Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

bloodcountes

Dlouho jsem odolávala, ted jsem to skoukla jedním vdechnutím a jsem naprosto nekriticky nadšena. A už se těším na devátou řadu za pár dní!!! Sitcomy obecně ráda nemám, ale tohle je prostě žůžo, jeden potřebuje trochu toho čistícího balastu do mozku a tenhle je pro mě jako dělanej. Svět, kde se chytám, kterej chápu a s kterým se v mnohém ztotožňuju (btw už dávno mi říkali, když jsem něco prohlásila, že mluvím jako Sheldon a já jsem netušila, o co jde:))) Ne že bych byla až tak geniální, abych se pokoušela vyřešit problém temné hmoty, při níž se protony nerozpadají, ale je fakt, že se asi občas jako Sheldon chovám:)) Kromě nepřekonatelného Jima Parsonse velmi oceňuju i Johnnyho Galeckiho a Mayim Bialik - tedy Leonarda a Amy. Ale i veškeré ostatní postavy jsou dokonalé a perfektně napsané. Prostě TBBT je moje srdcovka a dala bych i šest hvězdiček:) ()

Terezinka198 odpad!

Nic mě na tomto seriálu nezaujalo - to, čemu se ostatní smáli v pozadí, mi vtipné nepřišlo. Přišlo mi to spíše k pláči. Nebo se neumím smát, jak o sobě tvrdím už několik let. ()

Varan

Co říct... jeden z nejlepších seriálů poslední doby, každý díl vtipný, každá nová série ještě lepší. Prostě nejlepší seriál. ()

Pan_Kostka

Teorie je můj oblíbený komediální seriál. Je to seriál u kterého si sednu, odreaguju se, odpočinu si a trošku se zasměju. Mám rád více podobných seriálů jako Průměrňákovi, Goldbergovi a Přátelé, ale tenhle je z nich nejlepší. Prostě je to parta klasických nerdů, co jsou geniální fyzikové a jeden inženýr. Jsou, ale taky trochu blázniví v tom jak jsou zběhlý ve sci-fi a fantasy komiksech, filmech, seriálech a hrách. Rozhodně to nejsou kluci, co si zrovna jentak vejdou do baru a zbalí první kočku jakou uvidí, naopak, když se do jejich života dostane žena, nedej bože více žen, tak z toho vzniká kopec zábavy. Samozřejmě zábavu taky hodně zajišťuje Sheldon :D. No možná je v tom seriálů snad vtipný každej a všechno a tohle dokázali natáhnout na 12 let. Dokonce jsem brečel, když jsem viděl poslední epizodu a pak i rozlučovací díl s herci Leonarda a Penny. Zkrátka je to neskutečný. ()

kwoky

Začátek je svěží, plný skvělých hlášek a nápadů. Pak se z nějakého důvodu scénáristé rozhodli začít vrtat v tisíci a jednom vztahovém problému. Od sedmé série to začne citelně slábnout, postavy se stávají víc a víc otravné - třeba Bernadette je vysloveně zlá. A od osmé série dál už mě seriál zase tak moc nebral, vtipy byly slabší a do sledování jsem se musel trochu nutit. Za největší vadu na kráse považuji přidaný smích za každou druhou větou. ()

Shimargh

Dokud je to nerdí zábava v prvních pár seriích, tak je to jasnej plnej počet hvězd. Bohužel se z toho nakonec stanou Přátelé a jde to celý do kopru…škoda. ()

Phorbo

Todleto je maximální seriál. 100x lepší než IT crowd. Prostě k tomudle se nejde nevyjádřit... hustota ....... "Hele já to zkusím. Vytoč ... Mickflounou Mikflooniloo." "Vytáčím Rajeshe Koothrappaliho." 10/10 ()

Dallas

Hodnotím prvých deväť dielov čo som videl. Pozrel som prvý a hned aj ďalších osem. Nemohol som to prestať pozerať. Totálna paráda. "Geekovský" humor je tu vyšpičkovaný ešte viac ako v IT Crowd a to som informatik. Nič mi tu nevadí a chcem ďalšie diely inak niekomu rozbijem hlavu svojou mysľou :))). Nemôžem inak, len to doporučiť. http://www.youtube.com/watch?v=TZc6nPHH0oY ()

