Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Beauul

4 roky jsem se BBT vyhybal - ted vim ze jsem udělal chybu!!! Na serial nedam dopustit ... a kdo da mene jak 3hvezdy by si zaslouzil nafackovat. ()

Larry12

Fakt dobrej seriál ale má hned několik chyb. Hlášky se neustále opakuji (např. Nejsem blázen, matka mě nechala vyšetřit). A taky stačí vidět pár dílů a už vím, co každej z nich v tom díle řekne. Ale tohle všechno se dá v pohodě překousnout a když se mi to povedlo, začal sem se na seriál pravidelně koukat. A rozhodně doporučuju. ()

Vanguard77

Čtvrtá série vesele běží a chýlí se nezadržitelně ke svému konci, no a tak jsem si řekl, že je načase ke svému top seriálu přidat také komentář. Co říct k The Big Bang Theory, pro mě je to momentálně nejvtipnější a nejpohodovější seriál, co v současnosti vychází. Narozdíl od HIMYM, kde už šestou řadu sleduju spíš ze slušnosti, protože už se u něj zasměju málokdy, tak Big Bang se pořád drží. Byli tu tací, kteří se s tímhle druhem humoru neztotožní, ovšem já se skvěle bavím u každého dílu. A viděl jsem je všechny už mnoho, opravdu mnohokráte. Tak jako v Přátelích je fuk, který díl si pustíte a pokolikáté, uvidíte ho rádi, stejně tak to platí u Big Bangu. Můj největší oblíbenec je Sheldon, ale musím uznat, že ostatní postavy jsou jen velice těsně za ním. Vynikající jsou i postavy, co přišly do seriálu později, zejména dívčí postavy Bernadette a Ammy. Nezbývá mi než závěrem vyjádřit přání všeho nejlepšího pro seriál i všechny, co se podílí na jeho tvorbě a doufat, že nás čeká ještě mnoho dalších dílů. Tohle je komedie na pět hvězd bez rozmýšlení. ()

CRYPT

Sheldon! Sheldon! Sheldon! Ano vážení toto si říkám vždy když zapínám tento sitcom. Jeden z nejlepších, nejvtipnějších snímků všech dob :-) Doporučuji! Shledon! Sheldon! Sheldon! ()

arbeit

Kto nevidel o nič neprišiel. Rádoby vtipné hlášky založené na akože strašne zložitých kecoch o fyzike a podobne. Dojala ma hlavne scéna kde ospevovali grafickú stránku hry Halo 3. Ja viem že je to seriál pre vačšinu ale celé to pôsobilo wanna be dôležito a klamlivo. Inak hlavná trojka dosť zúfalo nevtipná. Blondína nie je ani nejak krásna a ani nevie hrať. A nerdov už človek tiež videl zábavnejších. Okrem toho dosť otravná úvodná zvučka. Aj posledná séria IT crowd je proti tomuto v nebeských výšinách. ()

DjsVorel

Zatímco u ostatních seriál mám klesající tendenci, u tohohle seriálku sinusoida stoupá strmě výš. Jednoznačně žádný přehnaný děj, ale pořádná porce legrace. Je jen málo dílů u kterých bych se téměř nezasmála....ale zase opět musím uznat, že nebýt Sheldona, ten seriál je jen poloviční. Což znamená vyzdvižení skvělého hreckého umění JIma Parsonse. A když vám Sheldon občas leze na nervy, je tam výborný Rajesh. Konec 4. série mně vybízí k nedočkavosti a vyhlížení páté série. ()

greymon

Geniální seriál, který zaslouží vysoké hodnocení. Seriál mě nadchl a obdivuji také scénáristy, že dokázali napsat scénáře na složité téma. Nejlepší na tom to seriálu je to, že to je komediální seriál, který vás může naučit něco nového a zároveň pobaví. ()

PAVLIS

1. série 70%: Aneb jak jsem se propracoval od "Sheldon je Bůh" až k "ať už mám sérii za sebou". Pořád stejná šablona téměř bez vývoje postav a děje časem začne nudit, takže je lepší konzumace po menších dávkách. Pak jde o fajn oddychovku........V dalších sériích přidáním ženských postav dostal seriál i vývoj, což kvituji. ()

petite fille

je to povidné, ale táto zmes neukojeného libida vo vákuových podmienkach vedeckého svetonázoru v mojom mozgovom centre (napriek najiritatívnejšej zvučke na svete) celkom frekventovane vyvoláva stavy ťažšie vyjadriteľné inak ako akronymom ROFL. častokrát dosť úbohý obsah je totiž zaobalený vskutku majestátnou verbálnou gymnastikou v podaní dokonale zaškatuľkovaných postáv (bazinga, Sheldon!), ktoré sú samy o sebe prostriedkom a cieľom celej tejto produkcie ...a teda absolútnym dôvodom, prečo sa na to dívam aj ja. ()

Boulderman

Po prvních dílech mě to zatím moc nenadchlo. Rozhovory protagonistů působí velmi uměle a i zápletka je přiblblá. Myslím, že taková jednodušší děvčica by se s takovými mozky vůbec nebavila. A oni samozřejmě také ne. Vtipy jsou občas dobré, ale obecně je to velmi předvídatelné. Mnohem víc jsem se bavil u Ajťáků nebo u Black books. Teď už valím druhou sérii, připadá mi to uvěřitelnější. ()

Jaromír

Geniální :) ! Úžasné postavy od geeků, až po Penny, která je k zulíbání :). Navíc pro mě seriál dostal novou dimenzi, když jsem si uvědomil, že rozumím všem těm vědeckým "kecům" a tak je vlastně tak trochu i o mě :) HAHA! ()

Ocelotr

Skvělej seriál, kterému sundavám jednu hvězdu za poslední sérii. Skoro to vypadá jako kdyby scénáristé prodělali lobotomii, protože postavy najednou říkají věci které nemají hlavu ani patu a vtipy jsou někde na úrovni teenage úchyláren typu Prci, prci, prcičky. V podstatě s příchodem Dr. Amy Farrah Fowlerové to jde pěkně do ho... Doufám, že se scénáristé vzchopěj a klukům ty holky pěkně rychle seberou, protože s nima je ta zábava o 200% dole. ()

Jerris008

Wow, já ani nevím, co napsat. Mám chuť si naflákat, jelikož jsem se tomuto seriálu vyhýbala strašně dlouho, ale nakonec si dám velkou pusu, protože jsem si k němu sedla a cirka za týden jsem shlédla všechny díly do poloviny páté série a musím říct, že to byl nejzábavněji strávený čas u seriálu. Tam jsou všichni naprosto fantastický a každá postava je skvěle napsaná a ještě lépe zahraná. Také stojí za shlédnutí nepodařené záběry, takzvané bloopers, které mi fantastičnost všech jen potvrdí. Jim Parson a jeho řečnění je obdivuhodný! ()

Dinsberg

Seriál, který dle mého názoru parafrázuje (či někdy přehání) rozdíly mezi běžným a intelektuálním světem. Snahou autorů samozřejmě nebylo provádět sociální sondy, ale pobavit diváka pouhou rozdílností obou světů. Proč by se ale oba světy čas od času nemohly prolínat? A máme tu námět hodný k zamyšlení. V postavě Leonarda či Howarda se pak můžou poznat nejen klasičtí šprti, ale i lidé, kteří jen postrádají sebevědomí. Ztotožňují se s jejich neschopností navázat spojení s realitou, a proto si vytvářejí svou vlastní. Postava Sheldona je pak jediná, která si nejen vytvořila svůj svět, ale nechala se jím úplně pohltit. Reálný svět pak vnímá jako nepřátelské území, na které se vydává jen pod tlakem svých potřeb či nejbližšího okolí. Myslím, že oblíbenost seriálu pramení hlavně z uvěřitelnosti postav, protože každý z nás je schopen se vidět v jednom či druhém světě. Kvalitativně seriál sice nedosahuje na klasiky typu Červeného trpaslíka, ale rozhodně má na takové skvosty jako Jak jsem potkal vaši matku. ()

Swayne

Príjemný brainwash, ktorý mi vymýva mozog už piatou sériou... ale ja si ho s radosťou dám vymyť aj ďalej, každý týždeň pekne krásne novou epizódou. Nič závratné, nič svetaborné, postavy sú rovnaké, vtipy sú prevažne tiež rovnaké, ale čert to ber - The Big Bang Theroy je jednoducho pre mňa niečo ako The Simpsons, vždy pobaví, ale v momente ako dopozerám to pre mňa hasne a vraciam sa späť k tomu čo som robil predtým. ()

Fantaghiro

ťuk,ťuk..Leonarde...ťuk,ťuk...Leonarde...atď...Milujem tento seriál.Sheldon je úžasný,páči sa mi,ako sa chce za každú cenu prisbosobiť,ale(a to som rada)vobec mu to nejde :-)) Vtipné,svieže...len tak ďalej :D ()

Angel30

Je to droga ... Pro tenhle seriál mám vážně slabost. Dokáže mě vždy zaručeně rozesmát a zvedne mi náladu. A co se týká nejoblíbenější postavy, tak to asi nedokážu určit, na každém z nich mám něco ráda :) ()

Scelleton

Také se hlásím k "víře" GEEK a toto je má pravidelná dávka. Vše co miluji v jednom. PERFECT. | 1. série - 100% | 2. série - 100% | 3. série - 100% | 4. série - 100% | 5. série - 100% | 6. série - 100% | TV: CBS Průměrná sledovanost - S1: 8 353 000 / S2: 10 193 000 / S3: 14 809 000 / S4: 12 493 000 / S5: 14 881 250 / S6: 16 640 000. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění