Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Foxhound#1

Někde tento seriál považuje za přeceněný, já si dovolím nesouhlasit a naopak za přeceněný považuju HIMYM. TBBT je naprosto luxusní komediální seriál. Ústřední pětice v čele s Jimem Parsonsem alias Dr. Sheldonem Cooperem podává skvělé výkony, hlavně Jim. I když jsem zastánce dabingu, tak v tomhle případě musim uznat ba varovat, že dabing tohoto seriálu výrazně zabíjí celkový prožitek. So, have fun and BAZINGA! :D ()

Greny

nu což, něco nového to přineslo. Já se dobře bavil a samotný nenáročný děj mě prostě dostával. Přesně tohle potřebuji po náročném dni :) ()

Schuldiner

Nemůžu si pomoci, toto mi vtipný nepříde a vzhledem k tomu, že jde o komediální záležitost, je to asi špatně... Je to dost přehrávaný, ale až trapně.. Těch pár dílů co sem viděl mě naprosto odradily od těch ostatních. --- 25.11.2011 - Po náhodnym shlídnutí dalšího hluboce nevtipnýho dílu mam skoro tendenci tomu udělit hodnocení ODPADU!!! Až jednou náhodně shlídnu další díl, definitivně se rozhodnu... ()

Prochy38

Po dalších dvou sériích musím své hodnocení upravit. Ze silných 4* dávám zaslouženou 5tou. Protože narozdíl od HIMYM tento sriál nejen, že drží laťku sobě nastavenou 1. sérií, oni dokonce dupou na plyn a díly jsou lepší a lepší. 4ice hlavních hrdinů jsou jeden větší typoň než druhej. Fakt můžu každýho z nich! A K. Cuoco? Není to úplně můj tyo ideální kočky, ale to, co předvádí v tomto seriálu, je fakt paráda! 5* jasných a zasloužená 10. příčka v žebříčku nej seriálů (08/2011). ()

venom14

Nevím proč,ale už asi měsíc přemýšlím,jaký komentář k tomuhle seriálu napsat.Pořád mě nic nenapadlo,tak prostě jenom napíšu že je to zábavný seriál a mile mne překvapil,hlavně postava Sheldona je skvělá. ()

Rendiss

Ajťáci po americku. Velice povedený sitcom. Haward, žid, který se snaží za každou cenu najít dívku, ale stále bydlí u matky. Raj, Ind, který nedokáže mluvit s atraktivní ženou, pokud není pod vlivem alkoholu. Leonard, inteligentní vědec, který bohužel někdy až trpí díky svému spolubydlícímu Sheldonovi. Sheldon, všeznal, všeuměl, vševěděl, jen snad nevěděl nic o normálním životě průměrného člověka v Americe. Skvělá situační komedie, jen s nějakými mrtvými pasážemi, které ale opravdu nezastíní ty vtipný. ()

quelhar

Doufejme, ze se serialu vyhne osud HIMYM a neprijde pad na zem v seriich od ctyrky vyse. Zacatek ctvrte serie je trosku rozpacitejsi, ale porad to je jeste velmi vtipne a jen malokdy trapne. ()

Wishkah

Postava Sheldona je nepříjemná a obrovská svině. A Jim Parsons ho hraje s takovou chutí, že pobaví jediný jeho pohled do kamery. Přesto i tak je mým osobním favoritem Raj Koothrappali. Líbí se mi jak třeba celý díl mlčí a pak najednou pronese jednu větu nebo slovo a člověk se může potrhat smíchy. Jen tak pro příklad - Do ticha, kdy si každý dělal svoje najedno Raj pronese :"Myslíte, že Elastička z Úžasňákových používa antikoncepci a nebo si sama uděla kondom?" - V tu chvíli sem se mohl po.... ()

VonoXX

Ze začátku jsem opravdu seriál neměl moc v oblibě. Nucený smích a jednoduché vtipy mě ze sedadla nezvedaly. Ale další a další sérií získal na originalitě a "dospěl". Každý další díl je čím dál lepší a převzal velmi přesvědčivě otěže nejlepšího amerického sitcomu součastnosti po How I Met Your Mother, který pomalu a jistě padá do šedi a nudy. [92%] ()

Disease

Hodnocení v rámci 1. a 2. série. Postupná snaha o přiblížení masám novější díly poněkud degraduje. Pátá série je tak na 1*, jenom Halloweenová epizoda za něco stojí. Šestá série sice nedosahuje kvalit prvních dvou, ale v podstatě všechny díly jsou zábavné. ()

Jorge-Z

Opravdu geniální seriál z prostředí geeků. Stačí jeden díl kdy Sheldon zaperlí a strčí celé IT Crowd do kapsy. Sheldon je opravdu hodně impozantní seriálová postava. Jeho genialita, jeho místo, umíněnost a "smysl pro detaily" (Monica z Přátel je proti němu hadra), komiksová trička či memorabilie z filmů snad nemá obdoby. Každým dílem se seriálu dostávám pod kůži víc a víc (asi si koupím xbox 360 a začnu pořádat Halo večery). Z postav se mi pak dále nejvíc líbí Rajesh "Mocca" Koothrappali. Je tichý, nemluví se ženami, šeptá Howardovi do ucha, ale co z něho vypadne to fakt stojí zato, ještě k tomu ten úsměv a indický přízvuk. Ovšem i ostatní postavy mají co říct a určitě nejsou do počtu (Penny bych bral). Jinak pokud se chcete opravdu zasmát a ocenit rétoriku Shledona, nepouštějte si dabovanou verzi, přijdete o hodně. Hodně velká konkurence pro můj žebříček v seriálech, leč Přátelé jsou asi nedostižní. A nějakou hlášku na závěr? Je jich tolik, že nevím kterou bych upřednostnil. Bazinga! ()

iampatrik

Nesnáším sitcomy (snad kromě klasiky - Přátelé), nikdy jsem tomuto "stylu" nepřišel na chuť. Ovšem TBBT to dokázalo. Upoutá mou pozornost, pobaví i rozesměje. ()

Chandell

“Podle naší Dohody spolubydlících se laskavě zdržte hlučného smíchu, cinkání skleniček a slavnostní střelby.“ --- Ke sledování TBBT jsem se dostal víceméně náhodně, ze začátku mi to přišlo jako solidní sitcom, 3. řada ho zařadila do průměrné šedi. Ovšem při právě skončivší 4. sérii jsem se už bavil opravdu výborně, především při scénách, které si dělaly škodolibou srandu ze Sheldona (díl s karetním kouzlem byl vskutku geniální!)… Protože toho chlapce bych musel zřejmě zastřelit :), nicméně nutno přiznat, že je to právě jeho postava, která dělá TBBT tím, čím je. A když se k němu přidá Amy Farrah Fowler je o zábavu postaráno. ()

vander19

Fantastická postava Sheldona, neskutočne chlípny a závislý od svojej matky Howard, tichý Rajesh, a mne osobne dosť často idúci na nervy Leonard tvoria partiu vedcov pre ktorých normálne veci sú abnormálne náročné a abnormálne náročné jednoduché. Ale každá séria má aspon 7-8 častí ktoré my tlačia od smiechu slzy do očí, neskutočné story okolo WoW hlavne v podaní wolowitza a koothrpaliho kde si kompenzujú svoju hanblivosť pred ženami....a samozrejme Penny, len škoda, že akosi slečna začala priberať od tretej série....Ps: byť na Leonardovom mieste tak som za vraždu vo väzení, kvôli tej zmluve o spolubývaní by som Sheldona zabil....Ale pri máloktorom seriály tak túžobne čakám na vydanie ďalšej série ako pri TBBT snáď len HIMYM ()

ondrula

Chvíli se mi to zdálo být poměrně vtipné. Po čase mi tam ale začaly vadit stereotypy jednotlivých postav a neskutečně mi to kazil ten způsob komiky, kdy kamera někoho zabere, postava řekne vtipnou hlášku a udělá významnou pauzu, aby mohl zaznít předtočený smích. Po čase to začne člověka dost srát. Postupem času se tenhle obludnej "humor" pořád opakuje do zblbnutí. Jeden z geeků (už zaplaťpámbu nevím, kterej je kterej) je beznadějně zamilovanej do krásný sousedky a dlouho mu nedochází, že blonďatý mindičky holt nemrdaj s looserama (navíc prckama), a tak furt jen smutně kouká přes svoje obludný brejle a zamilovaně vzdychá. Jenže světe div se, scénárista potřebuje nějaký dějový vývoj, takže holčička s nerdem skutečně asi ve 3. sérii mrdat začne. Do tý chvíle jsem na to koukal proto, že to sledovala moje přítelkyně, ale pak už jsem nemohl, byl to na mě už moc silnej tabák. Rád bych ještě vyzdvihl nepatřičnost motivu šviháctví dalšího geeka (toho co je učesanej jak kokot), kterej je nejspíš navzdory svý genialitě příliš stupidní na to, aby si uvědomil, že fakt není James Bond. No a do třetice mě tam sral ještě ten Indián, kterej nemůže mluvit tehdy, když je nablízku nějaká žena, to je vážně k popukání, muhehe. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění