Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

rogger

Každá z postáv je odlišná originálna a mierne absurdná(teda hlavne u mužského zloženia), Velmi dobrý výber hercov, ktorých faces sú same o sebe k smiechu! "Sarcasm" a hláškovanie sa väčšinou sype jedna radosť takže neni problém sa niektoré diely smiať celých 25 minút. Outfity hlavných hrdinov ,len dopĺňajú na ich komičnosti, a problémy káždého jedného vedátora sú naozaj velmi originálne a vtipné. A okrem toho musím povedať, že divák má šancu sa aj niečo nové dozvedieť, síce nie životne dôležité,ale prinajmenšom zaujímavé. Samozrejme nájdu sa aj slabšie diely, ale myslím si,že tak isto ako u každého jedného seriálu Simpsonovcami počnúc a Adamsovcami končiac. Takže určite zaslúžený plný počet 5*. ()

melisos

Pohodový seriál o partě fyziků , kteří nejsou tak úplně běžní s výborným obsazením hlavních charakterů a skvělým scénářem , který alespoň po 3. sezóně drží laťku stejně vysoko , což u How i met your mother se nepovedlo a sklouzlo do hoven . Prosím všechny , kteří se chystají dívat na tenhle seriál a zatím ho neviděli . Nedívejte se na českou verzi od Prima Cool , která posrala dabing i v postavách které se tam vyskytují jen 5 vteřin . Nejlepší borec je asi Wolowitz , který je pro mě nejvíc vtipný , ale i ostatní jsou dost dobří . Stojí za to se na to dívat . Je to super relaxace s nenáročným humorem . ()

yazik

Naprosto vynikající seriál, který má jen jednu chybu, ale zato obrovskou... a tou je český dabing. Nejen že hlasy jsou špatné a k většině postav se nehodí, ale ten seriál dokonce není ani vtipný a ani zábavný, spíše je naopak trapný. Krásná ukázka, jak český dabing a neznalost jednotlivých rolí dokáže zničit celý seriál. A tak místo spisovně založeného a bez smyslu pro ironii mluvícího Sheldona (nemluvě o jeho skvělé intonaci hlasu) se stává nespisovně mluvící ironická postava, která tak ztrácí své kouzlo. Viděl jsem jen pár dílů v českém dabingu, ale nedokázal jsem to přehlédnout ani odpustit. Jak jsem již psal, seriál je vynikající, ale kdo si ho chce opravdu užít, měl by se na něj dívat v originálním znění s titulky. ()

Blackadder

Chvíli jsem přemýšlel, zda dát plný počet... teď v době nejnovější čtvrté série. Stačilo si ale pustit několik dílů z prvních dvou sérií a uvědomil jsem si, že i když teď to není "tak úžasné", tak prostě tenhle seriál baví a hlavně přinesl na obrazovky trochu "jiný" svět a jiné role. Prostě geeks vybočují z řady klasických sitcomových postav a i teď, kdy se hodně řeší vztahy, je to svěží dech vv zatuchlé sitcomové severoamerické branži. ()

Lucka D.C.

Z tohohle seriálu jsem nadšená. Málokdy u komediálních seriálů vydrží vtip a originalita víc jak do druhé série, ale tady se drží stále a je to stále stejně dobré. Zábavné díky geniálním vtipům vychytaným až do detailů. Bravo! ()

IZFNP

Po prvých dieloch som bola mierne rozpačitá, ale v polovici tretej sérii som sa ocitla zaseknutá v nekončiacom maratóne, a moje hodnotenie hovorí jednoznačný plný počet. Sheldon/Penny je jedna hláškujúca dvojka so super chémiou (i keď u asociála Sheldonovho kalibru to je úplný zázrak), Howard a Raj sú druhou hláškujúcou dvojkou a Leonard je ten divný, vtipný chlapík, ktorý je vlastne hlavnou postavou. Každá postava má niečo do seba, či už perverzný Wolowitz, v triezvom stave komunikácie so ženským pohlavím neschopný Raj, zamilovaný Leonard, blondýna jak delo Penny, ktorá každého zotre, či premúdrený stroj Sheldon... Zostava, ktorá robí seriál tak silným. S neuveriteľnou kadenciou používaný humor, dialógy dotiahnuté k dokonalosti a herecké výkony pre sitcom stobodové. Jim Parsons je to najlepšie, čo sa danému obsadeniu (resp. seriálu) mohlo stať. A predsa musím hodnotenie znížiť na 4 hviezdy, pretože niekoľko posledných sérií seriál zaspal na vavrínoch a uspokojil sa s jazdou na pol plynu, čerpajúc zo svojej niekdajšej popularity. Keď to porovnám sa takým Modern Family, kde seriál v šiestej sérii nabral druhý dych (ktorý vlastne ani toľko nepotreboval), je to veľká škoda. Týchto nerdov som totiž vždy milovala, dnes už si ich len pozriem pri večeri. ()

Beskydka

No teda, velké zklamání... Stále mi tento seriál někdo vnucoval, jak je super, ale dojem, který na mě zanechal je směsice ospalosti, předvídatelnosti, hlouposti, nudy... Od seriálu tak nějak očekávám, že mě vtáhne do děje a budou mě zajímat osudy hrdinů. Teto seriál pro mě končí první sérií, další vidět nechci. Stačilo mi to. ()

strigon odpad!

Proboha co je na tomhle vtipného? Pár týpků s neuvěřitelně umělými dialogy a jedna blondýnka, co jim nerozumí? U celé první řady jsem se zasmál 2x (slovy: dvakrát), nechápu zdejší hodnocení. Dám krk za to, že těm vykonstruovaným rádoby chytrým hláškám 90% diváků hovno rozumí a jestli tohle má být směšné? Úplně nejvíc mě ale vytáčel ten neustálý, nevkusný divácký podkres, který se jako tupé stádo směje preventivně 2x každou větu co zazní. Hodně mi to připomělo svého času novácké estrády, kdy se obecenstvo smálo na povel sebevětší ptákovině. Jako sorry, ale tohle je pro mě jasný odpad! ()

G.o.g.o

Celkom zábavný seriál s originálnym nápadom hoci zábavných scén je tam pomenej dá sa na tom zasmiat.Penny je naozaj krásna a to je jeden z dovodov prečo som tomu dal 4*....určite nesiaha na úroven HIMYM,My name is Earl,Dva a pol chlapa... 3,14/5 ()

kenny79

Snad nejlepší sitcom co jsem měl možnost vidět. Děj se většinou odehrává v bytě dvou mladých doktorů, kteří jsou tak chytří, až jsou blbý. ()

elanista1

Toto fakt nemusim, na vtipoch sa neda smiat, Sheldon mi je odporny uz len tym ze otvori usta. Asi najvacsi omyl na csfd..BAZINGA! jeden z mojich najlepsich, co? Neda sa povedat ktora postava mi je najsympatickejsia, lebo zazil som aj chvile ked som nedal dopustit na Kootherpaliho alebo na Wolowitza, ale zrejme to bude Sheldon, a z pohladu muzskeho Penny. Add: Ked to pozeram so slovenskym dabingom, tak mi to pride hrozne trapne, neviem preco.. Add: Skoncil som so stvrtou seriou a dalej ma to nejako nelaka. ()

Aywes

Moc pěkný seriál, avšak tuším, že se z tohoto námětu dalo vytřískat více.Přesto postava Sheldona je velmi impozantní.Vše je tak chytře udělané a vtipné až vás to samotného překvapí.Některé epizody ale bohužel vtipné nejsou, ale stejně je to pořád velká sranda.Dal bych klidně 5* jen tuším, že z tohoto nápadu jde získat více.Stále je tam ale mnoho pěkných hlášek.--------Po dalších sériích měním názor a zvyšuji na 5.Seriál se zlepšuje s každým dílem :) ()

koza3

Seriál o "vysoce inteligentních" lidech není pro každého. Mnohé začne po pár dílech nudit (a to nemluvím o verzi s českým dabingem - nebrat!). Já sám jsem se přistihl po dvou sériích, že při sledování pletu šály pro budoucí vnoučky (a to je mi teprve 23 let!). To znamená, že je čas toho nechat. Seriál mě nudil, ale po roce jsem si řekl, že to zkusím znovu. Slupl jsem během dvou dnů celou třetí sérii a smíchy jsem se málem udusil. Co to znamená? Že pokud se Vám jednou seriál líbíl a přestává Vás bavit, dejte mu nějaký čas a on Vás zase překvapí. Dávám 90% ()

Salgafo

Pro mě osobně nejlepší seriál součastnosti Astrofyzik,teoretický fyzik,experimentální fyzik,letecký inženýr a krásná blondýna....řeknete si ,že ta poslední mezi nepatří,opak je ale pravdou....ženský element tomu dává o hvězdičku víc...Právě její rozhovory se Sheldonem jsou pro mě to nejlepší na celém seriálu.. ()

Rill

Tento sitcom řadím mezi své nejoblíbenější! Čtyři lidi co se liší od kolektivu - to mi trochu ( s nadsázkou ) připomíná mě s mými kamarády. Vždy se na jakýkoliv díl s velkou chutí a radostí podívám!!! :-) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění