Californication

• USA Californication (více)
USA, (2007–2014), 39 h 37 min (Minutáž: 26–33 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Diskuze

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

SPOILER... Škoda, čekal jsem, že ho zavřou.. jedna sezóna za mřížemi by byla cool :))

behungry

behungry (hodnocení, recenze)

kdyby to bylo zakončení celého seriálu, tak skáču do stropu...uvidíme co přinese 5.serie, doufám, že bude poslední ( z důvodu, že v nejlepším se má skončit ;) )

psycho_6

psycho_6 (hodnocení, recenze)

Californication Season 4 Finale - Už závěrečná scéna za zvuků Rolling Stones kteří zazněli v úvodu pilotního dílu dávala tušit že by se jednalo o důstojné a stylové zakončení celého seiálu ... uvidíme co přinese Season 5 .. zatím stále 5*.

ZOUi (hodnocení, recenze)

-aj mne sa zda, ze to s nou ide doprdele. Na zaciatku sa tam hodila - mozno prve dve serie...Nech ju poslu na vzdialenu Univerzitu alebo podobnu fintu. Nech sa stane slavna s tou svojou kapelou a vypadne na celovesmirne turnee ::::-}

(hodnocení, recenze)

Celý seriál je naprosto skvělý. Řekla bych, že nejslabší série je 2. A jsem zvědavá jak dopadne poslední díl 4. série.

matezzz

matezzz (hodnocení, recenze)

4.série je zatím výborná! Po posledním díle mám ale pocit, že Hank z toho tak lehce nevyvázne :-( Charlie Runkle skoro začíná být moje nejoblíbenější postava, v každém díle mě neskutečně rozesměje :-) viz. scéna u soudu, kdy se rozpovídá :-) Nakonec bych jen dodal: Podle mě je v téhle sérii nejvíc krásných ženských, a že jich není málo! Navíc u mě po posledním díle stoupla i Mia díky svému výstupu u soudu. Předtím jsem ji moc nemusel, ale zdá se, že se změnila.

filmmroz

filmmroz (hodnocení, recenze)

Podle mě se seriál vyvýjí naprosto skvěle, děj graduje díl od dílu.. Každý díl 4 série je výborný..

ZOUi (hodnocení, recenze)

mmmmm, that's it? mohli pridat este par sekvencii mimo sudneho procesu :-Y

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Výser na kapotu hodně luxusní...a vůbec Runklova přítomnost v soudní síni byla famózní :D

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Tak díl 4x10 byl hodně v pohodě libílo se mi jak se to krásně měnilo chvílema naprostá sranda a v zápětí uzemění fakt super

Avarga

Avarga (hodnocení, recenze)

Poslední dva díly dost polevily.  Scéna na golfu byla naprosto trapná, dělají z Hanka né chytrého zhýralého opilce, ale absolutně tupou trosku, která neví kde mu hlava stojí.  Snad ty další to zase zvednou :p

Bart16

Bart16 (hodnocení, recenze)

čtvrtá seríe je zatím dobrá,i když možná krapánek slabší  než ostatní.a je fakt,že je to krapet předvídatelný...osobně si nepřeju,aby se seriál uměle jěště dlouho natahoval,to není nikdy dobře(ať ut jde o jakýkoliv žántr nebos eriál)

burby

burby (hodnocení, recenze)

tom.cube: spoilery nesleduju to bych na to nemusel koukat vůbec....rád si ten tejden počkám a vidim to najednou, ale proste příjde mi, že scenaristicky ta uroven klesá....člověk vidí vyhrocenej konec a nakonec z toho v dalším dílu celkem nic neni

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

No, jestli sleduješ ty spoilery na konci každýho dílu ("uvidíte příště..."), tak se není co divit... :)

burby

burby (hodnocení, recenze)

mě příjde u té čtvrté serie všechno strašně předvídatelné...prostě už mě to nedokáže takpřekvapovat jako udřívějších serii...např. v posledním dílu mi bylo celou dobu jasné že ta ženská na baru je matka sashi...a takhle bych mohl pokračovat dál...

Eldrick

Eldrick (hodnocení, recenze)

8. díl opět parádní. Hlavně mě tvůrci potěšili dalším cameem, po Zakku Wyldovi tentokrát sám Tommy Lee a ještě nám na klavír zahrál "Home Sweet Home". Love it.

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Fly, you cunt! Ale na mrtvou opici a oběšence v sídle to nemá...

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Ani som nevedel ze ta mlada cernoska je jeho dcera. Kazdopadne nechapem co ti na nej vadi, ved zatial sa ani poriadne neprejavila. Mna tam naopak tesi pritomnost peknej mladej baby ktoru hadam Hank nepretiahne.
A inak suhlasim s nazormi na Becu, je nudna a skareda(nechapem ako moze byt dcera dvoch peknych ludi tak skareda).

ZOUi (hodnocení, recenze)

Avarga: Oh my...., no ty máš teda vyjadrovanie. máš pocit ze je Becca vo svojom vzhlade a hereckom vykone taká katastrofálna  ako píšeš?
-pokial ide o striktne subjektívny názor, tak fajn - to mňa prezmenu vytáča tá afektovaná dcéra Lenny Kravitza. nechápem kto ju tam pretlačil :-Y

Avarga

Avarga (hodnocení, recenze)

Postava Eddie Nera byla perfektní. Ale co se týče té scény u toho "tatéra", tak to bylo trapné. Ježíši "knírač", který mu je 16 (vypadá na 12) si jde udělat tetování (což si myslim že to jde snad až do 21 let ) a ještě k tomu nemá prachy? !!!!!Pryč s Beccou!!!!! Říkám, Hank a spol je parádní skvadra, jen u toho nesmí být jeho pošahaná ošklivá dcerka :D

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

DannyMT: právě, že tohle jsou momenty, které vrací ty postavy zpátky do reality. Osobně mi to vyhovuje

DannyMT

DannyMT (hodnocení, recenze)

ale já neříkám, že by se to nemělo nijak vyvíjet, ani nechci aby to vypadalo jako v první sérii, ale pro mě prostě je tenhle seriál o tom, že se lidi neberou tak vážně, že život je ku*va boj a oni si to umí všechno s klidem užít, ale v tomhle díle...?? Z Hanka pořád dokolečka dělají hajzla, který má vlastně tak trochu smůlu, že má ego velikosti kontinentu, takže za to všechno vlastně nemůže, viz scéna kdy Karen přišla orodovat k právničce (ten její monolog o tom jaký on je uvnitř vlastně zraněný, dětinský a milující byl fakt totální katastrofa) nebo perfektní herecký výkon v roli Eddieho Nera, který ke konci vyloženě udělal z postavy paradoii na sebe sama, kdy se z perfektního úchyla stal naprosto chápají otcovské problémy, atd....pro mě prostě, jestli takhle budou dále všichni fňukat, tak končím

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis