Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Páně

Až do půlky čtvrté série vděčná zábava ke které jsem se milerád vracel. Potom však nastalo už jen nudné a dokola omílané vztahové cyklení, které mě bohužel donutilo snížit mé hodnocení. Škoda. ()

čmelda5

Na Teorii jsem se začala dívat ve stejnou dobu jako na Jak jsem poznal vaši matku. No znáte to, když jsem sledovala Teorii, měla jsem raději Teorii, a když jsem se dívala na Matku, líbila se mi více Matka. Ale! jakmile jsem začala sjíždět od začátka matku, uvědomila jsem si, že prvotní nadšení jaksi vyprchalo a vlastně mě to moc nebaví. Zato Teorii si teď dávám už asi po čtvrté a nářez je to pořád stejnej, je to vtipný, originální, chytrý. A údajný pokles kvality nevidím... Jako většina se mi nejvíce líbila postava Sheldona, ale postupem času jsem si zamilovala opravdu všechny osoby. Těžko říct, která je ta nejlepší...protože každá je originální, jiným způsobem vtipná...No prostě The Big Bang Theory patří mezi mé nejoblíběnější seriály vůbec a jako sitcom je snad zcela nejlepší!! ()

Ham.and.eggs

Spíš je to takovej pohled laika na to, jak si "možná" povídají a chovají se lidé, kteří o přírodních vědách něco vědí. Mnohdy dost povrchní, prvoplánový a nesmyslný dialogy, často využívající citace z věděckých skript a wikipedie - a na tom stavící humor. Nicméně tenhle zjednodušenej pohled dokáže vytvořit i celkem vtipný momenty, takže občas pro odreagování - proč ne... ()

Professor Zoom

Dokonalý seriál pre pravých Geekov, pri ktorom sa skoro vôbec nenudíte a občas sa dosť nahlas zasmejete. Pri sledovaní tohoto seriálu sa aj niečo zaujímavé občas naučíte, budete oboznámení s komiksami a.... možno vás to aj prehovorí na sledovanie Sci-Fi seriálov. Bohužiaľ toto platilo zhruba do 6. série, pretože v nej sa už začnú viac riešiť vzťahy a geekoviny idú trochu stranou čo seriálu (aspoň podľa mňa) moc neprospelo. 80%-4* ()

inutihar

Řekl bych, že úměrně růstu výše platů herců klesá zábava... Nebo by možná část těch peněz mohla produkce investovat do kvalitnějších scénáristů. První tři série jsou výborné, ale čím je číslo série vyšší, tím je to horší. Hodnocení z pěti hvězdiček, které jsem dal před nějakými čtyřmi, pěti lety, snižuji na tři, ale mrzí mě to. ()

BeranSon

BBT je jeden z těch seriálů, které jsou absolutně kultovní. Vlastně neznám nikoho ze svých vrstevníků kdo by tuto partičku neznal. Někdo jí úplně miluje, někdo má rád a někdo nemusí. Já patřím k skupině druhé. Je to sympatický seriál stavící svůj ohromný potenciál na postavách a stálém humoru, který se točí vlastně kolem jedné a té samé pointy. Takže super seriál, který já osobně beru na pobavení, ovšem né na stále sledování. Osobně preferuji HIMYM - 7/10 - ()

Rikky007

Ani s odstupem času na tomhle seriálu nevidím nic extra zábavného, naopak s příchodem Sheldonovy přítelkyně na scénu akorát přibylo trapných situací, které nejsou ani moc směšné, ale pouze trapné. Sheldonovy excesy jsou občas zábavné a už jsem viděl pár dílů u kterých jsem se i zasmál, ale jinak to jde mimo mě. I ta všemi opěvovaná blondýna mi spíš leze na nervy. Možná nejsem až takový geek, abych se u tohohle výrzně bavil. ()

robo7773

Tiež veľmi známy a podarený projekt, ktorý sa chytil. Prostredie kockáčov by nikomu nenapadlo urobiť tak zábavné.Človek by povedal že táto spoločnosť bude nudná. Videl som zatiaľ 207 DIELOV v deviatich sériách ešte neukončeného seriálu. ()

Wallis3

Hltám druhou sérii o těch magorech nalepených na stránkách komiksů, uvězněných mezi světy scifi a fantasy děl,neschopných žít normální sociální život, hubou plnou odpovědí na všechno a sousedkou, co je vlhkým snem kdejakýho nerda a geeka a já... já...vyrážím mezi lidi do společnosti :-D "BAZINGA!!!" U mě aspirace na nejlepší sitcom! ()

AloeB

Škoda že kvalita s přibývajícími sériemi upadá. Měl jsem rád geekovský seriál o dvou naprosto marných vědátorech, nyní sleduju telenovelu s oblíbenými charaktery, které se začínají upozaďovat pro charaktery neoblíbené. Stále jde ale o velmi povedené dílo a zvlášť prvních několik sérií jsou jednoznačný klenot. ()

Toka

|| Celkové zhodnocení – 80% Ach jo.. The Big Bang Theory začal jako neotřelý, vtipný a unikátní sitcom, který bavil a obzvláštně potěšil specifickou skupinu lidí, na které byly mířeny některé inside vtipy. Já to řeknu na plnou hubu. Byl to seriál pro lidi, kteří opravdu rozuměli fyzice, počítačům a ostatním přírodním vědám. To trvalo zhruba čtyři řady. Pak se toho chytl mainstream a z famózní geekovské komedie se postupně vytrácel její humor a nahradili ho vztahy. Pokud bych chtěl moderní Friends, tak se podívám znova na How I Met Your Mother. V každém případě tohle vydrželo další tři řady. V osmé řadě nastal citelý propad a to i ohledně řešení vztahů. Z kategorie Friends to spadlo to šedého průměru soap opery. Stále se na to dalo dívat, ale některé díly byly opravdu utrpení. Poslední série se k mému překvapení trochu zberchala. Byl zpět ten starý geekovský humor, i když jenom na chvíli. Tvůrci už pravděpodobně neměli jak větvit vztahy a tak se museli vrátit zpět ke kořenům. || 1. série – 95% || 2. série – 100% || 3. série – 100% || 4. série – 100% || 5. série – 90% || 6. série – 85% || 7. série – 80% || 8. série – 65% || 9. série – 65% || 10. série – 60% || 11. série – 65% || 12. série – 75% ()

lemonova

Ešte nikdy som tak nekrivdila žiadnemu seriálu ako The Big Bang Theory. Ospravedlňuje ma iba jeden fakt: najprv som ho videla s dabingom. Nikdy sa tejto chyby nedopustite! Pôvodné znenie z neho robí zážitok z inej dimenzie. A čo je na ňom vlastne také úžasné? Že toto nie je iba sitcom postavený na situačnom humore, ale je to seriózny príbeh veľkého priateľstva. Mal svoje lepšie aj slabšie chvíle, ale nikdy nezišiel z tejto cesty. Takto sa vám jeho hlavní hrdinovia čím viac dostávali pod kožu, až je takmer nemožné nezamilovať si ich. Musím sa priznať, že úplne najradšej mám Penny a Sheldona - obidvoch dokopy. Je to tak nádherne nesúrodá dvojica, ktorá sa dokonale dopĺňa a vystihuje, ako funguje skutočné kamarátstvo. A samozrejme milujem všetkých. Každý by mi chýbal a je skvelé, že zostali až do úplného finále spolu. Na konci seriálu som bola nefalšovane dojatá ;) ()

Folky

Rozhodně jeden z nejlepších sitcomů. Námět je originální, postavy zajímavé a vtipy perfektní. V posledních sériích tomu občas docházel dech, ale závěr je víc než potěšující. Mrzelo mě, že už s postavami nestrávím víc času, což se u sitcom, který má 12 sérií, nestává často. Velký palec nahoru. ()

Mianelia2050

Opravdu skvělý seriál, možná nejlepší seriál všech dob. Bohužel, většina lidé ho neocení, jelikož některým vědeckým narážkám nerozumí, což je škoda. Miluji ho a ráda se na něj dívám. Naprosto zbožňuji Sheldona, který se snaží pociťovat emoce jiných stejně jako ostatní lidé. Je velmi roztomilý a vtipný. Líbí se mi ale také hlavně obsazení, originální příběhy, hudba a i atmosféra. Skvělé. Velmi doporučuji. A proto dávám pět hvězdiček. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění