Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Diskuze

Ukubumbahoo

Ukubumbahoo (hodnocení, recenze)

JFL: Ja napriklad komiks neznam, ale po shlednuti je mi i presto jasne , ze se rozhodne nejedna o parodii ci odkaz na star wars a verim ze z filmu a dane sceny, i on pochopi, ze se jedna o odkaz na videohru. Radsi pockejte na film nez zacnete vymyslet silene teorie o co se jedna , po shlednuti jednoho obrazku.

Haluzz

Haluzz (hodnocení, recenze)

Já si celkem ujíždím a to se troufám považovat sám sebe za alternativního nerda ...

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

Ukubumbahoo: Obávám se, že komu to nedojde již teď, nebude pobírat ani film. Konkrétně meč není refernce ke Star Wars, nýbrž směrem k videohrám, potažmo k anime. Naopak Scott Pilgrim na Star Wars díkybohu vůbec neodkazuje, což souvisí s tím, že to je film o dnešní alternativní mládeži a ta na takových nerdích vykopávkách neujíždí.

anemoon

anemoon (hodnocení, recenze)

Zrovna mám za sebou prvních 15 minut a stačilo mi. Není to ,můj šálek čaje, ale co by se dalo čekat od milovníka filmových básníků typu Tarkovskij v porovnání stímhle..:)

Botanick

Botanick (hodnocení, recenze)

Ten meč má mít na rukojeti srdíčko a má hořet, tedy pokud si to správně pamatuji. Proč je to ve filmu takhle netuším.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Třeba zorvna u toho meče...to má být nějaký vtip nebo je to prostě tak schválně? :-)

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

Skrk : chápem, že ti je Cera nesympatický, mne osobne nevadí, ale kde tam vidíš zlé špeciálne efekty?

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Stačí 3 věci, které říkají, že film nebude nic pro mě: Nesympatický Michael Cera, špatné triky a ty meče - ty mají parodizovat světelné meče ze Star Wars?!

Mr. Zero

Mr. Zero (hodnocení, recenze)

Strašně se na ten film těšim. Žeru MIchaela Ceru a na tuhle roli se prostě hodí. Jinak jsem slyšel soundtrack a je skvělej. Věci od Becka, Franka Blacka z Pixies a dalších :))

Příspěvek byl smazán administrátorem.

VaSa

VaSa (hodnocení, recenze)

Myslim ze vsechny z uvah maji neco do sebe, celkove se asi takhle secetlo vice veci. Dokonce jsem si vsiml, ze i takova malickost jako poster je svym zpusobem slabinou. spousta amiku se rozhodne na co pujde teprve az dorazi do kina, a casto jen podle zanru a toho co vidi na posteru .. a byl jsem svedkem ze Scott Pilgrim to prohral s The Other Guys prave proto, ze nejaky klucina s kytarou kteremu neni videt do tvare je prece jen mene slibnejsi nez dva drsni chlapici se zbranema letici vzduchem..

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

ufimcef: První projekce Scota Pilgrima na Freshi je bohužel jen na pozvánky, až druhá v neděli je přístupná komukoli.

hejcoze

hejcoze (hodnocení, recenze)

Podle článku kterej sem vložil Haluzz, film nepochopěj lidi nad 40 let a korelace věk/hodnocení recenzenta je docela lineární. Jinak to nejspíš bude pro lidi kteří si jako malí hráli s legem, na základce nevěděli co je to mobil nebo internet, hráli na počítači, koukali se na SG-1 (subspace) a Strážce vesmíru a vyrostli ještě před érou áReNBí.

Botanick

Botanick (hodnocení, recenze)

Komiks sám o sobě je docela specifický a nesedne každému, s filmem to bude podobně.

Haluzz

Haluzz (hodnocení, recenze)

Podle mě nejde až tolik o ignoranci jako o hodně zúženou diváckou základnu. Jednak je to podle komiksu( bemte si lidi co jdou na Iron mana a proti tomu lidi co jdou na Přízračný svět) , s vizualizací jak komiksovou, tak i hodně videoherní ( " It's on -- like Donkey Kong " řekněte mi kolik "regulérních diváků" to pobere ) s tím, že Wright je sám o sobě spíš na parodie a pastiš( od Spaced, přes Úsvit i Jednotku) což přináší další změnu stylu, která nemusí sednout každýmu ...

hejcoze

hejcoze (hodnocení, recenze)

:) možná protože je režisér brit, komiks je od kanaďana, natočený je to v torontu a herci jsou americko-kanadský (tím myslím, kdyby to bylo od Baye a v Los Angeles tak by na to samozřejmě amíci šli hned)

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

amíci akorát znovu potvrzují, že sou zabednění ignoranti, co se neumějí otevřít ničemu novýmu a neotřelýmu (tim burton je pro ně maximum), žádná novinka :)

VaSa

VaSa (hodnocení, recenze)

Tak to napisu aspon sem.. uz dlouho jsem nebyl z nejakeho filmu tak nadseny. bal jsem se "prepastelkovanosti" ze ktere me bude bolet hlava, ale Wright to udrzel na uzde. a nevim jestli to bylo tim nadsenim z filmu samotneho nebo opravdu tolika vtipy nahustenymi na sebe, ale minimalne prvni polovinu jsem se neprestal ani na chvili smat nebo rehnit. Skoda ze Scott Pilgrim asi nesedne kazdemu coz amici svou navstevnosti v kinech potvrzuji..

ufimcef

ufimcef (hodnocení, recenze)

Tak na tu predpremieru do Aera bych si rad zasel, jen otazecku: muzu tam jit jako obycejny smrtelnik, nebo je to jen pro VIP?

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)