4everMan

Our whole universe was in a hot dense state, Then nearly fourteen billion years ago expansion started. Wait! The Earth began to cool, The autotrophs began to drool, Neanderthals developed tools, We built a wall (we built the pyramids), Math, science, history, unravelling the mysteries, That all started with the big bang! ()

Weider

Tento seriál mě rozhodně nějak extra nenadchl. Je to moje náhrada za IT Crowd, jelikož si ještě na 4. season budu muset počkat :(. Rozhodně se to ale IT Crowd nevyrovná, jak tu mnozí píšou. S tím určitě nesouhlasím. Pohodový sitcom na odreagovaní - nic víc The Big Bang Theory není. Mé osobní hodnocení - 70%. ()

evil_ryu

Krásne dialógy, aké len tak niekde neuvidíte. Skvelý nerdský humor. Veľmi príjemný seriál na nudné večery (občas i rána a poobedia). ()

22matelko

Big Bang Theory som začal pozerať nedávno a už je to jeden s mojich naj. seriálov. Veď prečo aj nie, keď sa nastahuje oproti fyzikom Leonarda a Sheldona sexi Penny razom idete do kolien . Sheldon milovník vlakov je strašný puntičkár všetko musí mať do najmenšieho detailu na svojom mieste a penny je stračná bordelárka. Leonard sa zese do penny na prvý pohľad zalúbi ale nedokáže ju pozvať na rande. No akeď k ním prídu na návštevu ich dvaja kolegovia Howard sukničkár s vzhladom ropuchy a Rash Ind ktorý nedokáže prehovoriť so žiadnou ženou pokial nieje opitýtak nastane niečo viac než zábava. ťažko opísať tento seriál musíte si ho sednoducho pozrieť. Vrele doporučujem ale pozor treba pozerať v originále s tiulkami, pretože s dabingom stráca tento seríál strašne veľa na kvalite. ()

Darksophie

Už dlouho jsem se takhle nezasmála... trošku mě sice děsí, že v některých pasážích se v nich vidím, a to jsem si do teď říkala, že jsem celkem normální, ale čert to vem =)... Ah, gravity, thou art a heartless bitch. ()

Martin_W

Jeden z nejlepších Sitcomů současnosti, u kterého se solidně bavím. Sice připomíná IT Crowd, ale humor je hodně odlišný a zdaleka lepší. Seriál se řadí k těm, které mě dokáží naprosto rozsekat svým (občas prostým) humorem. Od začátku seriálu můžeme sledovat, jak se postava Sheldona mění z naprostého, zarytého nerda, na docela již prostého geeka. Ať už si kdo chce, co chce říká, seriál mě pořád baví a občasné výkyvy kvality mi vůbec nevadí. Nečekal jsem vůbec, že by seriál mohl mít 5 sérií a být pořád vtipný. 1. Série - 94%, 2. Série - 96%, 3. Série - 94%, 4. Série - 95%, 5. Série - 93%. Celkem - 86% ()

chim.chim

První řada ve mně nejdřív žádné velké nadšení nevyvolala, u druhé už jsem se bavila víc, ale teprve třetí úplně žeru. Sheldonův opilý projev nebo 'Buzinga!' v balónkovém bazénu jsou nezapomenutelné momenty! Právě Jim Parsons a jeho dokonalý Sheldon Cooper mě u seriálu udrželi, za což jsem strašně ráda, protože napodruhé už mi i starší episody připadají perfektní. ()

Pt&k

Pro mě naprosto jedinečný a geniální seriál! Skvěle postavené charaktery postav, špičkově vymyšlené zápletky a každý díl nabitý gegy od začátku do konce. Na tento seriál se koukám jedině přes den, protože v noci budím smíchem celý barák. Nemám co vytknout.... pro mě THE BEST... ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění