Boxerka Monita se dozvídá, že ze zdravotních důvodů bude muset na nějaký čas svou sportovní kariéru přerušit. Při hledání nové práce potkává podnikatele Martína... (oficiální text distributora)

Mountain

Měla jsem ráda tuto telenovelu. Nebyla žádný velezázrak, ale šlo o příjemné dopolední zpestření, díky vtipu, odlehčenosti a svěžího humoru dokázal tento seriál docela slušně pobavit. Natalia Oreiro zde byla daleko lepší a přirozenější nežli v Divokém andělovi, který mi svou přehnanou naivitou nikdy moc do oka nepadl. Milé je i zachování hlasu báječné Ivany Andrlové, bez něhož si Natalii už nedokážu představit. Telenovela samotná mne bavila snůškami bláznivých situací, vtipných dialogů i svižnou úvodní písní. ()

aileen.bp odpad!

Nejsem jako ostatní a nedávám tomu odpad jen proto, že je to telenovela, aniž bych viděla ani jeden díl. Viděla jsem toho dost, abych si byla jistá, že tomu nemůžu dát ani o hvězdičku víc. Nesledovala jsem to pravidelně, ale pokaždé, když jsem měla to "štěstí" kouknout se na tento počin, dělo se to samé- nějakou kamarádku N. Oreiro unesli a zbytek jejich babince se rozhodl převléknout do šílených kostýmů a osvobodit ji (tohle jsem tu viděla snad 5x), navíc tam byla nějaká asi retardovaná Debbie, která působila jako chovanec Jedličkova ústavu. V Argentině se opět snažili být vtipní a opět jim to (bohužel) nevyšlo. ()

Flego odpad!

Neustále skákanie si do rečí a tým vytváranie dramatična, opakovanie replík ako v jazykovom kurze, monológy postáv pre dokreslenie ich pohnútok čo pomáha chápať dej aj debilnejšej časti konzumentov, šialené tempo opakujúcich sa scén, ktoré nič nehovoria ( teda, ja som ničomu nerozumel ), herecké výkony na zvracanie... vyslobodenie prišlo prvým blokom reklám, kde malo odrazu všetko logiku a obrazy či dialógy ( monológy ) mali zmysel... ()

Marek1991 odpad!

Ťažko sa mi hodnotí taká kravina. Herečka Natalia Oreiro si týmto pokazila u mňa renomé, ktoré získala telenovelou Divoký anjel. Takisto Facundo Arana bol lepší v Yagovi, aj keď ani toto neboli nejaké obzvlášť dobré veci. Videl som tu veľa snahy o menšiu komédiu, ale smiešne to pre mňa teda nebolo, skôr sa na to nedalo pozerať. ()

Kri-kri

Tato telenovela má několik kladů, ale i mnoho výrazných záporů. Pravdou je, že je velice vtipná, ovšem v mnoha ohledech přespříliš trhlá, skoro bych řekl až parodická. Ve druhé polovině seriálu už je vidět, že scénáristům začaly docházet nápady, snažili se tam nacpat absolutně vše možné i nemožné a velmi rychle se uchýlili k trapným absurditám dvojčat Falucha a Quiqueho, dvojníků Martína a Monity a podobných volovin. Snadno proveditelné a opakované jsou útěky z psychiatrie či vězení, zpronevěry a pokusy o vraždu nebývají vyšetřovány, natož aby byli viníci potrestáni. Absolutně vše se pokaždé zamete pod koberec, takže trojice záporáků Miguel, Falucho a Constanza mohou beztrestně spřádat jednu sviňárnu za druhou, což po čase už začne poněkud nudit. Vadí mi, že v posledních deseti dílech je několik epizod složených ze sestřihů dřívějších událostí, čímž je to uměle natahované. Moje oblíbená postava je Debi. Líbí se mi na ní, jak je naivně hloupoučká, přesto ale na rozdíl od jejího bratra čestná. Ty její originální myšlenkové pochody nemají chybu a jak pokaždé, když vyslechne nějaký podraz, ihned ho běží vyslepičit, načež ti padouši ji pak nahánějí po celém Buenos Aires se mi na ní líbí, tím mě v celém seriálu rozesmívá nejvíc právě ona. Dále mě pobavil vztah Alfreda s Mercedes, u ní její výřečnost (skvěle nadabováno Sylvou Talpovou) a u něj to jak když se rozčílí dělá ksichty jako při mrtvici. Naopak strašně mi leze na nervy nesympatický machistický hulvát José a promiskuitní Quiqueho sestra Pochi. Některé scény byly vyloženě okopírovány z Divokého anděla, zejména ta v níž Barbara unesla Martína, což je jasná předělávka únosu Iva bláznivou Pilar. Závěrečný díl se společným porodem byl hotový nesmysl vzhledem k tomu, že "mumie" byla dozajista naprcaná mnohem dřív než Monita. Docela by mě zajímalo, jestli nějaký ostražitý divák dokázal spočítat, kolikrát se Quique zeptal Martína, jestli mu může tykat. Pozorní diváci si možná všimli, že pokaždé, když je v domě Quesadových puštěna televize se v ní objeví nějaká reklama. Rozhodoval jsem se mezi 2 a 3 hvězdičkami. Faktem je, že za ty nesmysly a trapnosti ve druhé polovině seriálu bych měl dát spíš 2 *, ale tato telenovela je velice vtipná, často jsem se pořádně zasmál, takže se přece jen přikloním ke třem. 55% ()

• Natalia Oreiro a Facundo Arano společně hráli už dříve a to v seriálu Divoký anděl. (ČSFD)
  • V prosinci roku 2006 se sestře Natalie Oreiro – Adrianě narodila dcera Mia. Režiséři toho využili a teprve několikadenní miminko si zahrálo v posledním dílu telenovely roli dítěte Martína a Monity. Naty svoji sestru několikrát doprovázela a mohli jsme jí vidět, držící v náručí svoji neteř. [Zdroj: nataliaoreiro.cz] (Cvalek)
  • Seriál získal tři ocenění a dvě nominace Premio Clarín Espectáculos 2006, což je argentinská obdoba tuzemské ankety Týtý. (Rosalinda)