Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

movieband

Prvních pět nebo šest sérií super. Od sedmé šel celý seriál pomalu, ale jistě do kopru a jedenáctá to korunuje na novou vlnu trapného humoru, který (asi) odráží současné smýšlení a trendy. Vykrádání sebe sama taky moc nepomáhá. Končím hned z rozjezdu 11. série. Dal bych i víc, z úcty k původnímu nápadu o bandě nerdů a jedné blondýne, ale..., kde nic není ani smrt nebere a Teorie přestala být už nějakou dobu zpět vtipná a upadá díl s dílem dál. Bohužel. ()

PogoJoe

Osobitý seriál o svérázných vědátorech a jedné blondýně dokazující, proč je u sitcomů kvalitní casting klíčová disciplína... Ty čtyři geniální týpky jsem si okamžitě oblíbil a těšil se na každý další díl... To ovšem vyprchalo a někdy kolem 7. a 8. série seriál začíná postupně upadat a epizody 9. a 10. série jsou čím dál častěji spíše utrpením, které mě nebaví. ()

Raketka29

Fyziku nesnáším, matematika mi nikdy nešla, chemii jsem zapudila v páté třídě ale tohle je prostě třesk. A díky bohu za Penny :D ()

Easykk

Fakt se u toho směju!! Fakt se u toho strašně směju!!! Ale já se u toho doopravdy šíleně a bláznivě směju a za to dávám plný počet, já se totiž směju strašně rád!!!! :-)) ()

CrownThomas

No.....po první sérii bych seríál jednoznačně hodnotil 5 *****...Ale čím déle jsem ho sledovat, tím víc mě to nebavilo.....Pořád je to to samé....nic nového, už ohraný humor a prostě nic moc...... ()

Helo

Někdy kolem 2. nebo 3. řady to sice maličko polevilo v kvalitě, ale to, co přišlo poté, to tisíckrát vynahradilo. Čím novější díl, tím vtipnější (jediný pořad, u kterého jsem schopen se smát bez přestání celý díl). Když to označím za nejlepší sitcom, který se vysílá a kdy vysílal, tak prostě nikdo nemůže nesouhlasit. ()

Starletka odpad!

Tohle, že je jeden z nejlepších momentálních seriálů nebo snad dokonce sitcomů? Tahle telenovela?! Nevidíte jeden díl a už se nechytnete, protože ten se dá dohromady s tím a ti dva se zase rozejdou a hlavně je tam milion hlavních postav. Ne, takhle si sitcom opravdu nepředstavuji. Ale dobře, seriál. Seriál založený na tom, že každá postava má svůj jeden vtip (některé dokonce dva, pozor), který se omílá pořád dokola v každém díle - Sheldon je asociál, Leonard průměrný nerd, Penny hloupá blondýna, Howard rádoby playboy, Raj neumí mluvit před ženami a později se jako jedna začne chovat, Amy je ženská verze Sheldona a Bernadette je maličká. Do toho nechte Sheldona říkat Bazinga za každým jakože vtipem, pořád a pořád a pořád dokola, a máte hit desetiletí (protože proč vymýšlet skutečné vtipy když vám stačí jen suše odříkávat názvy nerdovských kultů, fyzikální pojmy a sexistické poznámky). Jinak co se týče inteligence, originality a diváků, myslím, že to skvěle popsal uživatel Tom Riddle. ()

Aiax

Pár podařených gagů, ale celkově je to jen další americký sitkom, jen lehounce nadprůměrný a místy dost nejapný. Největší slabinou seriálu jsou stoprocentně nudní Leonard a Penny, Sheldon i Howard mají dobré až skvělé hlášky, ale to víc než na ty tři hvězdy zkrátka nestačí. Kdosi tady TBBT srovnával s IT Crowd, tak to pánové ani náhodou, to není ani jiná liga, to je rovnou jiná dimenze. ()

Wiliem

Je až s podivem jak jsou některé díly naprosto nevyvážené, myšleno teď, některý díl je opravdu vynikajíci aby následně další díl byl naprosto obyčejný, přesto musím říci že mě seriál docela zaujal. 12/2010 - musím ubrat hvězdičku, po tom co se Leonard dal dohromady s Penny kvalita šla rapidně dolů. 75%. ()

