Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

darkrobyk

,,Jsme nejlepší! Žerem napalm, chčijem oheň!" Celovečerní klip s výbornou muzikou (např. Kazy, Vistalence, Roxy Saint...), pohlednými, vesměs silikonovými, kozatkami svíjejícími se u tyče a gejzíry krve. Zábavný film, který utíká hlavně díky hudbě a zombie scénám. Striptýzová nuda se změní v momentě, kdy jedna ze zombie tanečnic osloví diváka:,,Seš milej, snědla bych tě zaživa, pojď..." A krvavý tanec, stripteas a orgie mohou začít. Vtipný je souboj dvou konkurentek, začínající vaginální střelbou golfových míčků a kulečníkových koulí a končící odtrháváním svaloviny z celého těla.... Líbily se mi zpěvačka Roxy Saint představující goth tanečnici Lilith (nu, vypadala spíše jako Marylin Manson), ruská vysloužilá děva vzpomínající na vlast i Freddy bez masky. Tož:,,Ať jste štastni jako vešky...hmmm...tak blešky, no..." ()

eraserhead666

Když si budu chtít užít pornoherečky, pustím si raději porno, když si budu chtít užít Englunda, pustím si radši Freddyho nebo 2001 MANIAKŮ, no a když si budu chtít užít zombíky, pustím si radši nějaký zombie film natočený pro jistotu před rokem 2000. Tohle může uspokojit jen dvě skupiny lidí - zombíkofily a nadržence, kterým ke štěstí stačí pouze pohled na hezký buchty, nahý kozy a ženu pouze jako sexuální symbol. Ani jedno z toho nejsem (doufám), takže mě film nijak zvlášť nezaujal. ()

Dexter1

Extrémne zábavná komédia so silným nekrofilným podtónom. Už od úvodu som vedel, že sa budem neskutočne baviť (scéna s politickou satirou na Bushovu politiku). Keď sa z toho postupne začala stávať paródia salvy smiechu som nemohol zastaviť. Striptérky bažiace potom aby umreli, lebo keď sa vrátia tancujú lepšie, neskutočný Englund posadnutý čistotou, hláškami nabúchaný mexický "otrok" Paco a mnoho ďalších robia z podpriemernej jednohubky neskutočne vtipný zážitok. A nehanbím sa za plný počet bodov... ()

swamp

Kdybych měl Zombie strippers hodnotit jako normální film, propadl by se do bažin stupidnosti - kdybych ho měl hodnotit mezi jeho béčkovými bratříčky (a hlavně sestřičkami), dosáhl by vrcholu. Proto jsem se rozhodl pro kompromis s tím, že pokud máte koule na správném místě (hlavně pokud je alespoň máte:), nemáte problém s nahotou či cákanci krve a hnisu a rádi se pobavíte u absolutní (ale k dokonalosti sesmolené) hlouposti, můžu vám tyto kočičky jen doporučit. ;) ()

Astaroth12

Amaterčina ako vyšitá. Scénar a dialógy boli totálne vadne, príbeh tiež za veľa nestál. No, ale komédia je to kúzelná, srandičky kam sa pozrieš, len neviem, či pri všetkých, to malo vyzerať ako sranda, alebo sa to malo brať ako vážne. Námet je absurdní, chovanie postáv veľmi tupé, ale masky boli veľmi slušné a zábavnosť tohoto snímku ma prekvapila, lebo zo začiatku to tak nevyzeralo. Lebo scéna zombie striptérka si dá do frndy pingpongové loptičky a začne s nimi strieľať po inej striptérke, tak tam som sa nasmial. Gore efekty tiež neboli na zahodenie a tak na 3* ma presvedčil. ()

• Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)
  • Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)