Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Guzo

Je tu pár opravdu povedených scének, ale ty spojují poměrně nudné chvíle, takže to čekání na další vtípek je opravdu dlouhé a nezáživné.. Zkrouhnout film tak o půl hoďky, určitě by si ode mě zasloužil lepší hodnocení.. ()

mkubalikova

Why you do this! I feel no pain. No, no, no. I feel no pain! Zohan je borec, jeho taneční kreace mi pokaždé zvednou náladu! Disco, disco! 70% ()

ghatos

No chujovina, ale taková v pohodě. Už jen za to žonglování s kočkou a za zacházení s ní nelze jít pod tři hvězdičky :) . 51%. ()

P1tr

Velice příjemné překvapení. Po prvních ohlasech se moje očekávání výrazně snížila, ovšem po dokoukání celého snímku musím říci že jsem se bavil. Klasická Sandlerovka v dobrém slova smyslu mnohdy zachází až moc do nechutností a absurdit, ale v kontextu celého filmu to působí překvapivě přirozeně a neuráží to. Sandler tradičně podává humorný výkon, stejně jako ostatní co mu sekundují. Jen škoda, že film vypadá levně, zasloužil by si lepší look. ()

silent cut

Adam Sandler je... No to já sice nevim co je... Ani nevim odkud je... Ale to je vlastně úplně jedno... Adam Sandler je Zohan a to samo o sobě by mělo stačit... Možná by to chtělo trochu osvětlit... Ono totiž když Izraelský Superagent Zohan zatouží stát se kadeřníkem a vlasovým stylistou, je to super nápad na dvouminutový animák. Abyste tohle roztáhli na téměř dvě hodiny, musíte být Zohan. Neohrožený, nerozbitný a libidem až po uši naplněný týpek, kterému by jeho výslovnost záviděl i Borat... Pro intelektuály tu máme skvěle rozehranou paralelu Izrael / Palestina zmenšenou do makra současného new yorku, pro příznivce německých komedií tu máme geronto-lascivně-komické vložky ze salonu a pro příznivce klasických klišé tu máme konečné rozuzlení přinášející kromě nezbytné moralitky i rozřešení kozího problému. Ba co víc. Kdo si po skouknutí trailerů myslí, že už to nejlepší stejně viděl, je na omylu, protože nejenže Zohan toho má v rukávu mnohem víc, ale dokonce i některé trailerové vtípky mají ve filmu minimálně sladkou tečku... prostě klenot... ()

BuryGol

Takovýho šrumu kolem toho bylo a nakonec je to průměrná komedie. Možná by to bylo i na 4*, ale ten Sandlerův akcent mě štval natolik, že dávám jen 3*. ()

BloodMax

Úplně šílená komedie, která perfektně pobaví. Bohužel se originální titulky těžko shánějí, a tak se film nedá maximálně vychutnat jako v kině. Bez origoš titilků to není ono, ale film sám osobě v originálním znění je boží! Jen doufám, že nějakej českej trumbera nebude chtít dělat dabing, byl by totiž první komu by se podařilo zabít Zohana! :-))) Doporučuju na odreagování a hlavně na zahnání nudy, je to MAZEC, takže dávám minimálně 110 %! Adam Sandler je hustej fousek...a má kolem sebe pěkný baby... ()

Philoun1

Ucházející komedie, Sandler má fakt dobrej přízvuk, u některých vtípků jsem se smál, u některých to byl jen takový úškleb a u některých vůbec. Osobně mám radši trošku jinej humor, ale jak je libo. ()

Specs

Hlášky: Zohan: - "Proč nemůžu dělat něco jiného? Něco více kreativního." Zohanův otec: - "Kreativního? Chytit tolik teroristů, to je umění. Jsi jako Rembrandt s granátem." & Zohan: - "Chci jen dělat lidi hedvábně jemné." & Michael: - "Kdo jsi? Bionic?" Zohan: - "Ne, ne, ne. Mám rád jen ženy." & izraelský prodavač: - "Slibuji, že nebudete litovat. A nevrátíte se." zákazník: - "Fujigawa? Tu značku neznám. To opravdu není..." izraelský prodavač: - "To opravdu není Fujigawa. Je to součástí Sony." zákazník: - "Nebylo by lepší celé Sony?" izraelský prodavač: - "Ó, ne ne ne. To je to, co potřebujete. 450$." zákazník: - "Ale v reklamě říkali Sony. A za 300$." izraelský prodavač: - "Ne ne. Komu věříte? Reklamě nebo mě? 450$." (Prodavači zvoní telefon.) "Haló. Výprodej. Jak vám mohu pomoci? Sony? Ano, 300$. Přijďte. Skvěle, skvěle." & (Zohan ukazuje své choulostivé místo.) Claude: - "Není tak velkej." Zohan: - "Ne, ne, ne... to křoví. To křoví je největší." ()

spikey1

Film pro sobotní party, Zohan je absolutní zábava. Je to nízké, tupé, řeže to do rasových předsudků bezprizorně. Ale odsýpá to a Sandler tu maximálně zúročuje svůj um. Nic na tomhle filmu není vážné. Zohan je nadpozemská bytost kterou nepřinutí k pláči ani piraňa v rozkroku. Nejlepší tanečník disko a hlavně: nejlepší kadeřník. ()

Vojtiin

Komedie plná gagů a tanečních kreací Zohana, na jejíž pozadí se vysvětluje vztah mezi Palestinci a Izraelci, k tomu výborný soundtrack, pro mě 4/5 ()

jenik71

Přiznávám, že jsem vůbec nečekal nějakou pecku na zasmání. Tahle komedie je bez diskuze totální pitomost, navíc hodně ujetá a absolutně úchylná. Ale světe div se - já se fakt pobavil !!! Především si dějová linie jde ve své stopě a vlastně se nedá k ničemu známějšímu přirovnat. Je tu poměrně dost trefných hlášek, výborných gagů a vtipných scén, např. tenis s granátem. Bez famózního Sandlera by však tohle mělo tak třetinovou hodnotu... ()

U.Tarare

Mám rád komedie, ale tohle mě absolutně nenadchlo. Pár světlých okamžiků tam bylo, jenže ty ihned zastínila spousta stupidních scén. Takovejhle humor pro mě není. Působilo to na mě jako hodně nezdařilej pokus o americkýho Borata. Fuj! ()

Lenulinka

Zahoďte veškeré starosti, zapomeňte na to, že máte rádi filmy s nějakým pořádným příběhem a inteligentními konverzacemi a možná by se vám to mohlo líbit. ()

Trapper33

Asi první film Adama Sandlera kde dám jen 3 hvězdičky. Jeho humor zbožńuju je to skvělý herec ale tento film je podle mě přehnaný. Zohan je nesmrtelný sexuální bůh se skvělými disko kreacemi. Spoustu hlášek je průměrných ale to k těmhle filmům patří. ()

Casablanca

Po prvním shlédnutí jedna... Po druhém dvě... Momentálně jsem na třech, tak jsem zvědavá, jakým směrem se to bude ubírat dál. ()