AffectedFace

ČSFD Hodnocení 13.7 2016 | 90% | No, omlouvám se všem fanouškům série, ale viděl jsem asi jednu-dvě série a zatím to na mne vůbec nezapůsobilo. ()

hunty

Z velmi dobrého seriálu se posupně stává systematicky stejná otrava. Někdo může mluvit o perfektní rozmanitosti postav a vtipů, jenže ta sepsaná charakteristika postav se prostě nemění a ty vtipy jsem slyšel snad už stokrát. Škoda klišoidnosti, třeba s hodnocením půjdu někdy zase zpět na 5 hvězd. ()

Dexter1

Jeden z naj súčasných seriálov. Najviac ma dokážu dostať všetky tie odkazy na fantasy, sci-fi, komiksy, knihy, filmy či hry. A na Kaley Cuoco sa fakt dosť dobre pozerá. Je to po dlhej dobe sitcom, ktorý určite stojí za pozornosť medzi tými všetkými terajšími priemermy. ()

Toj

Neříkám, že je to špatný, ale přeceňovaný to je určitě. Sice se npovažuji za Geeka, ale mnohdy mi ty všemožný vědecký vtipy přijdou dělaný jak pro hlupáky... Spousta nevyužitýho potenciálu a jedna výborná postava, která se už taky trochu vykrádá... V tomhle ohledu pro mě jasně vede HIMYM... ()

grogodil

Ukážkový príklad seriálu, v ktorom je príbeh písaný na mieru postavám, kde si všetci v dialógoch krásne predvídateľne nahrávajú len aby divák videl a počul od svojich miláčikov presne to, čo očakáva, aj keď bude zápletka dotlačená a vyhrotená do extrému za akúkoľvek cenu....Lenže keď ja tie postavičky jednoducho milujem a vyslovene očakávam každý diel, akým ďalším spôsobom napr. Penny "zotre" Wollowitza a pod., takže nedokážem tú schématičnosť a vykonštruovanosť proste brať ako negatívum. Summa summárum - momentálne proste najzábavnejší sitcom široko ďaleko, v ktorom ten sitcomový umelý smiech v pozadí s pribúdajúcimi časťami čoraz častejšie splýva s mojim vlastným rehotom....edit uprostred 7. série: s pribudajúcimi sezónami to prešlo z pohodovej pravidelnej týždňovej náladovky do takmer až otravnej nudy, takže prestávam pomaličky sledovať aby som nemusel z úcty k prvým sériam ísť s hodnotením ešte nižšie. ()

MessiM

Intelektuální ho*adina, která se odděluje (svou naprostou blbostí) od stereotipu komediálních seriálů vzniklých ve 21.století. Osobně 9/10. Doporučuji. ()

*Elfík*

Vtipné? Neřekla bych. Námět by byl sice zajímavý, ale páni režiséři toho nějak nedokázali využít, už jen u výběru herců a obecně i postavy mi připadají strašně protivné. Howard je stále závislý na své matce, Rajesh nemůže mluvit se ženami, tento ,,zákaz'' se vleče několika sériemi, kdo ví, jestli se toho někdy zbaví, Sheldon je sice nesmírně inteligentí člověk, ale je jediným zdrojem vtipů v celém seriálu, Leonard mě nějakým zvláštním způsobem něčím štve. Jeho postava je sice geniální, ale jako herec samotný na mě působí jako někdo s inteligencí dřeva. (Promiň dřevo). A Penny, tedy Kaley, vůbec neumí hrát. Přetvařuje se a pokud to, co řekne, je vtipné, vždy to souvisí se Sheldonem a ten je přece jediným zdrojem legrácek. ()

togaf

Nové zjevení. Po Přátelých další seriál, na který bych mohla koukat pořád dokola. A taky budu. S každým dalším shédnutím si zamiluju jinou postavu. Doufám, že bude ještě hodně sérií a budou stále tak dobré (ne jako u Přátel). ()

Dont

Když vezmu v úvahu, že seriál tohoto typu si asi neklade žádné umělecké ambice, pouze jediný cíl, a to pobavit diváka, tak musím uznat, že se mu to celkem daří a ve své kategorii patří zřejmě k tomu lepšímu, byť to asi nejsem schopen úplně posoudit, protože nejsem geek ani blázen do sitcomů. Viděl jsem několik dílů první série a docela jsem se u toho nasmál, i když některé Sheldonovy vtípky byly až příliš vědecky podané. Ale přesto je to právě on, na kterém to celé stojí, bez něj by byl seriál poloviční. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění