Transformers: Pomsta poražených

• USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

Diskuze

parnie.cz

parnie.cz (hodnocení, recenze)

Čtvrtek - Park Hostivař - dva lístky a spousta robotů...už se nemůžu dočkat...a žádní pisálkové mi radost nezkazí:-)

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

jo no já to (doufám) uvidím zejtra,ale s hodnocením budu muset čekat 2 dny :)

BFG2000 (hodnocení, recenze)

Asi tomu také dám 5* abych byl in :-) Škoda, že nemůžu už teď a musím zbytečně čekat do zítra :-(

pugs (hodnocení, recenze)

Omfg, v BA už zajtra a ja musím čakať do Štvrtka - aj ja by som to chcel zaplaviť červenou:-/

Hurley (hodnocení, recenze)

69%, od zítřka z toho poteče červená jako z Optimovy kapoty.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Tak to jsi mě asi nezažil na prvním filmu, ten jsem hrozně hlásil. A při dálniční bitce moja zjistila, že nefandím Autobotům. Je ale docela s podivem, že když jsem si nesl plechovkové pivo, tak mě nechtěli pustit.

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Z vlastních zkušeností se dá v Praze do Palace dostat téměř cokoliv, batohy atd. se nekontrolují. Navíc publikum nepatří mězi uchroustanou havět s neustálými poznámkami. Navíc nejít na megafilm typu TF2 do kina s velkým plátnem, ne-li IMAXU je hřích.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Beru to příležitostně a taky záleží na filmu, ale raději se tomu vyhýbám. Na Terminatorovi jsem si sice do kina pronesl celé Grander menu z KFC, ale snažil jsem se, aby mě bylo co nejméně slyšet.

Niktorius

Niktorius (hodnocení, recenze)

Záleží asi na tom kdy a na co chodíš, moje zkušenosti z multiplexů v Olomouci a ve Zlíně jsou víceméně dobré - když se někdo nechová vhodě, tak jde většinou o jednotlivce, nebo malé kupinky kamarádů a ani ten pocorn s colou si s sebou mnoho lidí do sálu netahá.... Prostě úplně stejné podmínky jako v jednosálových kinech.

BFG2000 (hodnocení, recenze)

No znám hodně lidí, co se právě díky tomuto vyhýbá především těm zapopcornovaným multiplexům a raděj si počká, až film bude v nějakém menším kině, kde budou mít klid. Já to moc neřeším, u nás to je zakázáno a co jsem byl 2x v cinestaru v Ostravě, tak mi to stačilo na to, abych tam už vícekrát nešel.

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

BFG2000: Neříkám, že mi to vyhovuje...já si jídlo do kina zásadně nekupuju. Ale vem si, že většina lidí utratí tak 110Kč za vstupenku a dalších 100Kč za popcorn a pití. Bez toho by přicházeli o velkou část tržeb. A kolik lidí přestane chodit do kina, jenom kvůli tomu, že tam někdo chroupe? Řek bych, že naprostý minimum.

BFG2000 (hodnocení, recenze)

No to už je na něm, jestli ho bude prodávat s tím, že přijde o diváky, kteří to nesnesou nebo ho zakáže a tyto diváky si udrží :-)

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

BFG2000: Jenže když si třičtvrtě sálu koupí kyblík popkornu za 50Kč, tak by provozovatel toho kina musel bejt blbec, aby to zakázal:)

BFG2000 (hodnocení, recenze)

Já bych do kina naprosto zakázal jídlo. Řekl bych i pití, ale to už by bylo asi moc. Není nic horšího, než sedět v přeplněném kině a ze všech stran slyšet jen mlaskání, chrochtání, křupání, šustění a dalších x nechutných zvuků, protože někteří lidi prostě nemůžou pochopit, že kino je od toho, aby se tam lidé dívali na filmy a restaurace je na to, aby se tam šli nažrat.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Korpi: Ty jsi poukázal na naprosto nepodstatný detail. Důležité je, že se tady můžeme k tématu vyjadřovat a nerozebírat tyhlety národnostní problémy.

Korpi (hodnocení, recenze)

pugs, neviem či mali, to nemôžeš tvrdiť s istotou, ja viem že jeden tam zaručene bol,nehodnotil, ved akoby mohol ked tu práve na to poukazujem, detto

Hurley (hodnocení, recenze)

A popkorn při žraní bordel snad nedělá? Zvlášť, když ho má půl kina? Kdo vymyslel popcorn jako ultimátní jídlo do kina, měl asi hodně zvrácenej smysl pro humor.

Korpi (hodnocení, recenze)

st.ranger neviem kto je tu obmedzený, ked iba na niečo paukazujem, a človek tvojej intelektuálnej skupiny tu začne vyťahovať nejaké národnostné hovadiny

pugs (hodnocení, recenze)

Popcorn nie je vynútený v kine - zase dokážem si to bez neho predstaviť. Korpi: Mali na Slovensku novinársku projekciu? Bol na nej nejaký slovák? Ohodnotil to nejaký slovák? Okomentoval to nejaký slovák??:-)

Jango_Fett

Jango_Fett (hodnocení, recenze)

Vzhledem k tomu že v modu stihačky bude trčet v muzeu asi do ní transformovanej bude...

Thrawn - Tak to ne tohleto. Popcorn beru jako součást představení, kdyby tam neměl co dělat, tak by se neprodával. Bez popcornu do kina nevlezu. Vrchol neohleduplnosti je když si šulini přinesou bombony, nebo chipsy z venku v pytlech a šustěj s tim nebo když si mi tam na Star Treku nějakej amík který seděl vedle mě vytahl flašku a začal chlastat (pěkně to tam tim alkoholem pak smrdělo).

Korpi (hodnocení, recenze)

to tu môžu iba češi hodnitit? to je dosť na hovno , zvlášť preto že to tu vytvoril slovák

pugs (hodnocení, recenze)

Grimlok: A dokáže sa ešte tranformovať? Lebo je obecne známe, že je tak trošku zhrdzavený a používa "barlu":-)

Hurley (hodnocení, recenze)

BFG2000: Můj člověk! Konečně můžu vytáhnout hlavu z písku.

Připravte se na novou Transformeří trilogii

08.03.2010

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)