Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všechny plakáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

Celý film

Adam Bernau

Konečně po dlouhých letech úhoru vidím svého někdejšího miláčka Nika Cage ve slušném filmu. Upoutávek na anglofonní filmy s třetiříšskou tématikou jsem viděl vícero, dva filmy dokonce celé, ale pokud jde o objektivitu historických fakt, psychologickou přesvědčivost a morální hloubku, tento nemá konkurenci. Trochu však zaostává v objevnosti šokujících tajemství Třetí říše, proto jen čtyři hvězdičky. ()

Vitason

Pro mě je Werewolf Women of the S.S. nejlepší trailer z Grindhouse projektu a to díky příběhu. Hitlerovo koketování s okultismem je celkem opomíjeno a to je škoda, protože toto téma je jedním z mých nejoblíbenějších. Moc rád bych z toho viděl celovečerní film. Fešné árijky v latexových oblečcích, nacističtí vojáci s trochu delší srstí a šílený Nicholas Cage. To by byl film!! Vůbec bych se nebál (no Rob Zombie asi taky ne) zabrousit ve filmu více na ostřejší strunu násilí a erotiky. Můžeme jen doufat, že nás tímto tématem příjemně potěší již ohlášený projekt Return to castle Wolfemstein podle světoznámé počítačové hry. Každopádně Zombie by mohl začít uvažovat o natažení stopáže tohoto traileru dejme tomu třeba až na celovečerák:-) ()

Shaqualyck

Už sám název napovídá, že asi nepůjde o hlubokomyslnou intelektuální rozpravu o poezii první poloviny 19. století, pravda. Docela by mě zajímalo, co Rob Zombie hulil, když tohle vymýšlel. Na druhou stranu, i když je to úchylárna první kategorie, svůj účel plní víc než dobře. Pánové Tarantino a Rodriguez měli pravdu, prostě to chci vidět a s pouhopouhým trailerem se ani přinejmenším nehodlám spokojit. Už kvůli Nicolasi Cageovi, který tu dokazuje, že se v něm stále ještě ukrývá dosud netušený herecký potenciál... Natočte to, ať je sranda! Prosím! ()

Matty

Zvrhlé, nechutné, perverzní - pokud bych si přál, aby některý ze série fiktivních Grindhouse trailerů příslušel skutečnému filmu, pak tento. Trailer sám o sobě by mě do kina asi nenalákal, není tak docela jasný žánr (horor? akce? porno?) a ty největší úchylnosti jsou pouze lehce naznačeny, nicméně ta myšlenka, myšlenka filmu s fešnými áríjkami v latexu a s vlkodlaky ozbrojenými samopaly, ta se mé zvrácené mysli moc zamlouvá. :-) ()

Hawkeye666

Nahé nacistky , vlkolaci se samopali = *, AND...NICOLAS CAGE AS... FU MANCHU!!! = ** Kdyby byl celý trailer v duchu posledních sekund s Cagem, dal bych minimálně 4*. Jinak je to jedna z těch nudnějších částí Grindhouse, i když jako nápad je to výborný - s dobrým režisérem by to určitě mohlo konkurovat Turkish Star Wars nebo The Monster of Yucca Flats. ()

• Rob Zombie k fiktivnímu traileru složil také stejnojmennou skladbu „Werewolf Women of the S.S.“. (tyzmrde)