Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

Diskuze

Nikol10

Nikol10 (hodnocení, recenze)

Tak bude nová Samara? Japonské horrory typu Kruh, Nenávist mi začínají chybět. :(

na příspěvěk reagoval Cech

Nivenx (hodnocení, recenze)

Jelikož nakata točil původní japonské Kruhy. Oproti prvnímu dílu Verbinskiho sice na dvojce zklamal po stránce atmosféry, takže spíš připadá jako takový datadisk, než jako plnohodnotný film, ale i přes to má každý Kruh mé sympatie. Už dlouho nebyla nová samara.

srncek (hodnocení, recenze)

CANNIBAL

Kurva toho 3D Votrelca si mi teraz spravil slinu :) Veru mohli by v ňom pokračovať! A Ring2 predsa len nemožno zrovnávať s Vesmírnou pechotou 2,čo bol bakelitový des točený v sklade...

fixaman

Ty ses smál? To já tedy spíš brečel... Dvojku totálně podělali, úplně jak Hvězdnou pěchotu 2. Obojí třískalo do očí, svojí umělotinou. Takže s trojkou jsem na tom hodně na rozpacích. Co pak 3D. To ani tak není důležitý. Já bych mnohem raději pořádně nadupanýho 3D Vetřelce! :)

na příspěvěk reagoval srncek

fixaman

fixaman (hodnocení, recenze)

Tady by mi přišlo úplně optimální, kdyby byl celý film ve 2D a jen scéna, kdy Sadako (teda Samara) vylézá z obrazovky, by byla 3D :D By se z toho člověk v kině po... :D Jinak od začátku celé té mánie okolo 3D si myslím, že nejvyužitelnější je tahle technologie právě u hororů a vždycky jsem si říkal, jak by slušela Kruhu... Tak doufám, že to nakonec dopadne. A že to nebude tak špatné jako dvojka, u které jsem se v mnoha chvílích vyloženě smál ;-)

Gyorgy

Gyorgy (hodnocení, recenze)

Něco nového?:D I když od toho nic nečekám, nějaké info by se šiklo..

pan Hnědý

pan Hnědý (hodnocení, recenze)

CANNIBAL

To ano, o tom žádná, ale pořád je komerčně úspěšná a vydělala slušný balík:

Kruh1. Rozpočet $48miliónov║Tržby USA $129,128,133║Tržby Celosvetovo $249,348,933

Kruh2. Rozpočet $50miliónov║Tržby USA $76,231,249║Tržby Celosvetovo $161,451,538

Není důvod nepokračovat. Navíc koukni na Paranormal Activity tržby nejsou kouzelné a vypadá to, že bude mít dílů jako Saw.

Nivenx

O to víc si ho pak vychutnáš, ne? Bo na vině může být spoustu okolností. Scenárista se nepohodne s produkčním a nebo s rejžou a hned je nějaký zdržení.

Nivenx (hodnocení, recenze)

Mě už to odkládání také deptá. Nechápu proč se mám těšit tak dlouho, když se zase odloží!

Fantaghiro

Fantaghiro (hodnocení, recenze)

srncek

Máš pravdu a pre mňa je to tiež úplne nepochopiteľné.Presúva sa to z roka na rok a ja sa na to zbytočne teším.

srncek (hodnocení, recenze)

Môže mi niekto vysvetliť,prečo sa niektoré pecky musia odkladať aj 10 rokov??Keď raz vedia,že to natočia,tak prečo čakajú tak dlho a medzitým natočia kopu kadejakých tuctových kokotín?!Podľa popisu toto bude ohromná pecka,len som zvedavý kto bude Samaru hrať a či dokáže strhnúť svojim herectvom.Lebo tu viac než kadejaké hororové efekty a iné aspekty očakávam poriadnu onegirl show.

na příspěvěk reagoval Fantaghiro

CANNIBAL (hodnocení, recenze)

Už jsem to posunul o rok na 2014, teď je to správně aktuální! Tedy pokud zase nenastanou nějaké komplikace. Budu držet taky palce, ať se to vyrovná jedničce, páč jinak by to stálo pěkně za ...

Uživatel MikeCool smazal svůj příspěvek.

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

No ... Kruh mam velice rád ,jednička byla skvělá , dvojka stála za hov**...Vzhledem k tomu že dvojku točil Nakata stejně jako původní jedničku tak nevím co si mam myslet ... Je pravda že natočil originál perfektního hororu ale americký remake byl lepší a dvojku Nakata pořádně pos*al. Jediné co mohu dělat , doufat že se mu to povede.

LIMBUS

LIMBUS (hodnocení, recenze)

Kruh (jednotka) bol skvelý horor/triler ale pod vedenim Nakatu sa uplne zničilo pokračovanie a obavam sa toho, že tak bude pokračovať aj Kruh 3. Pevne dúfam, že tomu tak nebude lebo nastane veľké sklamanie.

PF 2017

PF 2017