Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (292)

Optimalizace úzkosti (2015) (S08E13)

Pracující Sheldon a Emily či Skříňka udělaly z této epizody dobrou porci zábavy. Po delší době... ()

Akcelerace náklonnosti (2015) (S08E16)

Celá epizoda mi přišla taková mdlá, jak test zamilovanosti, tak escape game mě nenadchly. Naopak ztracená urna byla dobrá, ale na tom nelze postavit díl. ()

Přihláška na kolonizaci (2015) (S08E17)

Výborný epizoda, ačkoliv jde hlavně o vztahy, tak cesta na Mars a Emily a její ďábelská duše tuhle část vyšperkovaly. ()

Křivda kvůli autorství (2015) (S08E18)

Hádání se o zásluhy za práci dobrý nápad na díl. Moc nechybělo a dál plný počet. ()

Vpád na Skywalkerův ranč (2015) (S08E19)

Geekovin bylondost, jenom byly dost zvláštně poskládané, takový neslaný nemastný koktejl. ()

Realizace bunkru (2015) (S08E20)

Infantilní Sheldon a hádka Leonarda a Penny. Dále Howard, který vytáhl pár starých příhod. Celkově nic moc kombinace. ()

Rozkol v komunikaci (2015) (S08E21)

Nejlepší byl závěr epizody. Jinak to bylo samé dohadování a tlachání, sem tam se něco povedlo. ()

Improvizace se slavnostním projevem (2015) (S08E22)

Až na dron, co Howard rozebral a zase složil, to byla celkem zívačka. Projev přes skype nic moc a Raj a jeho rozmazlenost mě moc netáhly. U Raje je to spíš smutný než vtipný. ()

Koncepce mateřské přízně (2015) (S08E23)

Když už se neví co by, co proti sobě postavit matky Sheldona a Leonarda. A docela to vyšlo. Až na Howarda, Raje a Stuarta. ()

Razantní přerod vztahu (2015) (S08E24)

”Já se snažím říct, že ty jsi temná uvnitř a já spíš venku.“ Celkově dějově dobré, proč se to ale nemohlo rozložit více do série a nechat to na závěr a zhustit to. ()

Série 9 (2015) (S09)

Opět se projevila sestupná tendence úrovně seriálu. Byť devátá série mi nepřišla o tolik horší, než osmá, tak v porovnání se začátkem je to úplně někde jinde. Abych nekřivdil, seriál i nadále baví, ale už je to prostě něco jiného, než bych čekal. ()

Oscilace kolem rozchodů (2015) (S09E02)

Na to, že se tahle epizoda motala hlavně kolem čerstvého manželství, tak se dost povedla. Nejočekávanější svatba seriáluba hned krize, která se táhla nějakou dobu? Dobrý tah tvůrců! ()

Selhání vědeckých principů (2015) (S09E03)

V podstatě sledujeme takové dvě linie, holky a kluky, jak řeší své problémy. Žádná větší provázanost, ale vtipy nebyly nejhorší. ()

Aproximace roku 2003 (2015) (S09E04)

Průměr, vztahy a poprvé jsme viděli kapelu, která ani tady neměla moc potenciál. ()

Machinace s heliem (2015) (S09E06)

Randění Amy a neustále vrácení helia. To jako vážně? Tenhle seriál má na víc! ()

Dozvuky Spocka (2015) (S09E07)

"Co by udělal Spock?" Aneb fanoušek Star Treku a rozhovor do dokumentu, prostě pecka. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění