Tom10000

8.díl. Z různých úhledů hlavních postav je nám vyprávěna další část příběhu. John společně s Riley odjíždí do Mexika, kde dříve s matkou přebýval. Ačkoliv se mu snaží nejprve jeho matka, a poté i Cameron (trochu odvážně, vášnivě) poradit, ať nechá svoji přítelkyni svému osudu, ať ji opustí, on odmítá. Mezitím, co spolu stráví čas v novomanželském apartmánu, je Sarah zajmuja Kromártym (Kromaňoncem, jak mu říkám). Ten ji dovede až do Mexika. Sem přijíždí i detektiv Allison a později Derek s Cameron. John a Riley se vydávají na večeři, aby se lépe poznali. To vadí jeho dívce nejvíc - vůbec se navzájem neznají (z pochopitelných důvodů, co se týče Johna). Bohužel, místní muž, vydělávající si na focení ostatních, Johna pozná. A ví, jaké má on a jeho matka potíže. I proto je pár zatknut policií. Naštěstí stihne vyslat John nouzový signál přes telefon. Na místě Kromaňonec zastřelí půlku města, díky Allisonovi však John i Riley stihnou odjet pryč. Náhodou autem terminátora, v jehož kufru se skrývá Sarah. Všichni nálsedně, i s Cameron a Derekem, přichystají na Kromaňonce léčku, v níž ho zničí. Toho se už ale neúčastní Riley. Ač chce zůstat i přese vše s Johnem, na nátlak odjede zpátky do Los Angeles. Tam ji má John vše vysvětlit. Stane se součástí týmu i ona? (...). 95 procent. Velice slušný díl. ()