Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

V.N.

Vem ze stanice metra pět nejdivnějších ksichtů, napiš jim pět nejtrapnějších dialogů který si dovedeš vymyslet, dodej syntetickej smích a první díl sitcomu je na světě. Skutečně nechápu myšlenkový pochody a pohnutky lidí kteří se tímhle dokážou pobavit. Konkrétně tenhle seriál mi byl doporučován z několika stran jako náramná legranda a já tupec jsem několik dílů přetrpěl v domění, že už za chvíli přijde ten slibovaný humor. Nic takového se bohužel nestalo, a já mám takovej pocit že kdybych si z penisu vyřezal letadélko, tak bych strávil těch 23 minut užitečnějším způsobem než sledováním této pop slátaniny, která podobně nepřirozeně jako například komerční rádia, diktuje čím se máme bavit. ()

boombang

Sheldon je opravdu případ... A docela svině. PENNY! PENNY! PENNY! Ostatní géniové jsou také sympatičtí, nejvíc Leonard, který je relativně normální. Ale představitelka Penny mi tam moc nesedí, zato Amy a Bernadette jsou vynikající. Edit: hodnocení zůstává na pěti jen díky prvním cca pěti sériím, po nich už jde zábavnost hodně dolů. ()

donnovann

Snad ještě nikdy (jedině u přátel) se mi nestalo aby mě sitcom dokázal opravdu každým dílem rozesmát. BBT si drží neuvěřitelně po celých 7 sérií pořád stejnou laťku a občas mám pocit že ji pořád zvyšuje a zvyšuje. Bláznivý Sheldon sice svými kousky drží seriál na výši ovšem scény s Howardem a jeho matkou jsou TOP. Uvidíme kam až jsou Chuck Lorre a Bill Prady schopní zajít protože zatím (7 sérií) to opravdu skvěle funguje. ()

Mr.nachos

Tomuhle seriálu jsem dlouho odolávala, ne že by se mi nelíbil, ale nelákalo mě si ho pustit. Dobře, že jsem se jednou tak moc nudila, že jsem si to pustila, protože tohle mě fakt baví. Je to jeden z mála komediálních dílek, které mě baví i po několikerém shlédnutí. A tohle je jeden z mála sriálů, na které se vyplatí dívat v původním znění, protože se to hemží spoustou vtipů a narážek, které v dabingu ztrácí smysl. ()

konysua

Všechny postavy můžu jenom obdivovat, až na jednu, tu pomyslně hlavní postavu. Leonard mi vždycky přišel jen jako stmelovací prvek než jako tahoun veškerého vtipu. Ale co, nemůžu chtít všechno. Nejsem si jist, ale myslím že to byla 3 série, které byla slaboučká, ale jinak je to šílená smršť ukecaného nerd humoru. 9/10 ()

Joe16210

Velmi vtipný sitcom, který spolu se seriálem Jak jsem poznal vaší matku tvoří to nejlepší co lze v současnosti mezi sitcomy najít. :-) Neuvěřitelně skvělé jsou výkony herců v hlavních rolích.... ()

fanik15

1 série: 8/10 2 série: 8/10 3 série: 8/10 4 série: 8/10 5 série: 8/10 Nic převratného nebo dokonalého v tom nevidím ano je to docela zábavné ale to je tak asi všechno. ()

Krahulda

Seriál Teorie velkého třesku patří podle mého mínění k nejlepším seriálům současnosti. Líbí se mi, jaký humor je použit v tomto seriálu. Myslím si a jsem dokonce přesvědčen, že se jedná o humor, který je na úrovni a dává smysl. ()

Sedliak

Poznáte to, keď tak moc chcete, aby sa vám niečo páčilo, pretože máte pocit, že by sa vám to páčiť malo, ale tá chémia stále nejako nefunguje? Asi tak nejak to je medzi mnou a Teóriou veľkého tresku. Nevydržím to pozerať ani tri minúty, lebo vždy ma prepadne taký nepríjemný pocit trápnosti, že to musím vypnúť. ()

vipeerr

Že by mě mohlo něco takového bavit? Nikdy by mě to nenapadlo. Bum. První sérii jsem přežvejknul za 1 den. Samozřejmě že už to mám celé dokoukané, asi 3x. A čekám na další sérii, momentálně s06 a tím bych to asi uzavřel :-) Rozmanitost postav je nezastavitelná, každý díl vymyšlený do posledního detailu. Dávám 5* s naprosto čistým srdcem a klaním se Režii a všem hercům. btw Sheldon ftw ^ ()

voldemorf

Zvyšuji hodnocení na čtyři, protože TBBT na rozdíl od mnoha jiných současných seriálů neztratil nic na vtipnosti. I když je vidět pár těžkostí, s jakými tvůrci seriál drží při chodu, humor je pořád založen na stejné bázi a postavy jsou pořád stejní podivíni, které si člověk prostě musí zamilovat (sice se nijak nevyvíjejí, ale u tohoto typu seriálu se to asi ani nedá moc čekat). Nově přibylá postava Amy je spíše otravná, ale aspoň staví Sheldona do nových situací, s kterými se musí vypořádat, takže nakonec je to pro seriál příjemné osvěžení. Jako skoro u všech seriálů, první série byly nejlepší. Ty poslední ale nesnižují celkovou úroveň seriálu. Pořád se několikrát během jednoho dílu rozesměju, takže svůj účel to plní. ()

Lenii

Jedním slovem jako fakt nářez. Když jsem to poprvé zahlédla v televizi, tak jsem si říkala, co to sakra je? Rozumět tomu nebylo, úplně divný lidi a nějak jsem nic nechápala. Ale pak jsem si jen tak pustila první díl a seriál si mě získal na plný čáře. U každého dílu se skvěle bavím, odreaguju se a i když mám tu nejblbější náladu, tak tohle mi ji zvedne. Určitě je taky dobrý být trochu víc sběhlý v komisech, seriálech, filmech apod., protože seriál hodně odkazuje na spoustu těchto věcí, takže kdo to nezná, kolikrát vtip nepochopí (asi jako moji rodiče:-D!!!, když náhodou kousek zahlédnou v TV), ale jinak nikomu nic jinýho nebrání, aby se skvěle pobavil. Ovšem 6. řada mě zatím trochu zklamává, a proto ... 99% ()

Hawaj

Proč to sleduju, když nesleduju seriály? Jak se vůbec povedlo něco takovýho natočit v Americe? Proč se řežu při těch hláškách až mám křeče a slzy v očích? Jak může bejt ten Sheldon tak dokonale zahranej? Jak může vzniknout sitkom o vědcích kde se dá dělat humor z opravdové vědy bez zjednodušování a klišé? Jak zrovna takovej seriál může bejt populární v Mexiku a Jižní americe? Kde se skrývali tak chytrý tvůrci? Tyhle a mnoho další otázek se mi stále honí hlavou, když to sleduju. ()

helrohir

Po počiatočnej skepse som predsalen aj ja podľahol čaru tohto fakt originálneho sitcomu. Neskoršie série sú však o poznanie slabšie. 90%. ()

anyonecek

Seriál pro všechny věkové skupiny, se spoustou vtipných scénech a někdy dokonce i lehce smutných. V tomto seriálu si člověk najde uplně vše a mnohem víc :). Neříkám že všechny díly jsou naprosto skvělé, samozřejmě i zde to lehce kolísá mezi 4 a 5 hvězdičkami, ale tak to bývá u seriálů s tolika díly. Jelikož mám nasledovaný každý díl minimálně 5x, tak by byla blbost toto nehodnotit za plný počet. Sešla se zde skvělá skupina herců, kteří do té doby než nastoupili do TBBT byli prakticky nonameři a myslim že se vyšplhali hodně vysoko. Spolu s HIMYM a Red Dwarf je toto můj nejoblíbenější seriál. Ještě musím dodat, že je sice osvěžující, že do seriálu přibyly nové postavy, ale někdy mě tam vyloženě štvou a nudí. ()

J*A*M*B*O

Bazingaaaaaa! Originálny nápad dostal tento seriál na vrchol. 4 šprti so svojskými metódami do rozbalili na plné pecky a stal sa z toho celosvetovo uznávaný seriál alebo skôr epos. Zbožňujem Sheldona a jeho herecké výkony či metódy. Šprti to v dnešnom svete nemajú ľahké. Dávam 10/10 bodov. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění