Film o dvou frustrovaných studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyráží do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný probém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1. (oficiální text distributora)

Shit

Srovnávat tohle se Sexbombou od vedle, tak to si teda vyprošuju, ale jinak to je rozhodně docela zábavná blbost s Carmen Electrou, která na pornstar i v 35 furt má, akorát její hereckej projev je dost žalostnej, ale na ten sem přes ty její kozy stejně neviděl. Občas zábavný, občas stupidní a jednou fekální, ale celkově taková pohodová neoriginální zábava, u který se fakt přemýšlet nemusí, respektive by to mělo být spíš zakázaný. A co že to s tou hruškou dělala? ()

Dever

Soundtrack Murray Gold: 1. Hard Workin' Dub ,2. Action ,3. Dans les rues de Paris ,4. Shake What Your Mama Gave Ya ,5. Um Bongo ,6. We Should Fall In Love ,7. Treat Me Like A Dog ,8. Good Weekend ,9. Lounge Funk Trim ,10. Caffeine ,11. The Press ,12. She Caught My EyeIn Her Light ,13. Ain't It Good ,14. Funky Beat ,15. BW Partysong, ()

CaMMe

Tak takový porno bych nechtěl viděl i kdyby ho dávali zdarma k novinám. Ono se řekne natočit kvalitní film pro dospělé, ale není to prdel. Zack a Miri to zvládli na výbornou. Joe a Baggy trošičku pokulhávají, ale když nejsou peníze tak musí stačit i domeček tatínka a vibrátor maminky. Z druhý stránky "chci to" je asi nejhezčí věta, kterou vám ženská může říct a pokud to navíc vypadne z úst Carmen aka Miss Fiveways těžko tomu dáte méně než tři hvězdy. A to se v podstatě bavíme o naprosté sračce... ()

Malarkey

Netvrdím, že tahle dost úchylně nazvaná a svérázně natočená ptákovinka nestojí za hřích. Ze začátku sice nijak zázračné hodnocení neměla, ale postupem času se i ona krapet zlepšila a ačkoliv se to zde nezdá, jako komedie mi rozhodně posloužila a já se dobře zabavil, protože na vnady a nejen na ně Carmen Electry se naprosto famózně dívá a když hraje ve filmu s příběhem, takovým jako má tento, je takřka povinností pro každého milovníka krásných těl shlédnout právě toto. Zase tak úchylná jako má název není a možná právě proto přináší krapet negativní deziluzi, kterou si divák před shlédnutím domyslí. Přitom jako komedie mi rozhodně postačila. Propuštění z Věznice Shawshank, tragicky přehlížen na oskarech. Americká krása, Kevin Spacey je v tom úžasnej. Vykuřte vojína Ryana...Vykuřte vojína Ryana? - To je studijní materiál. ()

AndrewNewman

Ono to chcelo viac sa vyhrať s tým scenárom a obsadiť herečku, ktorej hlavnou prednosťou nie sú len veľké kozy. A bolo by to určite aj za štyri hviezdy, pretože ten britský humor mi vždy sedel viac, ako ten povrchový americký. Na kvalite tomu uberá taktiež stopáž, ale čo už. Bola to celkom milá a zábavná ptákovina o dvoch študentoch filmovej školy, ktorí si vysnívali svoj sen o Hollywoode. ()