Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

jenHonza

Za posledních několik let mě teorie dokázala rozesmát i v těch nejhorších momentech a nezbývá mi nic jiného než dát 5* a uklonit se. :) ()

StanleyVanH

I když jsem v těch největších sračkách, co se týče nálady, tak teorie je lék. Smích mi hned naskočí na tvář. Myslel jsem, že už sedmá serie bude nuda ale naopak, prostě geniální sranda stále. ()

Dobstaf10

Sheldon Cooper - těžké to popsat, ale mít ho jako spolubydlícího tak bych ho zabil. "Já že jsem chytrý?..musíte mi snížit IQ o 40 abych byl chytrý" ..perfektní herecké výkony Jima Parsona, za které si zaslouženě odnáší zlaté globusy. Leonard - Hobbití ňouma, co je od začátku až tak zamilovaný do Penny , že to vždycky posere, ale moc dobře ví jak na Sheldona.. stačí zavolat kryptonyt Matku :D ..je alergický na laktozu, která v něm vyvolává plynatost :D RAJESH - stydlivý ind, který má poruchu mluvit s opačným pohlavým dokud si nedá alkohol, v posledních seriích nám trošku zženštěl, nedivil bych se kdyby si to rozdaval s Sheldnem v převlíkarně. HOWARD - neortodoxní žid s nejhorší balící metodou ever. Pro Sheldna je jen podřadný inženýr. Je závislí na pečeném bůčku od matky, kterou jsme nikdy neviděli, stejně jako u colomba jeho ženy. PENNY - s Penny to je těžší.. umí skvěle utřít koholiv ze skupiny astrofyziků. Jednou to je kus, po druhý přibere asi 10 kilo. Nicměne je nezbytnou součástí tohoto velice úspěného serialu. Nejlepší díl? Sheldon a jeho rekord s hakisákem ()

Amandeus666

Když smutním, že má budoucí profese Experimentálního biologa bude nuda,pustím si tento seriál. Ukazuje mi totiž možné světlejší zítřky. Jedná se totiž o skvělou kombinaci inteligentního a řekněme ,,běžného" humoru. Skvěle ukazuje temnější strany vědců (sociální život,či zálibu ve hrách a seriálech) s tou světlejší (prosycení života vědou-viz. periodický systém prvků v pokoji). U tohoto seriálu si člověk nejen odpočine ale pokud je alespoň trochu seznámem s tématikou vědeckého života (člověk pak pochopí i různé náznaky - jako to, že se skoro vše u nich odehrává až v noci a to proto, že zbytek dne je člověk ve škole nebo v laborce), tak i inspiruje. Navíc celému seriálu dává korunu krásná Penny, které je věda naprosto ukradená a nebojí se to přiznat. Tento seriál mohu jenom doporučit. ()

Vicar

Prvních pár sérií to byl geniální seriál, pak několik sérií trochu nudný, ale současná 8. série je nejen trapná, ale i tak nějak nepříjemná. TBBT těží z humoru vždy na něčí úkor, a tedy poté, co herci přestanou být vtipní, nezačnou být trapní (jako v poslední sérii HIMYM), ale prostě zlí. Sledovat trapný seriál je nudné, ale sledovat 8. sérii TBBT je o depresi. Možná je to stávkou scénáristů, kteří přidáno nedostali, a teď divákům ukazují, jací jsou Parsons & spol velcí herci. Penny je strašná, má vizáš a projevy tak o dekádu starší ženy než je Kaley Cuoco. Ve scénách s Leonardem to vypadá, jako by každého natáčeli zvlášť a do jednoho obrazu je dostali až postprodukcí. Nejenže nejsou uvěřitelní jako pár, nejsou uvěřitelní ani jako přátelé. Howard má strašné manželství a místo smíchu vzbuzuje lítost., Amy a Sheldon jsou ohraní. Umělý smích je nadužíván, jakoby každá replika byla anekdotou....Podobný seskok v kvalitě jsem zaznamenal i u 7. série Californication, ale tam to byla alespoň série poslední.... ()

elizha

tento serial ma baví, je to skvele..avsak objavuju sa slabšie casti ako asi vo všetkom....ale niektoré tie sceny pri ktorých som od smiechu plakala( vid. sheldon v kine:DDDD som rada že serial ma pokracovanie dalsích ak sa nemýlim 3 serii....máme sa načo tešit. ()

