Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Carcooli

Musím přiznat, že první díly mě vůbec nezaujaly. Na tenhle seriál je nutno si zvyknout. Potom jsem se stala ale velkým fanouškem a některé scény mě doslova dostaly do kolen. Nejlepší je samozřejmě Sheldon, hned za ním Amy a pak Rádž. Povedený je také český dabing. "NAŠE DĚTI BUDOU NÁDHERNÉ" - "A taky imaginární" :) ()

Kivis

Po těch letech, co nám Big Bang docela často běží jako kulisa k jiným činnostem, už si troufám hodnotit. Pamatuju, jak z toho bylo spousta lidí uhranutá už někdy kolem roku 2008, ale já nějak neměl chuť tento seriál objevovat. Poprvé jsem asi tři díly BBT viděl až někdy v roce 2010 a přes pár dobrých vtípků mě to nijak moc neoslovilo. Na chuť jsem téhle partičce přišel až kolem roku 2014, když nám doma díky Prima Cool začal sloužit jako ona zmíněna kulisa. Směju se u něj docela pravidelně, někdy i víc než přítelkyně, která se mi ho před těmi mnoha lety jakožto velká fanynka snažila podsunout. Mám i své oblíbené díly a oblíbené hlášky, kterým se zasměju, i když už to opakují třeba popáté. Z BBT se nikdy nestal seriál, ke kterému bych si pravidelně sedl s brambůrkami a těšil se na každý další díl, ani seriál, u kterého bych zhltnul deset nebo dvacet dílů v kuse. Jako podkres je to ale více než dobrý. ()

10doktor10

Nechápu co na tom lidé vidí. Další z mnoha podobných amerických seriálů, kde dva šašci vypouští rádoby vtipné hlášky.... Velmi trefný komentář napsal "Tom Riddle" ()

faborka

Viděny všechny díly až dodnes. Z vtipné situační komedie zabarvené do scifi hávu a řešící i závažnější věci se stala vztahová soap opera čtyřicetiletých až padesátiletých lidí. Dvě hvězdy za první čtyři řady. ()

soukyd33

Konečně seriál pro generace fyziků, matematiků, chemiků, laborantů v oboru lékařství a mnohem více. :-) Žádnou chybu jsem nenašel, všechno do sebe zapadá a navazuje na sebe dokonale. Seriál navíc stupňuje intenzitu mezi postavami, a to je ještě více super. Herecké výkony jsou super, a divím se, že vůbec ty scény dokázali natočit. :-) Velmi jsem se bavil, a to už od začátku. Škoda je že tento seriál už končí. :-( Pochybuji, že bude někdy podobný. Poznámka: Důstojné a dokonalé rozloučení s herci, štábem a celým světem The Big Bang Theory. 👍🙂 Děkujeme. 👍 Doporučuji. Hodnocení 100% 👍 Hvězdiček 5 ()

ssarka

První 3serie neuvěřitelně boží, navíc v originále jsem měla křeče od smíchu.... dál už se to jen opakuje,ale i tak skvělý sitcom ()

entronov

Partička vědátorů žijící si své nevšední životy. První série jsou naprosto dokonalé, ale přibližně v polovině se ze seriálu stává spíše romantická komedie, která ztrácí jiskru. Kvalita tam pořád je, ale není to ono. Každopádně jeden z nejlepších seriálů bez debat! 9/10 (Poslední série jsem ještě neviděl) ()

asdfasdf

18.5.2019 v 20:55 jsem se dodíval na poslední epizodu tohoto seriálu. Po pár předchozích trošku divných epizodách se konečně dostavily epizody, které byly zase na úrovni, kterou seriál měl před tím a jako rozloučení se seriálem velmi dobře udělané. Zvláště úplný závěr poslední epizody mě velice překvapil a potěšil, toto vymysleli velmi dobře. Vzpomínám si, že když jsem v televizi občas viděl kousek z některé epizody, tak mě to moc nebralo, ale před tím, než jsem se rozhodl dát seriálu šanci, jsem viděl právě v televizi jednu z epizod, která mě podivuhodně nějak bavila. Tak jsem se pustil do seriálu od začátku a musím říct, že jsem nelitoval ani jednoho dílu. Spousta amerických komediálních seriálů je dělána v takovém stylu, že je těžké některým věcem uvěřit, ale toto na mě působilo tak uvěřitelně, až jsem nakonec dospěl k závěru, že tento seriál žádný ze seriálů podobného rázu nemá šanci překonat. Spojení humoru, vědy a trošku zvláštního vědce (popř. vědců) je taková kombinace, která je jedinečná, jinak jsou všude buď opilci, zazobanci, rodinné hádky,.... Na jednu stranu mě sice mrzí, že byl seriál zrušen, ale věřím, že ta osoba, která za tímto stojí (její jméno si popřípadě zjistěte sami), věděla, co by se pravděpodobně stalo, kdyby pokračovali dál až do nekonečna....... Takže nakonec jsem i rád..... Prokreslení jednotlivých postav je geniální a jsem i rád tomu, že občas přidali i nějakou novou postavu, čímž krásně seriál oživili a ne jak v některých seriálech dají hned na začátek milion postav a pak se v tom hned ztrácíte atd. Takže celkové hodnocení je zde velmi pozitivní a seriál je na vrcholu komediálních seriálů, teda alespoň určitě u mě. ()

