Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Brano odpad!

Stupídny sitcom s ešte debilnejšími hercami. Trápnosťou sa tu určite nešetrí. Vôbec má nenapadá dôvod, aby som dal aspoň jednu hviezdičku. Fanúšikom sa ospravedlňujem, ale mne to také vtipné neprišlo a ináč som nemohol. Nechápem ten zbytočný rozruch okolo toho. ()

RigorMortis

Spočiatku to bolo fajn. TBBT bol správne "geeky", mal švih a typický vedecký humor. Posledných pár sérií sa však z "vedeckého seriálu" stala prachsprostá telenovela, to sa asi stáva každému podobnému seriálu, ktorý vysielajú dlhšie. Škoda. ()

Aethain

Skvělý sitcom, dlouho jsem váhal, ale pak jsem shlédl všechny série a doslova mě vtáhl k sobě :) Ovšem největší zklamání je změna dabérky Penny, tím dílem jsem hodně zklamán. ()

applestar

Líbí se mi inteligentní humor a v tomto seriálu je ho spousta. Sheldon je výborný a hlavně zahraný opravdu na jedničku! Skvělá parta lidí co spolu vytvořili jeden z nejlepší seriálů. Nemůžu jinak než pět hvězd! BAZINGA! ()

mishule90

Při prvním doporučení shlédnout tento seriál jsem opovrhla. Nevím ani proč, ale po delší době jsem se odhodlala podívat na 1. díl a vůbec jsem nelitovala. Naprosto skvělý seriál, který protkaný výbornými vtípky. Už delší dobu patří mezi mé nejoblíbenější. Ať už nesmělý Leonard, strojní inženýr Howard, s ženami nemluvný Rajesh a sousedka Penny a samozřejmě sám sebou zvolený "vůdce" skupiny Sheldon se mi vryli do paměti. ()

Havala odpad!

S velkým očekáváním jsem se na jeden díl podíval. Stejné prázdné žvásty jako Přátelé... o ničem. ()

mirkath1

Z plného počtu jsem musela odebrat jednu hvězdu. Dlouho ocekávaná 8.serie je už trapná a nestála za nic. Jako by došel humor a dech. Myslím, že to mělo skončit 7.sérií. ()

Vocoun

Skvělý a vtipný seriál, s velmi vtipně napsanými postavami. Alespoň teda první 4-5 sérií :) Co totiž na začátku skvěle funguje, že se člověk neudrží a prostě se směje od začátku do konce, se postupně vytrácí. Je to tím vývojem postav. Neberte mě zle, normálně mám rád, když se postavy nějak vyvinou, ale tady to úplně zabilo seriál. Všechno co dělalo každou postavu vtipnou a svou je pryč. Z robota Sheldona se pomalu ale jistě stává člověk co už dokáže vyjádřit lásku, polibky a podobné. Z úchyla Howarda se stal spokojený manžílek a astronaut. Ze stydlivého Raje už je taky docela normální vědec. A vztah Penny a Leonarda není třeba komentovat, pořád dokola. A Amy fakt ze srdce nenávidím, je těžce nevtipná a co dostala více prostoru, šel seriál dost do kopru. No když to shrnu, další výborně napsaný seriál, který se ovšem těžce přetahuje a momentální 8. série už je tak zoufale nevtipná, že je skoro nekoukatelná. A když už se nedá dívat ani na Penny s tím novým účesem, tak to je vrchol :) Takže stejný problém jako HIMYM, Supernatural a spousta dalších. Přetažené a tím pádem rozdělené na dvě části - Vtipná a nevtipná. Ale protože té vtipné bylo zatím pořád více, tak nechám 4* a 78%. ()

Vojtarr

Jeden z nejvtipnějších seriálů současnosti. Dává příležitost méně známým hercům, kteří se proslavili díky tomuto seriálu. Dnes je to poprávu jeden z nejoblíbenějších seriálů. Pokud si chcete spravit náladu, pusťte si tento seriál a na všechny starosti zapomenete. ()

ac1976 odpad!

Matka jedného z pošukov: Ako to, že si mi nepovedal o vzťahu s touto okúzľujúcou ženou, ktorá nemá vysokoškolské vzdelanie?! On na to: Ako to, že si mi nepovedala, že mi zomrel pes?! Hahahahahahahaha (to bol výbuch umelého smiechu) 2.najobľúbenejší seriál? Nudná, priblblá, málo vtipná sračka s hádam najpreceňovanejšou TV bukvicou v histórii! Toto nezachráni ani Kaley, ktorá vyzerá celkom k svetu! Bazinga! ()

PajinkaKox

Tak jo, odbráno z oblíbených. Ze začátku jsem se opravdu dobře bavila a byl to pro mě super seriál. Ale co se posledních pár sérií týče, neměli je radši točit. Sice to není tak hrozné jako třeba u poslední série How I Met Your Mother, ale tahle nastavovaná kaše mě už spíš nudí, než baví. Předvídatelný děj, situace vyhnané do zbytečných absurdností.. Tady už se to novýmy díly jen zhoršuje. Škoda. ()

