Reklama

Reklama

Noční Show Craiga Fergusona

(pořad)
  • USA The Late Late Show with Craig Ferguson
Talk-show / Komedie
USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkují:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

Recenze (86)

TaanStari 

všechny recenze uživatele

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

aniiicka 

všechny recenze uživatele

Craig je prostě originál! Mým oblíbeným...trochu šíleným způsobem vtipný moderátor a skvělí hosté. Jeho show moc ráda sleduju. Líbí se mi soutěž o harmoniku, akward pauses :), hrneček s hadem...a nově taky miniatura Tardisu z Doktora Who (pochopí asi jen ti, co Craiga sledují pravidelně) a skotský přízvuk. Fajn díly jsou s Hughem Lauriem, Audrey Tatou, Ewanem McGregorem nebo McAvoyem... ()

Reklama

seiffs 

všechny recenze uživatele

Tohle je totální nářez. Craig je velmi, velmi zábavný. Jde vidět, že se na každou show pečlivě připravuje a pracuje na sobě. Je moderní a zaměřuje se na mladší diváky. Umí se skvěle přizpůsobovat svému hostovi. Show je správný úlet. Není to žádná trapná škrobená reprezentativní suchařina jako u senilního Lettermana. ()

PrincessB 

všechny recenze uživatele

Můj nejoblíbenější talk show moderátor. Craig Ferguson se s ničím nemazlí a se svými hosty se baví familiérně. Hosté jsou díky tomu uvolnění a většina z nich si návštěvu očividně užívá. Jako jeho velkou přednost beru i fakt, že i s tím nejnudnějším hostem dokáže udělat moc vtipný rozhovor (narozdíl od Lettermana, který je s nudným hostem zkrátka ztracen). ()

Beagle 

všechny recenze uživatele

Všechny rozhovory, které jsem kdy z show Craiga Fergusona viděla, mě pobavily. Má v pořadu spoustu drobných fórů, kterými se odlišuje od konkurence (mluvící kostlivec-pankáč, chřestýší hrnek, foukací harmonika pro hosty nebo "trapné chvilky" mluví samy za sebe), dokáže ale i zaujmout a klást chytré otázky (no, většinou si u toho dělá legraci ze sebe, popřípadě z hosta...). Poslední interview s Jennifer Beals mě vyloženě rozesmálo. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (12)

  • Falešný kůň Secretariat, který v této show vystupuje, byl vytvořen jakožto vtipná reakce na Disneyho film Secretariat (2010) pojednávající o stejnojmenném slavném dostihovém koni. (P. J. D.)
  • První epizoda s Craigem Fergusonem byla vysílána 3. ledna 2005, poslední 19. prosince 2014. Celkem se objevil v 2 058 epizodách. (jarks)

Reklama

Reklama