Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Hennes

Velice povedený seriál s chytrým humorem (naštěstí ne tak chytrým jako jeho protagonisté). Asi nejlepší sitcom. ()

SallyZen

Tak tento seriál se vymyká seriálové klasice. Vtipy tu jsou mnohem více na téma fyzika, chemie a bláznivé kecy o vědě či komiksových superhrdinech nebo narážkách na Penny(Kaley Cuoco). Mimochodem postava Sheldona je až nadpozemsky dobře vymyšlená. Opravdu dobře zvolený herec který má poněkud jiný charakter. Hustej seroš s velkolepou pouťí skvělejch vtípků, nepovedenejch vtípků, které jsou taky vtipné a nekončícího veletrhu vtipu. 90% ()

Jonash87

Geniálně úchylný. Celé to táhne samozřejmě Sheldon alias Jim Parsons, který za svoji roli sbírá jednu cenu za druhou. Seriál si stále udržuje svojí kvalitu, a i když jsou místy slabší pasáže, z většiny času se bavíte. To ale mluvím o původním znění; český dabing bohužel zabíjí spoustu vtipů, ačkoliv třeba moji rodiči, již originál neznají, se baví stejně dobře... ()

Vyhy

Nejlepší komediální seriál všech dob. Herecké výkony všech pěti hlavních postav jsou naprosto výtečné. Nestane se, že bych se nezasmál několikrát v jednom díle. Doopravdy dobrý výkon, který diváci ocení. ( Viděno celé) ()

zbyshek

Humor, který nemá konkurenci ve světě, mojí osobou sledovaných, seriálů. Jako jeden z mála seriálů nemá sestupnou tendenci zajímavosti. To je obrovské plus a toho se velmi cením. ()

Martin741

Snad najlepsi mix vedomosti o vesmire, sexe, chemii medzi muzmi a zenami a pochopitelne, nesmie sa zabudat ani na poriadnu davku humoru. 100 % ()

ProNotor

Dobrý seriál s inteligentním humorem, 4 kamarádi vědci, kteří jsou jeden větší magor než ten druhý v čele s Sheldonem, který má problém s vyjádřením pocitů a rozeznat humor od ironie a jedna rádoby normální bloncka, snad už jen Bazinga! ()

shyster

Jen se modlim, aby to nezkazili milostnou linií, kdy se Leonard snaží sbalit Penny. U Přátel to bylo dokonalý, ale tady to už smrdí jako obnošené ponožky. ()

Jimmi

Da sa na tom zasmiat ale na 90 percent to teda nieje....Pre mna lahko nadprimerny komedialny serial.Ked sa to snazim porovnat tak sa to da zrovnat s it crowd a v tomto duely it-ckari vyhravaju na celej ciare ()

MrPierc

Moc přehnané, intelektuální. Seriál o tom, kde blbeček chce dostat holku do postele, ale ona hraje jinou ligu. Seriál má ale velmi dobré narážky na moderní technologii, IT, společnost. ()

Skleena

Myšlenka, že naši rodiče měli na škole matematiku jako povinný maturitní předmět, mě opakovaně budí ze spaní. I následný výběr vysoké školy čistě humanitního směru zrcadlil můj ne snad odpor, ale rozhodně ne vřelý (z obou stran, nutno podotknout) vztah k tomuto předmětu. Možná i proto je pro mě seriálový svět pánů fyziků, kteří k té zmiňované matematice určitě nemají daleko, tak úžasným zážitkem, který si užívám u každého nového dílu. Jistě, jsou tu znatelné výkyvy v kvalitě, scénáristi si rovněž vybírají své dobré a špatné chvilky, ale ani to nemůže bránit v tom, abych nedal plný počet. Bazinga! ()

Tomik12345

Tak tenhle seriál jsem viděl teprv nedávno a zamiloval se do něj. Když nepočítám Himym, tak je to asi nejlepší sitcom za poslední léta. Z Sheldona bych brečel smíchy. "Bazinga" :-D ()

KooNY

Povedený sitcom. Ze začátku se mi moc BBT nelíbilo, ale nyní mi připadá lepší a lepší. 1.série = 80% 2.série = 90%. ()

Petoss1

Parádne vtípky, skvelí herci a Kaley Cuoco :) Odporúčam v originálnom znení. Takto má vyzerať novodobý seriál. 90% ()

Attta

Výborný seriál, který po několika sériích ztratil tvář a musel jsem ho vyřadit ze své seriálové topky. Do osmé série fajn zábava, ale na ty první 3. to kvalitativně nesahá. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění