Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Erik7595

Až tak tragicky už to nevidím, nehovorím, že som si to zamiloval, ale sem tam si nejakú tu epizódu pozriem, pričom sa bavím celkom slušne. Ale o nejakej závislosti nejde hovoriť, ale na zabitie volnej chvíle ideálne. _________Nedokážem si predstaviť pozerať to 160 dielov. Pozeral som asi len jednu sériu v čase vysielania na slovenskej komerčnej televízií a bol to trapas. Ak som sa zasmial, tak to bola výnimočná udalosť. Nerozumiem popularite tohoto "fenomenálnemu" seriálu v súčasnej dobe. Pre mňa zúfalo nevtipné, suché, často aj trápne s maximálne nesympatickými postavami. Snaźil som sa tam nájsť to, čo tu vidia ostatní, ale jednoducho toto ide úplne mimo mňa. ()

LuccinyFilmy

V prvních několika sezónách to byl vtipný seriál o partičce kamarádů s PhD, pak ovšem došlo k nevyhnutelnému posunu a rozšíření obsazení, až jsme se dostali do nudné břečky neustále se opakujících vtipů a čím dál tím méně sympatických postav. ()

Jennifer67

Škoda mluvit, seriál mě bavil moc tak do 4 série. Pak už to začalo upadat. Trošku to dávám za vinu ženským postavám které ze seriálu postupně vysály veškerý humor, ironičnost a originalitu. Teď se můžu podívat na Zoufalé manželky a s kapkou alkoholu nepoznám rozdíl. ()

Paul_cz

Je to docela zábava. Nijak sofistikovaná, nijak extra ambiciózní, ale u většiny dílů jsem se zasmál a pobavil.Nicméně čeho je moc, toho je příliš, vidina celkově 12 sezón mě neláká. Dropped po osmi sezónách. ()

dee.n

Mám to s tímhle seriálem jako na houpačce, dokonce jsem si s ním musela dát pauzu, protože mi přišlo, že hrozně upadl. V době, kdy se neřešilo nic jiného než vztah Leonarda a Penny, musela jsem se přestat dívat, ale poté, co se vzali, už se na to dá koukat. Penny mi pořád přijde nevtipná a vtípky tlačí na sílu, ale! Je zde spousta jiných postav a humoru, který je fakt boží. Sheldon je nejlepší komediální postava, co znám. Zbožňuju ho. V Amy se mu našel perfektní protějšek. Ostatní postavy, které jsou pro mě vedlejší, mě někdy štvou, někdy ale také pěkně zahýbou dějem a jsou pořádně vtipné. Jasně, seriál se posunul od prvních řad úplně jinam, ale stále si udržuje fajn kvalitku a zasmějete se u něj stoprocentně. Jo, ale seriál je nutno sledovat s titulkama,nebo v origiále, jinak je to opravdu nemyslitelné. Jediní, koho omlouvá, že se na něj dívá s dabingem, jsou slepí lidé. ()

Bezda202

Po Walking Dead další seriál, na který se přestávám dívat. Už je to fakt nekoukatelný a trapný. Do 6. série 4*, poté už je to tak od 1-3*. PS: Melissa Rauch je snad nejotravnější herečka historie... ()

bongazkongaa

Jestli se na to za chvilku nev*serou, tak to bude něco. Je to čím dál větší trapárna a vtip někam utekl tak u 6. série. Poslední díl 11. série byl opravdu extrémně podprůměrný. Poslední 4 série jsou stěží na 3*. ()

Sygauras

Ze začátku kvalitní "nepochopitelný" humor. Jenže pak se natočily další série a dopadlo to přesně podle standartního grafu. Humoru ubylo a začaly se řešit vztahy a bylo po srandě. Takže za 1, 2 a 3 sérii nějaké body jsou, pak už bych musela hvězdy hodně ubírat - po pár dílech z 5 série bych musela dát odpad. Postavy se staly otravnými adepty na pár kopanců do hlavy. Tak jak byl Sheldon ze začátku prostě "jiný" tak byl postupem času nejotravnější postavou. To už prostě není člověk co má svůj zvláštní svět ale naprostý kretén. ()

Klajnik odpad!

Seriál od blbých lidí, co hrajou chytrý lidi, pro blbý lidi, aby se cítili chytrý. A nevím, proč ten sitcomovej smích zní, i když zrovna nikdo nic vtipného nepronesl. ()

kamil.i

V počiatkoch mi tento seriál prišiel ako neveľmi originálna napodobnenina IT Crowd, kde sa sem-tam podaril nejaký vtip, no väčšinou sa dali predvídať a mal som z toho trápny dojem. Dal som tomu ešte niekoľko šancí. Ku koncu mi seriál prišiel ako neveľmi originálna napodobnenina Priateľov, kde sa sem-tam podarí nejaký vtip, no väčšina sa dá predvídať a stále z toho mám trápny dojem. Veľký posun to teda nebol. ()

Lilloos

Bylo to fajn...Jenže od seriálu s dvanácti sériemi bych zkrátka v závěru čekala trochu větší emoce. Problémem ale není jenom konec, celková úroveň seriálu už od prvních řad upadá. Respektive neupadá, ale tak nějak se okouká a člověk si na tu bandičku magorů prostě zvykne a po tolika letech už ho ničím nepřekvapí, ať se snaží sebevíc. Takže pokud zrovna v televizi nic jiného nedávají, proč ne, ale do mého top výběru se určitě nezařadí. Nejoblíbenější díly: 2x15, 2x20, 3x15, 4x20, 5x7 ()

Greg25

První tři série byly naprostá bomba, do šesté stále naprosto suprový seriál, okolo sedmé řady jste si začali říkat, jestli tuhle sem tam vtipnou vztahovou telenovelu vydržíte, okolo deváté řady jste to skoro vzdali. Přetažený seriál, který postupem let ztratil svoje původní téma a vyvinul se v překvapivě nudnou vztahovku (od deváté série vyloženě trpím u zápletek Howarda a Bernadette a není to vina jejich představitelů, z toho prostě nešlo vyždímat víc). Přesto kultovní sitcom to rozhodně je, i když já osobně reprízuji jen do osmé řady. 90% ()

Sunny.69

Všechny série, než si hlavní hrdinové rozhodnou pořídit parntery/ky a děcka, jsou skvělé a zasloužily by samostatné hodnocení. Další série se pokazily právě tím, že se zde objevily tyto nové elementy (too much partnerských vztahů a debilní děcka), a ztratily na kvalitě. ()

tom.cube

Seriál, který jsem měl po první 3 sezony velmi rád, geekovské zaměření a správně pošahané postavy z něho dělaly velmi originální počin. Bohužel tvůrci se během 4. série rozhodli onu povedenou "geek show" přetransformovat na vztahovou komedii, což se mi osobně vůbec nepozdává. Chápu motivaci autorů, masy tohle mají rády a oblíbenost seriálu o tom svědčí. Howard a Leonard dostali holku a jejich postavy jsou téměř zabité, veškerá zábava stále stojí na "Sheldon je magor", nově navíc na "Amy je taky magor" a mě už to prostě pomalu začíná nudit... 5* hvězdiček nechávám, ale vyřazuji z topky. ()

melloun

Některé seriály se nedají popsat, některé se prostě musejí vidět. Tato partička podivínů je pro běžného smrtelníka, netknutého jakýmkoli vývojovým směrem techniky, opravdu nekonvenční. Těžko někoho vypíchnout, když každý je něčím "dokonalý", ale myslím, že nejen pro mě je nejvtipnější postavou "shiny" Sheldon (C3PO). Samozřejmě nesmím zapomenout na překrásnou sousedku Penny, která tomu všemu dává jiný rozměr, pátý nebo snad šestý? My neznalí teoretické fyziky se pak necítíme tak hloupě, ač to mnohdy nejsme ochotni přiznat. ()

ypres.bass

Vždycky jsem si myslel že mým seriálovým dvojníkem je Chandler z Přátel ... není od té doby co jsem poznal Leonarda! Velkým mínusem, ale zárověň i plusem je Jim Parsons - díky jeho přesvědčivému pojetí jsem postavu Sheldona začal nesnášet už po polovině úvodního dílu. ---85% ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění