlý blekot po sobě čtu. Tohle je nejlepší komediální seriál kolem. A již se stalo tradicí, že s příchodem nové sezóny nakoukám všechny dosavadní epizody. 95 % ()

Galerie (1 508)

Zajímavosti (17)

  • Se svou 14. sérií v roce 2019 se ze seriálu stal nejdelší sitcom v historii USA. (Duoscop)
  • Oblečení Roba McElhenneyho a Kaitlin Olson navrhuje firma Suburban Riot, kterou vlastní jejich přátelé. (D3VIL)
  • Cena pilotu se odhaduje na $85. (D3VIL)

Související novinky

Minecraft má režiséra

Minecraft má režiséra

22.07.2015

Svět šílí z animovaných kostiček. Tedy alespoň ten herní, populární Minecraft totiž minulý měsíc překročil 100 milionů registrovaných uživatelů. Dokonce má i vlastní velké akce (nedávno se v Londýně… (více)

Reklama

Reklama