Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkují:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (více)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

TaanStari

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

aniiicka

Craig je prostě originál! Mým oblíbeným...trochu šíleným způsobem vtipný moderátor a skvělí hosté. Jeho show moc ráda sleduju. Líbí se mi soutěž o harmoniku, akward pauses :), hrneček s hadem...a nově taky miniatura Tardisu z Doktora Who (pochopí asi jen ti, co Craiga sledují pravidelně) a skotský přízvuk. Fajn díly jsou s Hughem Lauriem, Audrey Tatou, Ewanem McGregorem nebo McAvoyem... ()

seiffs

Tohle je totální nářez. Craig je velmi, velmi zábavný. Jde vidět, že se na každou show pečlivě připravuje a pracuje na sobě. Je moderní a zaměřuje se na mladší diváky. Umí se skvěle přizpůsobovat svému hostovi. Show je správný úlet. Není to žádná trapná škrobená reprezentativní suchařina jako u senilního Lettermana. ()

PrincessB

Můj nejoblíbenější talk show moderátor. Craig Ferguson se s ničím nemazlí a se svými hosty se baví familiérně. Hosté jsou díky tomu uvolnění a většina z nich si návštěvu očividně užívá. Jako jeho velkou přednost beru i fakt, že i s tím nejnudnějším hostem dokáže udělat moc vtipný rozhovor (narozdíl od Lettermana, který je s nudným hostem zkrátka ztracen). ()

Beagle

Všechny rozhovory, které jsem kdy z show Craiga Fergusona viděla, mě pobavily. Má v pořadu spoustu drobných fórů, kterými se odlišuje od konkurence (mluvící kostlivec-pankáč, chřestýší hrnek, foukací harmonika pro hosty nebo "trapné chvilky" mluví samy za sebe), dokáže ale i zaujmout a klást chytré otázky (no, většinou si u toho dělá legraci ze sebe, popřípadě z hosta...). Poslední interview s Jennifer Beals mě vyloženě rozesmálo. ()

• Falešný kůň Secretariat, který v této show vystupuje, byl vytvořen jakožto vtipná reakce na Disneyho film Secretariat (2010) pojednávající o stejnojmenném slavném dostihovém koni. (P. J. D.)
  • První epizoda s Craigem Fergusonem byla vysílána 3. ledna 2005, poslední 19. prosince 2014. Celkem se objevil v 2 058 epizodách. (jarks)