Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 1
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Žralok: Heej, jo. Máš asi pravdu. A nejlepší z těch plakátů je ten, jak jsou tam oba dva.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Drag66: je to možný no ale mně se to fakt moc nepasovalo jinak jak si tady řikal o tom kterej robot je nejhezčí- 1. Optimus a hned za nim 2. Bumblebee (čmelák))

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Žralok: To máš parvdu. To už bylo mírně mimo mísu. Ale dejme tomu... Třeby to byl jenom promítaný obraz. Trochu scientologie do toho. :-D Hanyou: Optimus je super. Ale jeden z nejhezčích robotů (možná nejhezčí), je Čmelák.

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Zralok: To sa zae páčilo mne :D Keď jej vyliezal ten chvost a ten záber na spodné prádlo.wrrrrr.... no čo k tomu povedať? :D

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

JohnRambo: a to mně zase jo :-D ale co mi vůbec nesedělo byla ta robo holka co šla po Shiovi to bylo jak z Terminátora

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Jakkob: Díky. Pro mě osobně nebylo nic, co by mě na tom filmu zklamalo. A lidi, který nadávaj a dali míň ? Co čekali po prvním díle ? Pulp fiction ? Jejich mínus. Já mám svůj názor. Každý má tady svůj názor.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To je už zkrátka věc vkusu - někomu to připadne OK, někomu nee... není nikde psáno, co je OK, v rámci normy a co už nee... viz. Lid vs. Larry Flint ;-)

Kalkulon

Kalkulon (hodnocení, recenze)

Porad radsi humor, i kdyz obcas za hranici, nez dlouhy nudny kecy. Bitka v lese je super, zbytek taky. Bavej me kamerovy najezdy. Bozi jsou hlasy Decepticonu v originalnim zneni, hlavne soundwave :). Chci viiiic...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mě to nevadilo - smál sem se, se mnou celý kino a trapný mě to nepřišlo... Něco takového sem spíše čekal - né že bych to tam vysloveně chtěl, ale na druhou stranu mi to tam nijka a v ničem nevadí...

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

To mně hrozně vadily vtipy. Třeba sprosté a lehce perverzní humor Kevina Smithe, to je moje parketa, ale tyhle úchylárny co tu Bay předvádí, to opravdu neberu :-(

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

No, já lidi a jejich výkony neodsuzuju - pro mě to bylo OK. Příběh jednoduchej - nečekal sem fylozofii ala The Dark Knight - zábavy bylo mrtě... Pro mě je vše v pořádku ;-)

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Bitka v lese 4ever! Zbytek taky good. Příběh o ničem. "Lidský faktor" je hrůza.

Kalkulon

Kalkulon (hodnocení, recenze)

Stejne jako jednicka se me i dvojka jen tak neomrzi. Muzu na to koukat furt, hlavne diky super narezovym efektum.

JohnRambo

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Hanyou: Tak to teda yo :)

Včera som pozeral asi polku bonusov a je to špica. Hlavne M. Bay, ktorý sa v natáčaní očividne vyžíva. :D

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

Mně osobně se ten film líbil: Pohádkový roboti ? Proč ne ? Miluju roboty. Napůl vážný příběh, který si nepřeje, aby se k němu přistupovalo jako k Rambovi ? Aspoň zase jednou změna. Až na těch pár hemzů s tématem vlastenectví. Ale dobrý věci převládaj a tak tohle malý mínus přehlídnu a dám plnej počet. proč ? Viděl jsem to předevčírem, viděl jsem to dneska a zítra se chci na to podívat znova. A to už něco znamená. :-D

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2matt6: Třeba na první TF naposled. Veškeré dokumenty o natáčení jsou jen pochlebování se o tom, jak bylo vše perfektní. Ještě když začínalo HBO, tak tam toho dávali mraky a postupem času se mi to zhnusilo. Tohle je ale ukázka toho, že když máš dojem, že je film sračka, tak je dokument o natáčení k smíchu.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Hanyou: No, asi to nebude zase taková hrůza, když sis ten steelbook nakonec koupila, což? ;-) Jinak já sem happy, páč naopak Optima můžu a s tím krytem na obličeji vyzerá parádně - aspoň mě se mrtě líbí a nijak mi nevadí, že se ve filmu jen mihne - proč by mě to taky mělo vadit, když jde o maličkost :-)

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

JohnRambo: jelikož nemám Optima ráda. Právě jsem doufala, že steelbook bude s Fallenem.

matt6

matt6 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Ty si vážne divný, keď dokážeš dať dokumentu z natáčania odpad.... Videl si už vôbec nejaký iný dokument z natáčania nejakého iného filmu ???

Eso95

Eso95 (hodnocení, recenze)

ještě jednou by sa rád omluvil těm co nařkl za **** a bere to vše zpátky každý máme jiný vkus pardon

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

za Steelbook s Optimem je mi téměř líto vyhodit peníze..ale když jsem objednala, tak co se dá dělat.

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama