Hans Petter (Nicolai Cleve Broch) nastoupí do speciální protidrogové jednotky. Vyrůstal sám se svojí matkou a měl bouřlivé dětství. Asi proto se ve službě chová velmi horlivě a to mu působí problémy. Často pracuje v přestrojení, kdy v různých klubech sbírá informace o drogových dealerech. Jednou večer se však v klubu Front setká s Mette, svou kamarádkou z dětství, která klub vede a má problém s drogami. Kvůli Mette se pustí do nebezpečné hry, která se mu však poněkud začne vymykat z rukou. (oficiální text distributora)

CrazymanM

Podle upoutávky jsem teda čekal víc,tohle byl takovej slabší,ne moc akční film,který byl zajímavý snad jen tím,že nebyl americkej,takže trochu jinej než většina podobnejch! ()

Innos

tak toto moc akčný film nebol a hlavného hrdinu som vôbec nepochopil, ten koniec WTF?????????????????????? ()

Sandai

Začátek vypadal docela dobře. Ale potom se začal hlavní hrdina chovat absolutně nepochopitelně a podivně. Potom se do toho ještě začaly řešit rodiiné a osobní problémy. Film je celkově nekonzistetní a rozháraný. ()