Ant-Man

Simbo

Parádní zneužití obvyklého dějové struktury, kdy tvůrci okatě nechávali diváka očekávat, jaký moment přijde, aby to pokud možno co nejlépe shodili a parodovali. Stejně jako je hlavní hrdina malý, pracuje i celý film na malém prostoru "odbočky" a plně ho využívá. Není to nic epického. Prostě zábava! ()

Bednobuch

Humor, ještě více humoru, akce, napětí a... humor. Zapojení ho filmu postavu Falcona z Avengers bylo velice příjemné i občasné zmínky o nich. Bylo to velice povedené z hlediska komiksového příběhu i z hlediska grafiky. Vážně jsem se bavil a ani chvíli nenudil. Vřele doporučuji všem fanouškům Marvelu. ()

JancakV

Mohu jen zapět. Skvělá zábava a i přes mé počáteční pochyby (zmenšující se hrdina ovládající mravence, mi připadl dost nezajímavý) to funguje. Jsem zvědavý na skutečné propojení s Avengers v jednom filmu. Jelikož jsem si před filmem pročetl comixovou historii Ant-Mana (Ant-manů), byl jsem v obraze i v určitých odkazech na kreslenou předlohu, které prostě ve filmu byly zcela jinak. ()

Wyrmhord

Zvláštna marvelovka. Bola to skvelá komédia s prvkami komiksu. Charizmatický Michael, nádherná Evangeline a hláškujúci Pena. K tomu podarený messed-up dog a ja som sa náramne bavil. ()

Herrydos

Ant-man sazí na zobrazení světa z miniaturní perspektivy na Michaela a 3D. A všechny sázky vyšli jen to 3D je takové až moc nenápadně já nemám rád když na sebe 3D upozorňuje až nezdravě moc ale tady je takové až moc nenápadné ale stále můžu říct že se na to kouká ve 3D moc pěkně. Dobře odvedená Marvelovka doporučuji. 5* ()

jakubesd1

Preboha dostanete Ant mana a naložite s ním takto?! To musi byť asi sranda lebo čo jedine som zastihol v tomto filme boli poniektore vtipné hlasky po ktorých som sa len tak ako "pousmial". A asi najlepšie na filme bol efekt inak ostatné ......!!!!!!!!!.......!!!!!!!!!!....?@?#?$?÷?#....... sakra prečo ?! Dostanete takeho dobrého hrdinu a pracuje sa snim ze vie toto a tamto ... pre Marvel by som to nazval Béčko ako Áčko a to myslím film. Presne tak ..béčkovy film a Marvel to neznie moc dobre a ani tento film tak nevyzerá. Nehovorím ze superhrdina sa mi nepáčil to nie .. je pecka .. ale takto vyzerá film s nie poriadne podchytenou réžiou. Rozhodoval som sa medzi 2-3 ale zato že som tam videl Falcona a Capa .. dávam 3 :) oo a zabudol som dodať .. chýbalo tomu viacej epickych veci nie len mravcov ktory dokážu medzi sebou a človekom komunikovať .. ()

Bajerys

80% Příjemná podívaná. Další skvělý film zapadající do Marvelu. První část filmu má sice pomalý rozjezd a nedějí se žádné akční scény, ne že by byla nudná, nudná vůbec není, jen se ve filmu toho moc nestane, spíš je postavená na dialozích. Ale druhá polovina filmu je skvělá a samotná poslední bitva filmu je úžasná. Také musím pochválit skvělé akční scény, některé dost nápadité. Také skvělý výběr herců, kterým role sedí - Rudd, Douglas,Lilly. No co dodat... ()

Jazziek

Další opravdu povedený film od Marvelu. Yellow Jacket je hodně dobrý zloduch a Scott je dost vtipný. Moje nejoblíbenější pasaž z filmu je, když Ant Man trénuje. Učí se ovládat a poznávat různé druhy mravenců a jak zacházet se svým oblekem. Dále mám hrozně ráda, když bojuje s Falconem. A ještě když se Ant Man zmenší až moc a ocitne se mezi částicemi atomu. Pro mě to byl určitě fajn zážitek. ()

KcarlosK

Jednou to prostě přijít muselo. Marvel natočil průměrný film. Neříkám špatný. Ale už z traileru bylo jasné, že tohle nemůže být klasická komiksová řežba. Takže ve výsledku jde spíš o mírnou kriminálku se špetkou humoru. No, vlastně je tam největší koncentrace vtípků ze všech filmů. Ale co taky čekat od Rudda, že? Minulost Hanka Pyma obešli také vcelku důstojně. Douglas je stejně jako Redford na tenhle typ filmů přeci jenom trochu jiná liga, ale drží se zpátky, tak se to dá. A hlavně mě pořád baví ty lahůdky typu Stan Lee, stará Peggy, odkaz na Avengers 2 a hlavně konečně Wasp. A potitulkový příslib do budoucna. Vlastně dva. ()

dinko22

Od filmu som nečakal veľa , ale bol som milo prekvapený. Mám rád Michaela Douglasa i Paula Rudda a to bol dôvod, že som zašiel do kina práve na Ant-mana. Bolo to akčné, milé a čo je dôležité i zábavné. Vrelo doporučujem. :) ()

opicee5

Michael Douglas,je zde parádní,vážně mu to sedlo.Zase jiná Marvelovka,zasazení mravenců je parádní.Určitě lepší jak A2. ()

Olixen

Nový (pro mne) neznámý hrdina s pochybnou superschopností? Před shlédnutím jsem měl značné obavy, že budu z kina odcházet neuspokojen. Opak byl ale pravdou a film mě velice bavil. Místy se sice tváří vážněji, ale v tom okamžiku někdo nahodí vtipnou hlášku, která situaci perfektně odlehčí. K dokonalosti mi sice něco chybělo, ale jako akční komedie - výborné. ()

BR23

Až prekvapivo dobrý film... ešte pred filmom som si vravel: bože, čo už len toto je za super schopnosť, no tak sa zmenší na úroveň mravca, však to je smiešne. Avšak po schlédnutí tohto snímku som musel zmeniť názor... šak to je jedna z naj schopností. V týme Marvel-Avengers je medzi top 5. žehličkový muž, kapitán USA alebo steroidový yoda môžu ísť do riti. :D BTW: Paul Rudd je mi sympatický už od vtedy čo som ho videl v seriáli Priatelia- Fíbinho frajera. :D Takže suma sumárum: Vizuál, efekty- výborné a plne využité, humor- heh veľmi dobrý (rušeň Tomáš a škaredý pes zabili :D), herci fajn, príbeh hoc bol v marvel filmoch za posledných 10 rokov ohraný už toľko krát že ani neviem spočítať (14 :D) stále sa našli prvky dostatočne zaujímavé a pútavé... veľmi sa mi páčil ten vzťah otec (hl. hrdina)-dcéra (Tessy)... pekné dojemné, sympatické. :) ()

psajcho

Milujem marwellovky..a táto nebola žiadnym sklamaním....chystám sa o týždeň do Imaxu znovu, chcem si to ešte užiť. Kto miluje superhrdinov odporúčam:-D ! ()

JerryPilsen

Záchrana světa zase trochu jinak.Tentokrát s humorem.Technicky skvěle zvládnuto a nasmál jsem se víc než kdejeké prdící komedie. ()

SeeSaw

Další roztomilá postavička do zakřiknutého Marveláckého universa . To že si je Marvel vědom toho že průměrný divák nemá ponětí o tom co se v kde jakém komiksu šustne je patrné už pár let, ale už jen ten styl jakým Ferdu mravence navrtali do "velkolepého týmu zachránců světa" naznačuje ,že Marvel bude v příštích letech šahat spíše po komicích nežli komiksech. Nicméně celkem prča. ///70%/// ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě