Hvězdně obsazené biografické drama The Fighter v hlavních rolích s Markem Wahlbergem a Christianem Balem vypráví skutečný příběh o nepravděpodobné cestě Mickyho Warda za boxerským titulem v kategorii velterovy váhy. V jeho rockyovské cestě jej vedl nevlastní bratr Dicky, bývalý šampión, který kdysi úspěšnou kariéru vyměnil za drogy a kriminální činnost. Touha porazit soupeře v ringu se mění i v boj za rodinu a vlastní hrdost. (oficiální text distributora)

beckham-

Co se týče filmu, tak jedno vím jistě, Bale to sice zahrál famózně, ale vidět ho jako těsně před smrtí, umírající na anorexii už víckrát vidět nechci !!! Film jako celek mě nezaujal, tak jako právě Warrior, který je bezkonkurenčně top ve svém žánru. ()

kluzo

Životopisné drama se sportovní zápletkou. Charaktery jednotlivých postav promakané. Postavy jsem věřil úplně všem, až na Wahlberga v ringu. Mimo ring nebyl taky špatný. Ne, že by byl v ringu tak špatný, ale snad to bylo režií, či střihem? Boxerské scény nepůsobily moc věrohodně, s místy až diletantským zpracováním, časováním. Netoužím po scénách á la Rocky, kde bylo pro změnu vše vyumělkovaně nereálné, ale tady tomu něco málo chybělo. Film stojí za to vidět hlavně kvůli příběhu samotnému a dobrým až vynikajícím hereckým výkonům. ()

kersten

Nemám veľmi rada športové filmy a už vôbec nie o boxe. Ale tento mi naozaj učaroval. Nenudila som sa. Herecké výkony 100%. ()

Jajar

Akademické, bez duše a hlavně nudné. Wahlberg i Bale se snaží držet laťku co nejvýš, ale tentokrát to vážně nestačí. Třeba takový Warrior je úplně jiná liga. ()

aR3Zz

Sportovní životopisné drama, to už jsem letos několikrát slyšel... Vlastně je to pořád to samé dokola a pořád to má úspěch. A nejhorší na tom je, že zaslouženě. Životní příběh je totiž i v tomto případě zpracován excelentně a herecké výkony stoprocentně uvěřitelné (Christian Bale byl dokonalý). Nepochyboval jsem, že se to vše prostě stalo přesně takto. 85% ()

DAPDO

Mít sestry takové krasavice jako dva hlavní hrdinové, tak se dám na box taky, abych trávil doma co nejméně času a nemusel je vidět.Na Warriora Fighter sice nemá, těch zápasů taky není moc k vidění, ale jako drama je to poutavé.Já byl spokojený. A Christian Bale je zase neuvěřitelnej řízek ! ()

Lachyc

Klasický sportovní film, i když tentokrát spíš o pošahané rodince a dalších lidech okolo Mickyho než o boxu. Ale hlavně je tu úžasný Christian Bale, dokonalá perla v moři mírného nadprůměru. ()

sackrebleu

Dobrý, ale viac-menej priemerný film zachytávajúci časť života (teraz už bývalého) boxera, respektíve boxerov, čo je téma, ktorá už bola filmovo spracovaná niekoľkokrát a veľa nového teda ponúknuť nemôže. Príbeh síce nie je zlý a ani nezaujímavý, ale nebyť excelujúcich oskarových Christiana Balea a Mellisy Leo (najmä na Baleovi počas celého filmu možno až príliš vidno, ako toho Oscara chce, čo však nijako neznižuje jeho herecký výkon), tak by si na film nikto okrem boxových nadšencov po pár týždňoch, respektíve mesiacoch ani nespomenul.. ()

Ondr@932

Fighter je výborný životopisné drama, které je herecky, dějově i režisérsky skvělé udělané! Boxerské filmy mě baví a tento se řadí mezi moje oblíbené. Mark Wahlberg a Christian Bale jsou super herci, hlavně ten Marek :-) 90% ()

hribisko

Marky Mark nudný jako obvykle ale Kristián to zachrání.Tomu to de věřit, že se ten Dicky o Vánocích nejvíc těšil nejdřív na Boxing Day a potom, že nasněží... ()

HenryIvan

Jeden z mála filmov, kde mi postava Marca Wahlberga nešla úplne na nervy, práve naopak. Ďalší skvelý kúsok, ktorý nás približuje nie len k boxu, ale aj k rodinným vzťahom. Herecky sa tu nedá nič vytknúť. Marky Mark mohol naozaj dostať aspoň nomináciu na cenu Akadémie. 80 %. ()

Hpatrik

Ano, hlavní role by si zasloužila mnohem schopnějšího herce, který by dokázal z diváka vyždímat nějaké emoce (o které by ve filmu nebyla nouze). Obvzlášť ve finále to vůbec nefunguje, byť se Walhberg a vůbec všichni dost snaží, tak se toho ubrečeného, srdceryvného finále ve stylu Rockyho prostě nedočkáme. Jinak ovšem Bale fantastický a parádní Hoyteho kamera! ()

Razzor_82

"Mám pověst rváče." Sociálně vrstvené drama z boxerského prostředí podle pravdivého příběhu. Těžká cesta Mickyho Warda za slávou. Vypjaté rodinné vztahy a problémový nevlastní bratr Dicky jsou mu největším životním závažím. Těžké rozhodnutí zda se od této divné rodiny oprostit a jít svou vlastní cestou. Velmi sympatické herecké obsazení. Správňák Wahlberg, kterému prostě musíte držet palce. Hezká Adams přinese do snímku kouzlo no a chameleon Bale, který se dokonale připraví na jakoukoliv roli. 8/10 ()

Dovlatovka

Není to ničím originální, takových příběhů už bylo, témata byla probrána už stokrát...ale pokud to bude vždycky takhle dobře, není si nač stěžovat. Baleovi hodně prospělo stáhnutí se z hlavních rolí, na jejichž extrémech stál jeho film a stát se součástí kvalitního celku, do kterého se dokázal začlenit i při fyzičnosti svojí role. Wahlbergovi role sedla a ženské obsazení je bezchybné. ()

Christian Bale jako Steve Jobs?

Christian Bale jako Steve Jobs?

23.03.2014

Bale a Cooper v Podrazu pro nové tisíciletí

Bale a Cooper v Podrazu pro nové tisíciletí

10.10.2012

Renner a Cooper plánují velký podraz

Renner a Cooper plánují velký podraz

19.07.2012

Tvůrce oscarového Fightera David O. Russell se nadobro rozhodl pro svůj další projekt. Thriller, jehož původní název zněl American Bullshit, ale nakonec bude přejmenován, opět počítal s Christianem… (více)

Nelítostný mstitel Christian Bale

Nelítostný mstitel Christian Bale