Ant-Man

Diskuze

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

www.youtube.com/watch?v=gdgF18mg9ug - Česky dabovaná verze, začíná se mi to líbit čím dál víc. Akci si nechávají ne později a hlavně do filmu, škoda že se neukázal Yellowjacket.

na příspěvěk reagoval FaceMan, Camulator

Uživatel S.W.A.T smazal svůj příspěvek.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

canucks333

Wasp je bruneta s krátkymi vlasmi, že? Ona je na tom rovnako, len ich má dlhšie. Čiže podľa mňa sa na Wasp podobá až až, síce tu nie je vzhľadovo už eflka, ale ako šlapka určite nevypadá.

na příspěvěk reagoval canucks333

Uživatel S.W.A.T smazal svůj příspěvek.

canucks333 (hodnocení, recenze)

MonkeyMarty

Ja som čítal predlohy (rátam všetky filmy z marvelovským komiksom): Spider-man 1-3 a to isté aj Amazing Spider-man Spideyho mám preklepnutéého vo vyše 100 komiksoch, Zimný Vojak (2014), Iron Man 3 (2013), X-Men: Posledný vzdor (2006) + z pripravovaných filmoiv: Občianska Vojna (2016), Thor: Ragnarok (2016) a chystám s aprečítať Age of Ultron a Infinity War

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Taky mě napadl první Iron Man, konečně něco nového a svěžího. Těším se až budu hledat pojitosti mezi Ant-Man a Avengers 2. Jinak nevíte v jaké době se to má odehrávat ?

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Marvel má nos na casting, ani pri jednom filme nesklamal, ba naopak, vždy vytvoril ikonu vo svete filmu. Mňa naopak teší, že Ant-Man bude mať nádych špionážneho thrilleru, aspoň podľa prvotných informácií a o komediálnu nótu určite nebudeme ukrátený, veď je to Marvel ;-)

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Teaser dost navnadil (asi jsem divnej, ale těším se na to víc jak na Avengers :D) - bude to civilní, osobnější jako první Iron Man. Obsazení prostě paráda - jsem rád, že vsadili na netradiční jména a ne na pořád dokola opakující se, která jsou snad u každého castingu. No a do traileru si nejspíš schovávají to co bude na filmu nejzajímavější a osvěžující - akční scény, kde bude využívat schopnost zmenšovat se.

A o srandu určitě nepříjdeme - minimálně ve chvíli, kdy se Langovi dostane oblek do rukou poprvé, tak si ho pořádně otestuje :D

Yesqward

Yesqward (hodnocení, recenze)

Teaser zaujímavý, najprv som očakával niečo vtipné, v zmysle Avengers či Guardians, veď sa to volá Ant-Man, a teaser vyzerá ako seriózny film! Nebyť toho vtipu na konci, dosť by ma to prekvapilo

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

MonkeyMarty

Třeba předlohy pro Iron Mana 3, Captaina Americu 2 jsem četl dřív než jsem viděl film. Také mám přečtenou předlohu pro třetího Kapitána.

Minax

Minax (hodnocení, recenze)

Mozna uz to tady bylo, ale proc neni Ant-Manem prave Hank? A jak je to vlastne s Wasp? Tesil jsem se na jeho postavu a zjistim, ze ho nahradi lang :D

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Tak mě teaser příjemně překvapil, ta hmyzí část je dost povedená, snad to ve filmu s hotovými efekty bude působit ještě líp.

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Ant-Man je prva marvelovka, na ktoru som sa nejako vyrazne netesil doteraz. Celkovo ta postava samotna ma nejako az tak neberie/nebrala, ale musim povedat, ze aj ked ide iba o teaser trailer, kde nam film zatial pomaly len predstavuje priblizne a nevidno tam nic take este, tak je to dobre. Ta atmosfera, ten vzhlad, vyzera to zaujimavo. Tie sceny so smensovanim a lietanim by mohli byt dost slusne vo finalnom vysledku. Po dokoncnei vsetkych tych trikov a podobne by to mohlo byt fakt naozaj dost dobre. Ak bude mat film trocha taku "iron manovsku" naladu a zaroven tam bude primerany humor (nie zbytocne prehnany), tak to moze byt dalsia skvela marvelovka. Kasting je dobry, look je ako tak nahodeny fajn, nove prostredie, novy charakter s novymi schopnostami. No... proste sa celkom zacinam tesit. Nie je to natesenost ako pri inych marvelovkach, ale verim, ze to sa casom zmeni a plnohodnotny trailer ma o tom presvedci, ze to stoji za videnie. Zacinam tomu filmu celkom verit, tak snad opravnene. :D

canucks333 (hodnocení, recenze)

Trailer nenadchol... niektoré efekty mi prijdu trochu také béčkoidné ako aj kmaera... uvidíme

mito58

mito58 (hodnocení, recenze)

Tie scény s mravcami nemajú chybu. Škoda, že ich v tom teasery bolo tak málo. Ale na ten film sa strašne teším a rozhodne to nebude slabé ako Neuveriteľný Hulk alebo Prvý Avenger, ale aj tamtie filmy boli dobré. Marvel predsa netočí zlé filmy a preto sa nemáme čoho báť.

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě