ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Diskuze

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Nevim, ale tak je to pravděpodobnější, než že si ňějak záhadně aktivoval bodování.

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

A co třeba, že ohodnotil 500 filmů...dal si na svůj hlavní účet bod a hodnocení potom smazal, takhle to nefunguje?

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

to mě taky není jasný ma 5+ hodnocení (na těch multi klientech) a přitom má 1 bod = bodování ma aktivovaný

pugs (hodnocení, recenze)

Na to aby si dal bod by mal mať 500 hodnotení. BTW: Ako to že mám menej bodov ako on?:D

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

mijenek sem hodil odpad! v době kdy Bruno jeste nemel premieru a zduvodnil to tím ze to odpad stejne bude :) ted už ten jeho odpad nikdo nemuze zpochybnit ! ty jeho nicky má zřejmě jen aby si dal bod :)

pugs (hodnocení, recenze)

Ešte má aj nicky: SerafinaP; GreenEva; EVAGREEN; "VESPER"... A čo to znamená: "Docela dost skvělý" ????

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Mijenka pozoruju už delší dobu a to se fakt nedá:D Pochybuju, že ty všechny filmy, co hodnotil, viděl. Zkuste si chvíly počíst v jeho komentářích. V každej větě má slovo "skvělý" a "senzační" a nemluvně o jeho vražedném slovosledu.

Na ukázku pár jeho perliček:

"Skvělý.Moc se mi tento filmík líbil.Byl a je velmi zábavný a je super. "
 "Skvělý koncert.Nelly Furtado je moje nejoblíbenější zpěvačka.Nelly je podle mne i výborná zpěvačka."

"Pěkný snímek,který se mi,ale nelíbil. "

"Dobrá romantická komedi,která byla docela dobře vydařená.Obsazení bylo dokonalé,ale mám takový dojem,že to byla vykrádačka filmu Velký s Tomem Hanksem.Jennifer Garner a Mark Ruffalo byli dokonalí a jejich herecký výkon byl uspokojivý."

A teď mi řeknětě, co je tohle za člověka?:D Pokud mají v blázinci internet, tak se vše vysvětluje.

pugs (hodnocení, recenze)

Foxhound: Ja mám ešte horšie. Už som mu aj písal ohľadne tých komentárov a nevidím žiadnu snahu. Ako to mohol POMO urobiť?

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

No, stačilo si projet jeho komentáře k filmům a pár příspěvků v diskuzích a hned začínám mít podobný mínění jako TomikZlesa :-/

oPICKA3773

oPICKA3773 (hodnocení, recenze)

smiech od zaciatku do konca, sice niektore sceny medzi psrtami som pozeral ,ale brutal :D

pugs (hodnocení, recenze)

Lebo sa to potom odráža na výslednom hodnotení filmu. CSFD je o tom, aby si ľudia pozreli, na čo majú chuť, o čom to je, a hlavne aké to je. Keď si niekto len tak hodnotí filmy, tak to je k ničomu. Ale do Diskusie do "postrádam zde" aby odstránili blokovanie a v pokoji si to môžeš ohodnotiť.

pugs (hodnocení, recenze)

To bude tým, že keď nemáš povolené komentovať, tak nemáš povolené hodnotiť, lebo tu to má premiéru až 06.08.2009...

MrCreosote

MrCreosote (hodnocení, recenze)

Ukrajina zakázala promítání filmu kvůli jeho amorálnosti. Těším se čím dál tím víc.

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Ne každý je o prázdninách na území ČR a SR. Hodně lidí má možnost vidět film v západních zemích.

smolicek04

smolicek04 (hodnocení, recenze)

CCE: Na internete je to už asi 3 dni...tak ked to niekto videl tak to hodnoti...a bola aj predpremiera vo Viedni tak z Bratislavi to nieje daleko.

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží