Dokonale vycvičený bojovník proti terorizmu a skvelý ostreľovač James Dial (Wesley Snipes) by si už rád vychutnával zaslúžený odpočinok, no keď ho na jeho farme v Montane navštívi jeho bývalý šéf Jeremy Collins (Ralph Brown), predsa len súhlasí, že preňho ešte niečo urobí- jednu „prácičku“, poslednú... Má sa dostať k nedávno dolapenému teroristovi Alimu Mahmudovi Jaharovi (Nikolai Sotirov), ktorého väznia v Londýne, a umlčať ho. James teda vycestuje do Británie a splní, čo sľúbil – netušiac, že ho práve kardinálne podviedli! Vzápätí sa totiž z lovca stane korisť a James sa má čo obracať, aby si v preňho cudzom meste našiel nejaký úkryt pred vytrvalými prenasledovateľmi z oboch strán zákona, ktorý ho chcú eliminovať. Prekvapivej pomoci sa dočká od iba dvanásťročnej Emily Dayovej (Eliza Bennett). (TV Markíza)

genetique

S cieľom vrhnúť sa na akčnú béčkovú oddychovku som nemal cieľ zaspať. Scenár na úrovni - odspíš pár minút, nič sa nestane - však zariadil, že som sa zase aspoň až tak nenudil. Uspávankový feeling tiahne z filmu ale už od začiatku, dve-tri prestrelky a jedna bitka. To som vážne nečakal. Najmä od režiséra pomerne originálneho 'The Thirteenth Floor'. Nízke hodnotenie ma mrzí o to viac, že Snipes tiež podľahol výberu samaritánskych rolí à la Seagal. 55%. ()

UranMiner

Takze Wesley sa nam dal na nieco malinko ine!? Sice hned v prvych minutach bolo jasne ako bude film vyzerat ale skutocne som necakal ze to schyta 3x pocas 105 minut :) (2 by som este zozral ) No v podstate nic prieborne sa ani cakat nedalo s ohladom na poslednych par veci ktore Snipes poctil svojim hereckym JA... Boze kede je cas ked som sa ako maly chlapcek tesil az opat kuknem na Bladea :) ()

predators

Nechápu, proč má tento film tak malé hodnocení. Akce zde sice není mnoho, příběh není z nejzajímavějších a nejneobvyklejších, ale všechno je natolik dobře namixované, že jako celek film působí velice přirozeně. Vše má svižné tempo a hodně tomu napomáhá fakt dobrá hudba. A myslím, že nejednomu zahraje i na city. 75% ()

Sany33

Príbeh: Agent sa vydáva na svoju poslednú misiu pred zaslúženým výsluhovým dôchodkom. Niečo sa ale pokazí a umiera mu kontakt a on sám sa stáva terčom. Útočisko nachádza v dome s malým dievčatkom, ktoré mu chce za každú cenu pomôcť očistiť svoje meno. Prevedenie: Spomienka na bezduché akčné filmy 90-tych rokov ale v oveľa horšom prevedení. Herecké obsadenie: Wesley Snipes je akčnou hviezdou a preto od nehu už máte aj dáke to očakávanie, tu sa ale tížený a hľadaný efekt nedostavil. Pocity: Myšlienka dobrá, scenár trocha zaostáva a z letargie dokáže vytrhnúť iba malé dievča na ktoré mali asi vsadiť trocha viac a možno by z toho bol aj celkom slušný doják. Pridaná hodnota: Film na jedno zhliadnutie bez nutnosti ďalšieho videnia. 25% ()

Jara.Cimrman.jr

Mám napíchnutý celý Scotland Yard, centrálu CIA v Lanley i kriminálku Anděl, takže bych tomuto snímku měl patrně dobře rozumět, ale není tomu tak. Patrně za to bude odpovědná ta nepřehlédnutelná bulharská koprodukce, která se nechala nachytat na stokrát ohrané téma a přežvýkala ho po stoprvní. Nebýt skvělé inspektorky Ballardové, tak bych to patrně ani nedokoukal. ()

• Původně měl v tomto filmu hrát i Michael Biehn, ale kvůli časovému konfliktu s jiným filmem Planet Terror (2007) od projektu odstoupil. (ČSFD)