Daertelon

Napsáno před sedmou sérií: "Konečně seriál z intelektuálního prostředí, který si hraje s dennodenními starostmi možná až příliš chytrých lidí. Shlédl jsem všechny díly a některé několikrát. Skupinku vědátorů si nelze nepustit k tělu. Vtipné a bryskní narážky na fyziku, matematiku, astronomii a mnohé další vědy, kterým málokdo rozumí, ale když už, pořádně se nasměje. Jednotlivé postavy se postupem seriálu mění, z oplzlého a permanentně nadrženého Howarda se stává usedlý a šťastný muž, z Leonarda milující a oblíbený kamarád, ze Sheldona člověk a z Raje gay se slabostí pro drobná plemena psů. Není to skvělé? Doufám ale, že reputaci si nepokazí tím, že bude ždímat humor dál a dál, až nakonec bude trapný. V nejlepším se má přestat, Chucku!" Napsáno dnes (3. 3. 2016): Chuck si to pohnojil a dovedl Teorii až na dno. Vyždímal vtipy a vaří z vody, snad pro prachy, snad pro naději na nový rozkvět seriálu. TBBT se zřítila do bahna a nemůže se dostat ven. Stává se z ní debilita s hýbajícími se obrázky na pokračování. Bohužel hodnotím kladně jen prvních pět sérií. V nejlepším měli přestat. ()

Berty00

S počiatku naozaj "geniálny" seriál ktorý postupom času stráca na svojej kvalite...A prečo som ho nazval geniálnym? Svojim suchým humorom ktorý väčšine ľuďom ani nepríde vtipné a svojim vykreslením jednotlivých charakterov spočiatku je geniálny no postupo času(je to príčinou Sheldona Coopera) stráca na obrádkach...Každý si tam nájde svoju obľúbenú postavu ( Mne osobne sa najviac páči postava Howarda Wolowitza) ...No úspech slaví tento seriál predovšetkým kôli Sheldonovi Cooperovi a Penny...Sheldon je génius bez štipky humoru a Penny...Tak tá je fajná...Postava Leonarda Hoffstetra je už vedľajšia,povedal by som že je to taký Robin a Sheldon je Batman...Samozrejme v každej geekovskej partii sa nájde outsider a tu to je Howard Wolowitz ktorého robí nerovnocenným jeho titul...Postupom času Sheldon začína viac chápať život (hlavne vďaka Amy) a preto seriál už stráca ten šmrnc...Seriál sa dostal aj do povedomia kôli nezabudnutelným hláškam no to je asi tak všetko..Mňa osobne seriál baví a rád ho pozerám... ()

AgnesDee

Je to dobrý seriál, člověk se u něho nasměje a pokud dobře posloucháte i ty chytrý řeči, tak je možné, že se i něco naučíte. Ale je šílená škoda, že je to hodně obdobné, jako dnešní české seriály. Nedovedu si představit, že to bude mít nějaký konec, protože tohle prostě nemá už jak skončit. A když to jednou skončí, tak to bude hodně stupidní. Ale jinak je to velmi dobrý seriál a pět hvězd si zaslouží. ()

kslaww

Co dodat jeden z nejlepších sitcomů všech dob...pro mě nejsou slabší řady...všechny postavy mají co říct do děje...a kdo to táhne samozřejmě víme :-) ()

mrclTV

The Big Bang Theory vhupol do sveta seriálov - jednoducho ako veľký tresk. Istým spôsobom, tam kde ostatné seriály končili TBBT iba začínal. Narážam na postavy, pri ktorých si uvedomíte, že Leonard by v inom seriáli bol ten podivín, lenže tu je naopak ešte ten najnormálnejší. TBBT nadvazuje na trochu podobných britských ajťákov a ešte pridáva ďalšie mmnožstva nerd humoru, vysokoškolských patálií a absurdných situácií. Body plus dostáva aj za občasné cameá osobností vedy a sci-fi. Bohužiaľ, ale asi budem musieť ubrať z maximálneho hodnotenia pretože s postupom času sa miestami vytráca vtipnosť, ktorá je nahradzovaná postupným opakovaním scénok, ktoré časom zovšednejú (každú sériu príde na jednu časť Leonardova/Shledonova mama, Stuartove neustále samoľutovanie, alebo pravidelné vracanie sa k prvotným vtípkom - Sheldonove miesto na sedačke, Penny a jej herecká kariéra, Rajove narážky na Indiu....) a zo seriálu sa tiež stal druhý Dva a pol chlapa Chucka Lorra. Nerďácky humor je na ústupe a do popredia sa čoraz viac dostáva paródia na vzťahy a ich krkolomné riešenia. Ale uznajme si, toto ide napríklad Two and a half men lepšie. ()

BoB.2

Jak se z nerdu stavaj obyčejný kluci a začnou se v tom motat ženský,svatby a děti jde to do kopru z 5* dávám 4* ale spíš 3*. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění