Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

kingik

Velkým esem velmi ujetého hororu v dekadentním stylu je bývalá pornostar Jenna Jameson. Na začátku jsme svědky, jak oslňuje návštěvníky místního striptýzového baru svými ladnými křivkami, ale po 26. minutách je z ní po kousnutí zombík jedna báseň, který se postupně přeměňuje v pěknou šeredku, co nemilosrdně likviduje každého nadrženého návštěvníka clubu. A nezůstane jen u toho, jedna striptérka za druhou se nedobrovolně ale i dobrovolně nechávají pokousat, a pak už následuje řada komických a současně brutálních scén, které mají něco do sebe. Zombíci zde nejsou úplně tupá stvoření, ale dokonce mluví a i mírně uvažují, což jen umocňuje pocit, že tenhle horůrek má fakt dost. Je zde hodně nahoty, pěkných slečen a nechybí humor ani originalita jednotlivých scén. Zajímavá podívaná. ()

Jordan

V prvej polovici si páni užijú pekné tance pekný striptérok a v druhej poriadnu krvavú zombícku sekanicu . . . pocta béčkam z dôb, kedy soft-erotika a krvavé horory mali k sebe bližšie, než je tomu teraz . . . jenna jameson v sebaparódii a robert eglund vo výnimočne nefreddyovskej role a kopec prekvapivo sviežich a vydarených masiek a krvavých efektov . . . vidno, že jay lee, ktorý si film napísal, zrežíroval, natočil a postrihal musel vyrastať na sérii nočných mor, jenninom porne a zombíckych béčkach a všetko to pekne zúročil . . . vtipné scénky, vydarený kast, niekoľko vtipov a záverečný zombie stripper battle . . . nič pre dievčatá, nič pre slabé žalúdky, ale poctivá krvavá prsatá zábava; ()

Zeck

Naprostá blbost, která chce být vtipná, ale vůbec není. To je možná kouzlo vtipu tohoto filmu, když je něco trapné, tak to musí být zákonitě i legrační. Barové tanečnice předvádějí úhledné selikony, dostávají muže do varu a v zákulisí si trhají navzájem vzteky kalkotky. Byly hezké, to ano. Jejich výkony odpovídaly jejich předešlé filmografii, kterou z drtivé části tvořila porna. Každopádně, dost oddychový film s občasným náznakem vtipné scénky. Rozhodně mě to nenudilo o moc víc, než v ten samý den zhlédnutý Mejdan v Las Vegas. 60% 27.12. 2009 ()

Ender66

Milé striptérky, odkaz tohto filmu je celkom jasný, ale keby ho náhodou niektorá z Vás nepochopila, tak Vám ho pretlmočím. To najlepšie, čo Vás vo Vašej kariére (okrem ulovenia milionára) môže stretnúť je kúsanec od zombíka. Pokiaľ sa v blízkosti nevyskytuje nejaké to zombie-komando a pokiaľ hneď po vystúpeniach poputujete namiesto do šatne do osobného mraziarenského boxu, môžete to dotiahnuť naozaj ďaleko. ()

reqiuem odpad!

jak tomuhle filmu někdo může dát víc jak 1* ???..ač jsem se místy smál, nebylo to kvůli tomu, že by film překypoval ftipnejma scénama, ale kvůli tomu, že překypoval naprostou blbostí a ptákovinama..chápu, že se někomu může líbit koukat půlku filmu na nahatý holky, ale koukat další půlku filmu na nahatý zombie holky a chlapy co jsou z nich úplně vedle, i když vypadaj jak kdyby právě vylezli z rakve- to už je moc..(a to mám béčkový filmy docela rád) ()

• Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)
  • Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)