misi255

Jedna z najlepších amerických komédií, čo som doteraz videla... Sheldon Cooper je jednoznačne najlepšia postava, na ňom celý seriál stojí aj padá. Tvorcovia nakoniec podľahli tlaku fanúšikov a pridali k nemu postavu Amy a ich vzťah je skrátka niečo neskutočné :D Tak veľa a kvalitne som sa nezasmiala ani pri Dva a pol Chlapa a to je už čo povedať! Plný počet bodov ! ()

kuri-noha

Viděl jsem 2 díly. Ani jednou jsem se neusmál a postavám nevěřil jediné slovo. Tuhle propagovanou mainstreamovou umělotinu zkrátka nechápu. ()

Sidenius

Pořád mám pocit že mi nebaví seriály kde hlavní postava podle které se vše odehrává ( Sheldon) je v reálném životě úplně neschopný. Jinak vše ostatní docela dobrý ( dobrý je za tři) ()

Daviduss

Prostě už jinak nemůžu. Musím je mít denně doma, dopo, odpo, i v noci. Tahleta inťoušská banda s krásnou blonckou se stala neodloučitelnou součástí mojeho života. Díky moc ()

Marcus.Vinus

Dřív jsem se u tohoto seriálu báječně bavil a často pořádně zasmál, ale poslední dobou už tomu tak není. Už to nemá takovou šťávu jako dřív a jakoby se postupně vytrácel vtip. Proto jsem musel upravit své hodnocení. ()

xardix

TBBT patřil mezi mé srdcovky. Bohužel už používám minulý čas. První řady dokáží pobavit i po letech, o to bolestivější je pak srovnání s novými díly. S přibývajícími holkami se změnila filosofie z "čtyři nerdi dělají vědu" na klasickou vztahovku a drbačku. A vztahy fungují lépe v jiných seriálech. 7. řada byla opravdu otřesná, ani jednou jsem se u ní nezasmál. 8. řada je sice o málo lepší, ale už si prostě 5* nezaslouží. Zatím tedy 4*, ale mám obavu, aby se do slíbené 10. řady udržely i ty. V současnosti (2015) to vypadá, že TBBT už přesluhuje. ()

julie_mie

První 3-4 série byly svkělé, pak to začalo upadat. Sedmička se sem tam zvedla z popela a osmička je jako na houpačce (jednou skvělý díl, jednou děsná blbost). U Přátel chápu, že si herci řekli o peníze, ale celá série byla víceméně vyvážená. Tady to jde od pětky fest dolů. ()

lola10

Mám ráda tento druh humoru, i to, co vypadá jako humor jen velmi vzdáleně mi příjde šíleně vtipné. V Sheldonově Aspergrově syndromu jsem se bohužel zhlédla :))...Jim Parsons ho hraje skvěle ! ()

Tumbik

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Celý seriál je výborně natočen ze všech úhlů pohledu a mimojiné je dokonale vtipný. Všichni obsazení herci předvádějí naprosto skvělé herecké výkony. Je to skvělý seriál na odreagování a zasmání se. Seriál má také velmi dobrý scénář (příběh) a jak jsem již zmiňoval, tak humor mu rozhodně nechybí. V tomto sériálu velmi často vznikají různé zápletky, z nichž poté vyjdou velmi komické situace, což mi přijde naprosto geniální. Každá série je lepší a lepší - vtipnější a vtipnější, mezilidské vztahy a pouta každou sérií sílí... Děj se skvěle postupně vyvíjí... Dokonalé z každé stránky. ()

xfizif

Bomba!, Senzace, pokaždé když mám zlou náladu, nebo mě nic nebavím, pustím si tenhle seriál a hned jako lék jsem pln smíchu až víc se smát nelze. Po Simpsonech je tahle parta vědců můj druhý nejoblíbenější seriál a je jich i víc ale ty zmiňovat nemusím. ()

agentkenny

Lepšího komediálního sitcomu snad není. Je již 9. řada a pořád to má grády. Ten, kdo se nikdy nezasmál, není člověk. Jasných 5*. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění