Penny je nadšená, že získala roli v muzikálu. Leonard se Sheldonem však mají na její talent jiný názor, a tak začínají splétat nerozpletitelnou síť lží, aby se pěveckému vystoupení vyhnuli... (TV Prima)

Loki_Six

"Riddle me this: assuming all the good Terminators were originally evil Terminators created by Skynet but then reprogrammed by the future John Connor, why would Skynet, an artificial computer intelligence, bother to create a petite, hot, 17-year old killer robot?" ()

Necrotongue

Desátá epizoda jasně dokázala, proč má být lež jednoduchá, ale pro mě zůstala jedním z nejzábavnějších momentů scéna, ve které svádí Sheldon krutý vnitřní boj, před záchranou kuřete. Opět jsem se skvěle bavil, což už se v případě tohoto seriálu stává běžným jevem. ()

Sa.sa

Leonard nechce jít Penny vystoupení a tak Sheldon zařídí neprůstřelnou lež a pozve si nakonec i kolegu... PS: Leonard se nakonec stejně nevyhne shlédnutí záznamu Penny :))) ()

Dusty56

Epizoda o neprůstřelné lži. Sheldon absolutně válí a ostatní se k němu přidávají. Bavil jsem se už od začátku, ale jak Sheldon kupil další a další lži, tak jsem se bavil, čím dál víc až ke scéně, která mě už úplně dodělala: Leonard vejde do kuchyně a tam random týpek snídá. "Kdo jsi?" "Jsem Sheldonův bratranec Leo." ()