Cybershot

Tento seriál mi veľmi prirástol k srdcu.Divák si môže pri tomto seriáli všimnúť zmeny správania charakteru Sheldona Coopra (Jim Parsons) . Sheldon Cooper sa v pilotnej epizóde seriálu prejavil ako blahosklonný robot bez emócií avšak v poslednej epizóde sa chová ako úplne iný človek. Režisér seriálu Chuck Lorre sa opäť osvedčil ako jeden z najlepších režisérov sitkomu. ()

erisibillova

Myslela som si, že to bude nudný seriál o fyzike a o vede. Najprv som tomuto seriálu nevenovala pozornosť. Teraz je to moj najoblubenejsi seriál. Vzdy ma dostane do dobrej nálady. Škoda, že sa rozhodli ukončiť. Vedela by som si to predstavit aj bez Sheldona, aj keby to uz nebolo ono. Skoda.. jednoducho seriál, ktorý sa teraz bude premietať dokola, ako aj Priatelia či Krok za krokom ()

Peddro

Myšlenka skvělá a seriál by se mi líbil, nicméně nemohu dát víc, než dvě hvězdy, protože je v pozadí ten odporný umělý smích. Nic se v v TV nepříčí víc. Dělají z diváků idioty- ,,Diváku, Ty nepoznáš, co je vtipné, tak Ti to musíme ukázat. Pustíme Ti smích, abych věděl, kdy se máš smát". Je to odporné a velmi mě to uráží!!!!!!!!!!!!!! Nikdy jsem nesledoval víc, jak jednu epizodu seriálů, kde tuto urážku pouštějí... ()

Skyw4lker7

Môj najobľúbenejší sitkom seriál. Momentálne si dávam opáčko všetky série a zistil som ,že koľko skvelých častí som buď nevidel alebo si ich vôbec nepamätám.😁 Hlášky od nerdov a sexi susedky stoja za to a kto tento seroš ešte nevidel mal by to rýchlo napraviť aspoň už cez neustále reprízy na Prima COOL alebo TV Dajto.💻🔫⚔🛡 Je to klenot #1 čo sa sitkomov týka ,ktorý tak skoro prekonaný veru nebude. Dúfam ,že sa dočkáme v budúcnosti nejakej špeciálnej epizódy ,ako to teraz plánujú HBO Max z Friends. ⚡ BAZINGA!!! ⚡ 🙍‍♂🙅‍♂🙆‍♂💁‍♂🙋‍♀ ()

JB001

Vůbec nechápu, jak jsem bez toho mohl žít... Na stará kolena si doplňuji své seriálové vzdělání a po šesti sériích jsem pořád natěšený na další díly. Každý díl mi dokáže spravit náladu a pobavit ()

Endor

Za mě je tento seriál prostě jednoduše řečeno skvělý. Už od první epizody, kterou mám nejraději, mě to začalo neskutečně bavit. Seriál má dohromady dvanáct serií a všechny mě opravdu bavili, sice už šestá řada začíná trošičku pokulhávat, ale ještě je velmi dobrá. Horší to začíná od sedmé série až do té poslední dvanácté, kdy seriál tak trochu ztrácí to svoje původní kouzlo a některé postavy se dokonce i dost změní. Popravdě změna některých postav mi i celkem vadila, hlavně u Howarda Wolowitze, který se změnil za mě nejvíce a tak se z velmi vtipné postavy se poté postupně stávala až na nějaké výjimky celkem nudnou postavou. Dále tu, ale máme i postavy, které se sice během těch let také vyvíjely, ale za mě správným směrem, mezi tyto postavy patří původní trojice, jimiž jsou Penny, Sheldon a Leonard. U ostatních postav mi vývoj nějak nevadil a našel jsem v tom nějaké klady, ale také nějaké zápory. Nejlepší je na tomto seriálu, ale samozřejmě humor, u kterého se vždycky rád pobavím, dále jsou tu skvělé herecké výkony, scénář, kulisy a nakonec originalita. Seriál už tedy bohužel skočil a musím říct, že měl velmi dojemný konec, který si za mě zaslouží potlesk, protože to co Hra o trůny nedokázala, tak Teorie velkého třesku to zvládla na výbornou. Samozřejmě máme ještě nějakou tu naději na nějaké to pokračování v nějaké té speciální epizodě, protože už teď to v budoucnu chtějí udělat minimálně herci. Takže závěr je takový, že pokud máte rádi sitcomi, tak tohle je ten pravý. Zde jsem hodnotil seriál celkové pěti hvězdami, ale kdybych to měl hodnotit bodami, tak bych dal za celý seriál tak 9/10. Kdychych ale měl hodnotil seriál od první série až do šesté tak by dostal jasných 10/10 bez váhání. ()

MichaelF

Naprosto úžasný seriál. Mám rád velmi vědu a proto se u toho často zasměji. Kdyby to bylo na mě, dal bych na první místo Červeného trpaslíka a hned po něm právě tento Velký třesk. Vtipné byla i pro mě informace, že herec Sheldona je na kluky, proto nemusel ani hrát svůj nezájem o ženy :-D. Komedie jak má být. Nic pro hňupy a negramoty ;-D. ()

bender111

S odstupom času môžem s čistým svedomím povedať, že tento seriál je u mňa na prvom mieste. Ani pre jednom dieli som sa nenudil. A posledná časť? Veľkolepé krásne finále a dokonale ukončenie tejto úžasnej série. Klobúk dole a poďakovanie všetkým tvorcom tohoto skvostu. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění