Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

neo101

zaujal mě hned první díl a od té doby je to můj nejoblíbenější seriál. Následují Přátelé , Matka, Dva a pul chlapa, Okresní přebor. Sheldon je tak geniální postava jak charakterem, vědomostvi, tak i stvárněním Jimem Parsonsem. Ten se pro tu roli snad narodil. Nejvtipnější je Rajesh. V originále mluví typickým indickým dialektem a ačkoli toho moc nenamluví, tak když něco zahlásí, stojí to za to. A Penny je neskutečně krásná a výtečně zapadá do té skupinky. Na delší dobu toto zůstane pro mě tím nejlepším , než se objeví něco ještě více dokonalého. mimochodem ani vedlejší postavy nezaostávaj. Kripke, Stuart, Wil Wheaton ()

LadyCoko

Jeden z nejlepších seriálů vůbec ... Jim Parsons hraje Sheldona parádně, pro mě nejlepší postava "všech dob". Snad si bude držet úroveň i po 6. sérii! ()

Majez

Jelikož se zdárně prokousávám již šestou sérií, nebudu vypisovat vtipné hlášky - je toho navíc plný internet. Seriál mě baví od 1 sérii a ač je to zvláštní, každou další sérií neupadá do trapností, jak to s oblibou bývá u obdobných, úspěšných seriálů. Každopádně pravidelný kontrast mezi Sheldnovou jinakostí, naivitou a jednoduchostí Penny a snahou Leonarda "být normální" je opravdu výtečný a zábavný. Navíc tím, že díly na sebe nenavazují, si je mlžete pouštět dle libosti, aniž by Vám něco uniklo ()

Robochelsea

Perfektný seriál, ale nie pre všetkých. Niektoré sarkastické narážky Sheldona na svoje okolie sú možno trochu ťažko pochopiteľné, a predsa to nie je ono, keď sa človek smeje viac alebo menej len na smiechu v pozadí. Ja som však s chápaním ironických a nepriamych vtipov naozaj problém nikdy nemal, je to môj obľúbený druh humoru. Ako negatívum hodnotím vývoj postáv. Rád vidím evolúciu seriálovej postavy, ale v BBT mi ten vývoj niekedy prišiel až revolučný... Inak všetko perfektné, výber hercov, dialógy i témy jednotlivých častí. ()

Crucifere

Tomu seriálu něco chybí. Nejdřív jsem se řehnil, pak jsem se smál, poté ale už jenom usmíval a nakonec mě to vlastně ani tak nebavilo. Ve hře mě ale držela hlavně Penny a Sheldon, ale také Leonard má své perly. Poslední série hladinu zábavy o něco zvedli, ale pořád tomu něco chybí. Možná je to i tím, že tak jak mám rád Sheldonův "humor", tak jsem postupem času začal Sheldona i nesnášet. ()

mpet

Po Červeném trpaslíkovy, absolutně nejlepší sitcom. Geniální propojení absolutně geniálních nerdů s realitou a poměrně hloupoučkou Penny. Tato kombinace překvapivě dobře funguje a přináší spoustu vtipných situací a skvělých hlášek. A co je hlavní seriál s postupem času neupadá a spíš získává na kvalitě. ()

Akatinka

Vím, že se The Big Bang Theory lidem často líbí, ale přitom je to moc nepřekvapuje. Souhlasím, je to docela obyčejný příběh, není v tom nic moc nového, to ale neznamená, že to není hodně dobré a že se u toho člověk nezasměje. Podle mě je to rozhodně jeden z nejlepších sitcomů. Řekla bych, že sitcom už v dnešní době nemůže skutečně překvapit, ale rozhodně může být natočen tak, abych se u něj více čí méně zasmála. A když se koukám na The Big bang Theory, tak se nasměju víc než u Přátel. U mě je to rozhodně z nejlepších seriálů vůbec. A ráda bych podotkla, že úpspěch seriálu nejspíše nejvíce závisí na Sheldonovi. Je to postala, která dodává seriálu říz... ()

jirina55

Naprostá špička. Dlouho jsem odolával v domění, že je to další hloupý sitcom, ale pak jsem vydržel celý díl a už to bylo. Byl jsem pohlcen. :) ()

Lujna

Kvalitní seriál, který po šesti sezónách už trochu ztrácí, ale stále patří k tomu co si člověk pustí s radostí a těší se na každý nový díl. ()

Tobias_Sin

Trojice doktorů, jednoho inženýra a jedné ,,obyčejné" blondýny. Když se tohle sejde, tak z toho nemůže vzejít nic jiného, než spousta úsměvných situací, na které se lze dívat znovu a znovu. Vřele doporučuji. ()

pyzma84

Pre mňa jeden z najviac premyslených a naj -ymakanejších sitkomov... Či samotná hlúposť alebo naprostá genialita, vždy, či ladom skladom, je to humorné, trefné a zábavné. ako nakoniec múdrosť je nahá , no povznášajúca...:).. ()

Zanys

Jeden z mála seriálů co mě dokázal pohltit. Díl od dílu čekám na další a užívám si to vždycky na 100%! :-) ()

ForFan

A pořád a pořád se u teorie velkého třesku směju, každý díl má něco, co mě zaručeně pobaví. Howardovy chlípné vtípky nikdy nepřestanou bavit. Taktéž odzbrojující výroky Sheldona, tahle partička je prostě legendární. A milostné básně o Penny raději přenechám jiným básníkům... K mému údivu se mi seriál líbí víc v češtině než v originále... Prostě mi tento seriál přirostl k srdci, nic bych na něm neměnil. ()

miur85

Stalo sa mi to už párkrát, ale normálne som na seba nahnevaný. Tento seriál som od roku 2007 až do decembra 2013 ignoroval, i keď som vedel, že existuje, dokonca som pozeral hodnotenie a vedel som, že je vysoké, ale niekedy sa netrafím do vkusu všetkého, čo tu má také hodnotenie. Vďaka ocinovi a tomu, že som si jednu časť zo štvrtej série pozrel a spozornel, že má to niečo do seba. Samozrejme, jedna časť ma nepresvedčila hneď, skôr naopak, mal som výhrady na hercov (niektorí mi neboli veľmi sympatickí), ale nedal som sa aj tak odradiť a teraz môžem povedať, že som spravil dobre. Nielenže sa mi herci začali páčiť (každí podivín sa tam hodí a hrá to perfektne), ale teším sa na každú časť až tak, že som si stiahol prvú sériu a dnes po pozrení 17. záverečnej čašti tejto série (podotýkam, že som stihol tých 17 častí za tri dni a to pozerám piatu sériu na Dajto a štvrtú na Prima Cool) musím skonštatovať, že je to najlepší a najpodivnejší sitcom za posledných XY rokov. Hodnotenie samozrejme najvyššie, kvalita graduje každou časťou a idem si pozrieť všetky série postupne, lebo samozrejme Full HD, English 5.1 a titulky je tá naj kombinácia. I keď klobúk dole, slovenský dabing potvrdil výnimku, že sem tam je lepší a vydarenejší ako ten český. Odporúčam všetkým, klop klop, Penny, klop, klop, Penny, klop, klop, Penny:-) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění