Star Wars: Klonové války

• USA Star Wars: The Clone Wars (více)
USA, (2008–2020), 48 h 58 min (Minutáž: 22–23 min)

Tvůrci:

George Lucas

Anthony Daniels, Tom Kane, Matthew Wood, Ian Abercrombie, Corey Burton, James Arnold Taylor, Ashley Eckstein, Tom Kenny, Ron Perlman, Olivia d'Abo (více)

Námětem tohoto seriálu jsou stejně jak u jeho jmenovce události mezi druhou a třetí epizodou, tzv. Klonové války. Dějovou linii se ovšem snaží přenést na vedlejší postavy a rozvijí zde příběhy, které nám mají pomoci v pochopení všech událostí a třetí epizoda na něj přímo navazuje. Setkáme se zde tudíž s Yodu, Obi-Wan Kenobim a dalších rytířů Jedi vedoucí armádu republiky proti nové Separatistické armádě droidů. Rozdíl mezi animovanou sérií je 3-D animace tohoto kousku a také to, že se má jednat o seriál s cenzurou PG-13 a tudíž jeho vysílací doba, která musí být po deváté hodině večerní, napovídá starší cílovou skupinu diváků. I stopáž jednotlivých dílů je delší. (Redswif)

Diskuze

Alpha-17

Ta tajemná postava, co natrhla Ahsoce zadek, je podle mě Barriss Offee, tak nějak mi to na to sedělo, i pohyby mi na ní docela seděly.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Alpha-17

ale ještě by někdo mohl splynout ze sílou i v season final :) Ventress je nejpravděpodobnější, ale mohl by to být taky Rex nebo dokonce samotná Ahsoka..

Uživatel M.a.t.t. smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.

pravda, právě jsem dojel ty tři poslední... a prostě tohle výrazné odbočení od obvyklých potyček se separatisty tomu seriálu hrozně prospívá. A navíc je za tím krásně vidět čím dál výraznější budování nálady senátu, klonů i veřejnosti v RotS (ačkoliv tam to zas tak výrazně naneštěstí nebylo vidět - to už je ale Lucasova chyba). A kdo je ten tajemný útočník? Myslím si, že v tomhle překvapen nebudu, ale o to zajimavější by případné překvapení bylo. Ukážka z dalšího dílu vypadá sakra chutně

Jinak osobně se mi velmi zamlouval i ten další příběh z Mandaloru - SPOILER SPOILER  tolik úmrtí jsem snad doposud ani neviděl a náš milý temný pán v akci!!!! :)

na příspěvěk reagoval M.a.t.t., M.a.t.t.

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Sakra, tie posledne diely su naozaj uzasne, az ma mrzi, ze sme v jednej serii svedkami prisernych dielov s droidami  a potom scenaristi uplne prehodia vyhybku a vypnu sa k svojmu maximu.  Som strasne zvedavy ako tuto liniu s Ahsokou v season finale o tyzden uzavru.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

No té podobnosti s Uprchlíkem sem se docela dost nasmál:-D

A v souvislosti s Ahsokou mě napadla ještě větší šílenost. Mohli by jí nechat u ledu během éry Impéria, a pak jí vybalit v sedmé epizodě;-) ...nebo jí použít i v seriálu, pak nechat u ledu a použít v sedmé epizodě:-) Obé by bylo možné a byla by to celkem prča.

Jillen

Podle mě se s ní vypořádají už v téhle animované sérii, pro kterou byla vytvořená (pokud se mýlím, tak se omlouvám). Jako jo, asi by se to dalo zakamuflovat tak, že v době RoTS byla na nějaké misi a vrátila se až pozdě. A ta konfrontace s Vaderem by stála za to, tím jsem si jistý, ale zdá se mi velmi nepravděpodobná. Ahsoka dle mého skončí v Clone Wars.

Jillen (hodnocení, recenze)

Alpha-17

Kdyby ji hrála nějaká sexy hérečka, tak by mohla být alespoň radost na to koukat. Nicméně když už ji nezabijí v TCW, tak musí přežít i do jiného období a odstřihnout ji by bylo nelogické. Dokonce bych vsadil druhou robotickou ruku na to, že Ahsoka v rozmezí mezi ROTS a ANH narazí na konfrontaci s Vaderem...a nemuselo by jít jen o slova. Jinak mi to nedává smysl. A souhlasím, že tento díl měl skvělou atmosféru - i když vykradl Uprchlíka :o), viz.Alfmen.

na příspěvěk reagoval Alfmen

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

Tak to bylo hustý! Vůbec to nebylo jako z CW, ale spíš jako z éry RotE/R a fakt to mělo tu správnou temnou atmošku!

Myšlenka, že Ahsoka "přežije" a přejde do hraného seriálu je zajímavá, ale... no nemám na to názor, zatím.

na příspěvěk reagoval Jillen

Sonicx55

Sonicx55 (hodnocení, recenze)

Je už 2. séria v CZ dabingu alebo kedy bude, vie kto si ??? :) diky za odpoved

111tom111

111tom111 (hodnocení, recenze)

Neplette si lenost s dětinským chováním.Navíc přijde mi zvláštní posuzovat člověka podle takovéto věci.

Jillen (hodnocení, recenze)

A je to tady. *Spoiler* Ahsoka nám nechcípne a zřejmě skončí jako vyvrhel v podsvětí (viz. hra SW 1313) a vsadím robotickou ruku na to, že bude jedna z hlavních postav hraného seriálu, pokud nějaký vůbec bude...jinak si poslední díl TCW neumím vysvětlit. *Spolier*

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Alfmen

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Alpha-17

Absolutně s tebou souhlasím! Dnešní děti mi připadají jak retardované. A každým rokem je to bohužel horší....

111tom111

Zajímalo by mě, kolik ti asi tak může být let (popř. tvé IQ), když tu otravuješ s otázkou tak triviální, že to snad ani není možné?! V dnešní době by snad akorát retardovaný jedinec nedokázal tak během minuty na netu zjistit, kde se dá najít odpověď na tvou otázku!!!

A pokud mě tu někdo začně prudit, tak bych všechny upozornil, že s podobnou řekněme leností, se setkávám stále častěji. Ač to dnes děti/mládežníci mají čím dál tím snadnější, spousta z nich vykazuje opravdu velkou neschopnost zjistit si ty nejzákladnější informace samostatně pomocí netu.

...to je ta zkurvená fejzbůková generace.

na příspěvěk reagoval LastWalk

Alfmen

A taky že dělají, nic nenaděláme.

Mimochodem, dost mi v té páté sérii Clone Wars začínají chybět ty Clone Wars!

LastWalk

No, je to tak, tedy alespoň podle fanoušků, že (spoiler) Obi-Wan se domlátil s Maulem, urval mu jeden z jeho rohů a pak, když byl připraven zasadit poslední úder, tak se zjevil Owen s puškou a vystřelil Maulovi mozek z hlavy :D.

Alpha-17

Spoiler: To nemohl, zabít by ho podle neoficiálního lore měl Obi-Wan už v exilu na Tatooinu. Teda, on ho dorazí Owen Lars, ale s Obi-Wanem by měl prodělat ještě jednu naprosto brutální bitvu :D.

na příspěvěk reagoval LastWalk

Seriálová Ahsoka verbuje záporáka

Seriálová Ahsoka verbuje záporáka

13.02.2022

Zatímco proslulý námezdní lovec Boba Fett svou seriálovou pouť již čerstvě završil, dle mnohých kritiků a fanoušků snad i nadobro, hrané Star Wars univerzum se na streamovací službě Disney+ teprve… (více)

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)

Mandalorian nabírá hvězdnou posilu

Mandalorian nabírá hvězdnou posilu

20.03.2020

Ve druhé sérii seriálu The Mandalorian od Disney+ si podle čerstvých informací zahraje taky herečka Rosario Dawson (Zombieland: Rána jistoty, Trans). Herečka by měla ztvárnit postavu Ahsoky Tano,… (více)