Dobrodružství s Nigelem Marvenem

• Velká Británie Nigel Marven Nature Specials
všechny plakáty
Velká Británie, 2002

Nigel Marven

Nigel Marven podnikl dobrodružnou cestu mezi divoká zvířata a ukáže nám, jak žije anakonda, piraňa, mungo a žralok. (oficiální text distributora)

Stanley

Nigel Marven je dobrý cvok, v divoké přírodě se v bezprostřední blízkosti mazlí se vším možným nebezpečným zvěrstvem, k němuž by se většina lidí nepřiblížila ani přes sklo. Plazí se mezi krokodýly, krmí piraně, škádlí anakondy a vyvádí kdejaké vylomeniny, jaké vás jen napadnou. Jen aby se mu to jednou nestalo osudným jako chudákovi Stevovi Irwinovi. ()

gudaulin

Čtyřdílný přírodopisný seriál používá prvků vhodných spíš pro komerční televize s komentářem typu : "Tak tahle potvůrka málem připravila Nicka o ruku", načež následuje nájezd kamery na ozubenou tlamu žraločího mláděte. Nicméně určitou úroveň si bezpochyby uchovává a na informace chudý není. Marven je dobrý vypravěč a záběry jsou profesionální. Celkový dojem 55 %. ()

ic

Protože původně nemělo jít o seriál, má každý díl své vlastní jméno a ty jsou zde: 1. díl: Piraně 2. díl: Surikaty 3. díl: Anakondy • 4. díl: Žraloci ()